Program competitional

Liga a V-a, Sud


Etapa 1     27-08-2017 - 11:00


1) A S Energia Stolnici - A S Viitorul Birla    7 - 0
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Mirosi    3 - 1
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Speranta Cornatel    10 - 1
4) A S Juventus Bascov - A S Progresul Recea    1 - 1
5) A S Izvoru - A S Popesti    5 - 2
6) A S Unirea Hirsesti - A S Viitorul Stefan cel Mare    2 - 2
7) A S Recolta Slobozia - A S Caldararu    3 - 1
8) A S Steaua Negrasi - A S Unirea Tricolor Serbanesti    5 - 1

Etapa 2     03-09-2017 - 11:00


1) A S Mirosi - A S Energia Stolnici    2 - 1
2) A S Speranta Cornatel - A S Viitorul Lunca Corbului    3 - 7
3) A S Progresul Recea - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    1 - 1
4) A S Popesti - A S Juventus Bascov    0 - 3
5) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Izvoru    3 - 1
6) A S Caldararu - A S Unirea Hirsesti    4 - 1
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Recolta Slobozia    1 - 2
8) A S Viitorul Birla - A S Steaua Negrasi    2 - 2

Etapa 3     10-09-2017 - 11:00


1) A S Viitorul Birla - A S Mirosi    1 - 3
2) A S Energia Stolnici - A S Speranta Cornatel    9 - 1
3) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Progresul Recea    2 - 0
4) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Popesti    7 - 0
5) A S Juventus Bascov - A S Viitorul Stefan cel Mare    0 - 5
6) A S Izvoru - A S Caldararu    3 - 2
7) A S Unirea Hirsesti - A S Unirea Tricolor Serbanesti    9 - 1
8) A S Recolta Slobozia - A S Steaua Negrasi    4 - 2

Etapa 4     17-09-2017 - 11:00


1) A S Speranta Cornatel - A S Mirosi    2 - 4
2) A S Progresul Recea - A S Energia Stolnici    3 - 2
3) A S Popesti - A S Viitorul Lunca Corbului    2 - 2
4) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    2 - 3
5) A S Caldararu - A S Juventus Bascov    1 - 0
6) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Izvoru    2 - 4
7) A S Steaua Negrasi - A S Unirea Hirsesti    3 - 0
8) A S Recolta Slobozia - A S Viitorul Birla    6 - 1

Etapa 5     24-09-2017 - 11:00


1) A S Viitorul Birla - A S Speranta Cornatel    5 - 2
2) A S Mirosi - A S Progresul Recea    3 - 3
3) A S Energia Stolnici - A S Popesti    5 - 0
4) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Viitorul Stefan cel Mare    3 - 2
5) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Caldararu    1 - 1
6) A S Juventus Bascov - A S Unirea Tricolor Serbanesti    2 - 7
7) A S Izvoru - A S Steaua Negrasi    1 - 1
8) A S Unirea Hirsesti - A S Recolta Slobozia    1 - 2

Etapa 6     01-10-2017 - 11:00


1) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Energia Stolnici    4 - 0
2) A S Caldararu - A S Viitorul Lunca Corbului    0 - 3
3) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    2 - 5
4) A S Steaua Negrasi - A S Juventus Bascov    8 - 1
5) A S Recolta Slobozia - A S Izvoru    1 - 2
6) A S Unirea Hirsesti - A S Viitorul Birla    7 - 1
7) A S Popesti - A S Mirosi    0 - 3
8) A S Progresul Recea - A S Speranta Cornatel    10 - 2

Etapa 7     08-10-2017 - 11:00


1) A S Energia Stolnici - A S Caldararu    3 - 1
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Unirea Tricolor Serbanesti    7 - 1
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Steaua Negrasi    5 - 4
4) A S Juventus Bascov - A S Recolta Slobozia    1 - 5
5) A S Izvoru - A S Unirea Hirsesti    3 - 3
6) A S Speranta Cornatel - A S Popesti    3 - 1
7) A S Mirosi - A S Viitorul Stefan cel Mare    0 - 1
8) A S Viitorul Birla - A S Progresul Recea    1 - 1

Etapa 8     15-10-2017 - 11:00


1) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Energia Stolnici    5 - 6
2) A S Steaua Negrasi - A S Viitorul Lunca Corbului    0 - 3
3) A S Recolta Slobozia - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    0 - 2
4) A S Unirea Hirsesti - A S Juventus Bascov    11 - 1
5) A S Izvoru - A S Viitorul Birla    9 - 3
6) A S Caldararu - A S Mirosi    0 - 1
7) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Speranta Cornatel    9 - 2
8) A S Popesti - A S Progresul Recea    1 - 3

