Program competitional

Liga a V-a, Centru


Etapa 1     27-08-2017 - 11:00


1) A S Draganu - A C S F C Corbi    3 - 2
2) A S Vointa Budeasa - A S Baiculesti    3 - 0
3) A S Oarja 2011 - A C S F C Danut Coman    7 - 0
4) A S Cateasca - A S Musatesti    9 - 1
5) A S Unirea Calinesti - A S Deportivo Malureni    4 - 1
6) A S Flacara Leordeni - A S Ciofringeni    1 - 1
7) A S Vulturii Priboieni - C S Edilul Pitesti    6 - 3
8) A S Soimii Tigveni - C S Domnesti    0 - 3
9) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Ratesti    12 - 0

Etapa 2     03-09-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Stejarii Beleti Negresti    4 - 3
2) A S Ratesti - A S Soimii Tigveni    1 - 5
3) C S Domnesti - A S Vulturii Priboieni    1 - 3
4) C S Edilul Pitesti - A S Flacara Leordeni    4 - 1
5) A S Ciofringeni - A S Unirea Calinesti    4 - 2
6) A S Deportivo Malureni - A S Cateasca    1 - 7
7) A S Musatesti - A S Oarja 2011    0 - 1
8) A C S F C Danut Coman - A S Vointa Budeasa    3 - 9
9) A S Baiculesti - A S Draganu    6 - 3

Etapa 3     10-09-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Baiculesti    0 - 2
2) A S Draganu - A C S F C Danut Coman    5 - 2
3) A S Vointa Budeasa - A S Musatesti    4 - 2
4) A S Oarja 2011 - A S Deportivo Malureni    4 - 0
5) A S Cateasca - A S Ciofringeni    3 - 1
6) A S Unirea Calinesti - C S Edilul Pitesti    1 - 3
7) A S Flacara Leordeni - C S Domnesti    2 - 4
8) A S Vulturii Priboieni - A S Ratesti    7 - 3
9) A S Soimii Tigveni - A S Stejarii Beleti Negresti    5 - 2

Etapa 4     17-09-2017 - 11:00


1) A S Soimii Tigveni - A C S F C Corbi    3 - 0
2) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Vulturii Priboieni    1 - 6
3) A S Ratesti - A S Flacara Leordeni    3 - 3
4) C S Domnesti - A S Unirea Calinesti    4 - 0
5) C S Edilul Pitesti - A S Cateasca    1 - 8
6) A S Ciofringeni - A S Oarja 2011    0 - 2
7) A S Deportivo Malureni - A S Vointa Budeasa    2 - 4
8) A S Musatesti - A S Draganu    1 - 3
9) A C S F C Danut Coman - A S Baiculesti    1 - 7

Etapa 5     24-09-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A C S F C Danut Coman    4 - 5
2) A S Baiculesti - A S Musatesti    7 - 0
3) A S Draganu - A S Deportivo Malureni    2 - 0
4) A S Vointa Budeasa - A S Ciofringeni    6 - 2
5) A S Oarja 2011 - C S Edilul Pitesti    4 - 0
6) A S Cateasca - C S Domnesti    5 - 1
7) A S Unirea Calinesti - A S Ratesti    3 - 2
8) A S Flacara Leordeni - A S Stejarii Beleti Negresti    2 - 1
9) A S Vulturii Priboieni - A S Soimii Tigveni    2 - 1

Etapa 6     01-10-2017 - 11:00


1) A S Vulturii Priboieni - A C S F C Corbi    4 - 1
2) A S Soimii Tigveni - A S Flacara Leordeni    13 - 0
3) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Unirea Calinesti    3 - 3
4) A S Ratesti - A S Cateasca    0 - 9
5) C S Domnesti - A S Oarja 2011    2 - 4
6) C S Edilul Pitesti - A S Vointa Budeasa    1 - 4
7) A S Ciofringeni - A S Draganu    1 - 0
8) A S Deportivo Malureni - A S Baiculesti    0 - 2
9) A S Musatesti - A C S F C Danut Coman    4 - 2