Etapa 9     22-10-2017 - 11:00


1) A S Energia Stolnici - A S Steaua Negrasi    0 - 1
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Recolta Slobozia    4 - 2
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Unirea Hirsesti    2 - 0
4) A S Juventus Bascov - A S Izvoru    0 - 5
5) A S Progresul Recea - A S Viitorul Stefan cel Mare    2 - 3
6) A S Speranta Cornatel - A S Caldararu    3 - 1
7) A S Mirosi - A S Unirea Tricolor Serbanesti    4 - 1
8) A S Viitorul Birla - A S Popesti    2 - 1

Etapa 10     29-10-2017 - 11:00


1) A S Recolta Slobozia - A S Energia Stolnici    0 - 1
2) A S Unirea Hirsesti - A S Viitorul Lunca Corbului    2 - 2
3) A S Izvoru - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    3 - 5
4) A S Juventus Bascov - A S Viitorul Birla    6 - 2
5) A S Steaua Negrasi - A S Mirosi    2 - 0
6) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Speranta Cornatel    3 - 2
7) A S Caldararu - A S Progresul Recea    2 - 3
8) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Popesti    1 - 1

Etapa 11     05-11-2017 - 11:00


1) A S Energia Stolnici - A S Unirea Hirsesti    1 - 0
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Izvoru    1 - 1
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Juventus Bascov    5 - 2
4) A S Viitorul Birla - A S Viitorul Stefan cel Mare    2 - 2
5) A S Mirosi - A S Recolta Slobozia    0 - 3
6) A S Speranta Cornatel - A S Steaua Negrasi    1 - 5
7) A S Progresul Recea - A S Unirea Tricolor Serbanesti    3 - 0
8) A S Popesti - A S Caldararu    0 - 3

Etapa 12     12-11-2017 - 11:00


1) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Viitorul Birla    5 - 1
2) A S Juventus Bascov - A S Viitorul Lunca Corbului    0 - 5
3) A S Izvoru - A S Energia Stolnici    2 - 4
4) A S Unirea Hirsesti - A S Mirosi    3 - 2
5) A S Recolta Slobozia - A S Speranta Cornatel    10 - 0
6) A S Steaua Negrasi - A S Progresul Recea    5 - 1
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Popesti    2 - 3
8) A S Caldararu - A S Viitorul Stefan cel Mare    1 - 4

Etapa 13     19-11-2017 - 11:00


1) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    4 - 2
2) A S Energia Stolnici - A S Juventus Bascov    4 - 1
3) A S Mirosi - A S Izvoru    4 - 1
4) A S Speranta Cornatel - A S Unirea Hirsesti    2 - 1
5) A S Progresul Recea - A S Recolta Slobozia    1 - 1
6) A S Popesti - A S Steaua Negrasi    0 - 4
7) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Unirea Tricolor Serbanesti    5 - 1
8) A S Viitorul Birla - A S Caldararu    2 - 2

Etapa 14     26-11-2017 - 11:00


1) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Viitorul Birla    4 - 3
2) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Energia Stolnici    1 - 1
3) A S Juventus Bascov - A S Mirosi    0 - 3
4) A S Izvoru - A S Speranta Cornatel    10 - 1
5) A S Unirea Hirsesti - A S Progresul Recea    3 - 4
6) A S Recolta Slobozia - A S Popesti    6 - 0
7) A S Steaua Negrasi - A S Viitorul Stefan cel Mare    3 - 1
8) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Caldararu    3 - 4

Etapa 15     03-12-2017 - 11:00


1) A S Energia Stolnici - A S Viitorul Lunca Corbului    4 - 1
2) A S Mirosi - A S Rafinorul Arpechim Pitesti    4 - 2
3) A S Speranta Cornatel - A S Juventus Bascov    4 - 3
4) A S Progresul Recea - A S Izvoru    1 - 3
5) A S Popesti - A S Unirea Hirsesti    3 - 4
6) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Recolta Slobozia    4 - 0
7) A S Caldararu - A S Steaua Negrasi    0 - 1
8) A S Viitorul Birla - A S Unirea Tricolor Serbanesti    3 - 4

Etapa 16     -


1) A S Viitorul Birla - A S Energia Stolnici     -
2) A S Mirosi - A S Viitorul Lunca Corbului     -
3) A S Speranta Cornatel - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
4) A S Progresul Recea - A S