Etapa 7     08-10-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Musatesti    6 - 1
2) A C S F C Danut Coman - A S Deportivo Malureni    4 - 4
3) A S Baiculesti - A S Ciofringeni    4 - 1
4) A S Draganu - C S Edilul Pitesti    4 - 3
5) A S Vointa Budeasa - C S Domnesti    4 - 2
6) A S Oarja 2011 - A S Ratesti    6 - 2
7) A S Cateasca - A S Stejarii Beleti Negresti    4 - 1
8) A S Unirea Calinesti - A S Soimii Tigveni    2 - 0
9) A S Flacara Leordeni - A S Vulturii Priboieni    0 - 1

Etapa 8     12-10-2017 - 16:30


1) A S Flacara Leordeni - A C S F C Corbi    0 - 4
2) A S Vulturii Priboieni - A S Unirea Calinesti    6 - 1
3) A S Soimii Tigveni - A S Cateasca    1 - 1
4) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Oarja 2011    2 - 0
5) A S Ratesti - A S Vointa Budeasa    0 - 8
6) C S Domnesti - A S Draganu    4 - 2
7) C S Edilul Pitesti - A S Baiculesti    3 - 2
8) A S Ciofringeni - A C S F C Danut Coman    6 - 3
9) A S Deportivo Malureni - A S Musatesti    1 - 1

Etapa 9     15-10-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Deportivo Malureni    5 - 1
2) A S Musatesti - A S Ciofringeni    0 - 2
3) A C S F C Danut Coman - C S Edilul Pitesti    2 - 7
4) A S Baiculesti - C S Domnesti    3 - 1
5) A S Draganu - A S Ratesti    5 - 0
6) A S Vointa Budeasa - A S Stejarii Beleti Negresti    4 - 2
7) A S Oarja 2011 - A S Soimii Tigveni    4 - 0
8) A S Cateasca - A S Vulturii Priboieni    3 - 0
9) A S Unirea Calinesti - A S Flacara Leordeni    3 - 0

Etapa 10     22-10-2017 - 11:00


1) A S Unirea Calinesti - A C S F C Corbi    5 - 2
2) A S Flacara Leordeni - A S Cateasca    1 - 3
3) A S Vulturii Priboieni - A S Oarja 2011    2 - 7
4) A S Soimii Tigveni - A S Vointa Budeasa    2 - 5
5) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Draganu    1 - 2
6) A S Ratesti - A S Baiculesti    0 - 3
7) C S Domnesti - A C S F C Danut Coman    6 - 3
8) C S Edilul Pitesti - A S Musatesti    4 - 2
9) A S Ciofringeni - A S Deportivo Malureni    4 - 0

Etapa 11     29-10-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Ciofringeni    1 - 2
2) A S Deportivo Malureni - C S Edilul Pitesti    2 - 3
3) A S Musatesti - C S Domnesti    1 - 6
4) A C S F C Danut Coman - A S Ratesti    5 - 1
5) A S Baiculesti - A S Stejarii Beleti Negresti    1 - 0
6) A S Draganu - A S Soimii Tigveni    3 - 0
7) A S Vointa Budeasa - A S Vulturii Priboieni    5 - 1
8) A S Oarja 2011 - A S Flacara Leordeni    3 - 0
9) A S Cateasca - A S Unirea Calinesti    2 - 1

Etapa 12     05-11-2017 - 11:00


1) A S Cateasca - A C S F C Corbi    5 - 1
2) A S Unirea Calinesti - A S Oarja 2011    0 - 3
3) A S Flacara Leordeni - A S Vointa Budeasa    0 - 3
4) A S Vulturii Priboieni - A S Draganu    5 - 3
5) A S Soimii Tigveni - A S Baiculesti    3 - 1
6) A S Stejarii Beleti Negresti - A C S F C Danut Coman    7 - 0
7) A S Ratesti - A S Musatesti    6 - 3
8) C S Domnesti - A S Deportivo Malureni    3 - 2
9) C S Edilul Pitesti - A S Ciofringeni    3 - 3

Etapa 13     12-11-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - C S Edilul Pitesti    0 - 3
2) A S Ciofringeni - C S Domnesti    2 - 2
3) A S Deportivo Malureni - A S Ratesti    8 - 1
4) A S Musatesti - A S Stejarii Beleti Negresti    4 - 1
5) A C S F C Danut Coman - A S Soimii Tigveni    1 - 6
6) A S Baiculesti - A S Vulturii Priboieni    3 - 2
7) A S Draganu - A S Flacara Leordeni    6 - 0
8) A S Vointa Budeasa - A S Unirea Calinesti    5 - 0
9) A S Oarja 2011 - A S Cateasca    4 - 1

Etapa 14     19-11-2017 - 11:00


1) A S Oarja 2011 - A C S F C Corbi    1 - 0
2) A S Cateasca - A S Vointa Budeasa    2 - 2
3) A S Unirea Calinesti - A S Draganu    0 - 1
4) A S Flacara Leordeni - A S Baiculesti    3 - 4
5) A S Vulturii Priboieni - A C S F C Danut Coman    5 - 3
6) A S Soimii Tigveni - A S Musatesti    2 - 0
7) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Deportivo Malureni    6 - 4
8) A S Ratesti - A S Ciofringeni    1 - 2
9) C S Domnesti - C S Edilul Pitesti    2 - 0

Etapa 15     26-11-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - C S Domnesti    1 - 3
2) C S Edilul Pitesti - A S Ratesti    5 - 1
3) A S Ciofringeni - A S Stejarii Beleti Negresti    6 - 2
4) A S Deportivo Malureni - A S Soimii Tigveni    0 - 3
5) A S Musatesti - A S Vulturii Priboieni    2 - 3
6) A C S F C Danut Coman - A S Flacara Leordeni    9 - 2
7) A S Baiculesti - A S Unirea Calinesti    5 - 1
8) A S Draganu - A S Cateasca    5 - 0
9) A S Vointa Budeasa - A S Oarja 2011    2 - 3

Etapa 16     03-12-2017 - 11:00


1) A S Vointa Budeasa - A C S F C Corbi    11 - 0
2) A S Oarja 2011 - A S Draganu    3 - 1
3) A S Cateasca - A S Baiculesti    3 - 3
4) A S Unirea Calinesti - A C S F C Danut Coman    5 - 2
5) A S Flacara Leordeni - A S Musatesti    3 - 0
6) A S Vulturii Priboieni - A S Deportivo Malureni    5 - 0
7) A S Soimii Tigveni - A S Ciofringeni    1 - 2
8) A S Stejarii Beleti Negresti - C S Edilul Pitesti    2 - 1
9) A S Ratesti - C S Domnesti    1 - 3

Etapa 17     10-12-2017 - 11:00


1) A C S F C Corbi - A S Ratesti    13 - 2
2) C S Domnesti - A S Stejarii Beleti Negresti    4 - 1
3) C S Edilul Pitesti - A S Soimii Tigveni    1 - 0
4) A S Ciofringeni - A S Vulturii Priboieni    1 - 4
5) A S Deportivo Malureni - A S Flacara Leordeni    2 - 1
6) A S Musatesti - A S Unirea Calinesti    4 - 3
7) A C S F C Danut Coman - A S Cateasca    6 - 8
8) A S Baiculesti - A S Oarja 2011    2 - 1
9) A S Draganu - A S Vointa Budeasa    0 - 0

Etapa 18     -


1) A C S F C Corbi - A S Draganu     -
2) A S Baiculesti - A S Vointa Budeasa     -
3) A C S F C Danut Coman - A S Oarja 2011     -
4) A S Musatesti - A S Cateasca     -
5) A S Deportivo Malureni - A S Unirea Calinesti     -
6) A S Ciofringeni - A S Flacara Leordeni     -
7) C S Edilul Pitesti - A S Vulturii Priboieni     -
8) C S Domnesti - A S Soimii Tigveni     -
9) A S Ratesti - A S Stejarii Beleti Negresti     -

Etapa 19     -


1) A S Stejarii Beleti Negresti - A C S F C Corbi     -
2) A S Soimii Tigveni - A S Ratesti     -
3) A S Vulturii Priboieni - C S Domnesti     -
4) A S Flacara Leordeni - C S Edilul Pitesti     -
5) A S Unirea Calinesti - A S Ciofringeni     -
6) A S Cateasca - A S Deportivo Malureni     -
7) A S Oarja 2011 - A S Musatesti     -
8) A S Vointa Budeasa - A C S F C Danut Coman     -
9) A S Draganu - A S Baiculesti     -

Etapa 20     -


1) A S Baiculesti - A C S F C Corbi     -
2) A C S F C Danut Coman - A S Draganu     -
3) A S Musatesti - A S Vointa Budeasa     -
4) A S Deportivo Malureni - A S Oarja 2011     -
5) A S Ciofringeni - A S Cateasca     -
6) C S Edilul Pitesti - A S Unirea Calinesti     -
7) C S Domnesti - A S Flacara Leordeni     -
8) A S Ratesti - A S Vulturii Priboieni     -
9) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Soimii Tigveni     -

Etapa 21     -


1) A C S F C Corbi - A S Soimii Tigveni     -
2) A S Vulturii Priboieni - A S Stejarii Beleti Negresti     -
3) A S Flacara Leordeni - A S Ratesti     -
4) A S Unirea Calinesti - C S Domnesti     -
5) A S Cateasca - C S Edilul Pitesti     -
6) A S Oarja 2011 - A S Ciofringeni     -
7) A S Vointa Budeasa - A S Deportivo Malureni     -
8) A S Draganu - A S Musatesti     -
9) A S Baiculesti - A C S F C Danut Coman     -

Etapa 22     -


1) A C S F C Danut Coman - A C S F C Corbi     -
2) A S Musatesti - A S Baiculesti     -
3) A S Deportivo Malureni - A S Draganu     -
4) A S Ciofringeni - A S Vointa Budeasa     -
5) C S Edilul Pitesti - A S Oarja 2011     -
6) C S Domnesti - A S Cateasca     -
7) A S Ratesti - A S Unirea Calinesti     -
8) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Flacara Leordeni     -
9) A S Soimii Tigveni - A S Vulturii Priboieni     -

Etapa 23     -


1) A C S F C Corbi - A S Vulturii Priboieni     -
2) A S Flacara Leordeni - A S Soimii Tigveni     -
3) A S Unirea Calinesti - A S Stejarii Beleti Negresti     -
4) A S Cateasca - A S Ratesti     -
5) A S Oarja 2011 - C S Domnesti     -
6) A S Vointa Budeasa - C S Edilul Pitesti     -
7) A S Draganu - A S Ciofringeni     -
8) A S Baiculesti - A S Deportivo Malureni     -
9) A C S F C Danut Coman - A S Musatesti     -

Etapa 24     -


1) A S Musatesti - A C S F C Corbi     -
2) A S Deportivo Malureni - A C S F C Danut Coman     -
3) A S Ciofringeni - A S Baiculesti     -
4) C S Edilul Pitesti - A S Draganu     -
5) C S Domnesti - A S Vointa Budeasa     -
6) A S Ratesti - A S Oarja 2011     -
7) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Cateasca     -
8) A S Soimii Tigveni - A S Unirea Calinesti     -
9) A S Vulturii Priboieni - A S Flacara Leordeni     -

Etapa 25     -


1) A C S F C Corbi - A S Flacara Leordeni     -
2) A S Unirea Calinesti - A S Vulturii Priboieni     -
3) A S Cateasca - A S Soimii Tigveni     -
4) A S Oarja 2011 - A S Stejarii Beleti Negresti     -
5) A S Vointa Budeasa - A S Ratesti     -
6) A S Draganu - C S Domnesti     -
7) A S Baiculesti - C S Edilul Pitesti     -
8) A C S F C Danut Coman - A S Ciofringeni     -
9) A S Musatesti - A S Deportivo Malureni     -

Etapa 26     -


1) A S Deportivo Malureni - A C S F C Corbi     -
2) A S Ciofringeni - A S Musatesti     -
3) C S Edilul Pitesti - A C S F C Danut Coman     -
4) C S Domnesti - A S Baiculesti     -
5) A S Ratesti - A S Draganu     -
6) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Vointa Budeasa     -
7) A S Soimii Tigveni - A S Oarja 2011     -
8) A S Vulturii Priboieni - A S Cateasca     -
9) A S Flacara Leordeni - A S Unirea Calinesti     -

Etapa 27     -


1) A C S F C Corbi - A S Unirea Calinesti     -
2) A S Cateasca - A S Flacara Leordeni     -
3) A S Oarja 2011 - A S Vulturii Priboieni     -
4) A S Vointa Budeasa - A S Soimii Tigveni     -
5) A S Draganu - A S Stejarii Beleti Negresti     -
6) A S Baiculesti - A S Ratesti     -
7) A C S F C Danut Coman - C S Domnesti     -
8) A S Musatesti - C S Edilul Pitesti     -
9) A S Deportivo Malureni - A S Ciofringeni     -

Etapa 28     -


1) A S Ciofringeni - A C S F C Corbi     -
2) C S Edilul Pitesti - A S Deportivo Malureni     -
3) C S Domnesti - A S Musatesti     -
4) A S Ratesti - A C S F C Danut Coman     -
5) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Baiculesti     -
6) A S Soimii Tigveni - A S Draganu     -
7) A S Vulturii Priboieni - A S Vointa Budeasa     -
8) A S Flacara Leordeni - A S Oarja 2011     -
9) A S Unirea Calinesti - A S Cateasca     -

Etapa 29     -


1) A C S F C Corbi - A S Cateasca     -
2) A S Oarja 2011 - A S Unirea Calinesti     -
3) A S Vointa Budeasa - A S Flacara Leordeni     -
4) A S Draganu - A S Vulturii Priboieni     -
5) A S Baiculesti - A S Soimii Tigveni     -
6) A C S F C Danut Coman - A S Stejarii Beleti Negresti     -
7) A S Musatesti - A S Ratesti     -
8) A S Deportivo Malureni - C S Domnesti     -
9) A S Ciofringeni - C S Edilul Pitesti     -

Etapa 30     -


1) C S Edilul Pitesti - A C S F C Corbi     -
2) C S Domnesti - A S Ciofringeni     -
3) A S Ratesti - A S Deportivo Malureni     -
4) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Musatesti     -
5) A S Soimii Tigveni - A C S F C Danut Coman     -
6) A S Vulturii Priboieni - A S Baiculesti     -
7) A S Flacara Leordeni - A S Draganu     -
8) A S Unirea Calinesti - A S Vointa Budeasa     -
9) A S Cateasca - A S Oarja 2011     -

Etapa 31     -


1) A C S F C Corbi - A S Oarja 2011     -
2) A S Vointa Budeasa - A S Cateasca     -
3) A S Draganu - A S Unirea Calinesti     -
4) A S Baiculesti - A S Flacara Leordeni     -
5) A C S F C Danut Coman - A S Vulturii Priboieni     -
6) A S Musatesti - A S Soimii Tigveni     -
7) A S Deportivo Malureni - A S Stejarii Beleti Negresti     -
8) A S Ciofringeni - A S Ratesti     -
9) C S Edilul Pitesti - C S Domnesti     -

Etapa 32     -


1) C S Domnesti - A C S F C Corbi     -
2) A S Ratesti - C S Edilul Pitesti     -
3) A S Stejarii Beleti Negresti - A S Ciofringeni     -
4) A S Soimii Tigveni - A S Deportivo Malureni     -
5) A S Vulturii Priboieni - A S Musatesti     -
6) A S Flacara Leordeni - A C S F C Danut Coman     -
7) A S Unirea Calinesti - A S Baiculesti     -
8) A S Cateasca - A S Draganu     -
9) A S Oarja 2011 - A S Vointa Budeasa     -

Etapa 33     -


1) A C S F C Corbi - A S Vointa Budeasa     -
2) A S Draganu - A S Oarja 2011     -
3) A S Baiculesti - A S Cateasca     -
4) A C S F C Danut Coman - A S Unirea Calinesti     -
5) A S Musatesti - A S Flacara Leordeni     -
6) A S Deportivo Malureni - A S Vulturii Priboieni     -
7) A S Ciofringeni - A S Soimii Tigveni     -
8) C S Edilul Pitesti - A S Stejarii Beleti Negresti     -
9) C S Domnesti - A S Ratesti     -

Etapa 34     -


1) A S Ratesti - A C S F C Corbi     -
2) A S Stejarii Beleti Negresti - C S Domnesti     -
3) A S Soimii Tigveni - C S Edilul Pitesti     -
4) A S Vulturii Priboieni - A S Ciofringeni     -
5) A S Flacara Leordeni - A S Deportivo Malureni     -
6) A S Unirea Calinesti - A S Musatesti     -
7) A S Cateasca - A C S F C Danut Coman     -
8) A S Oarja 2011 - A S Baiculesti     -
9) A S Vointa Budeasa - A S Draganu     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe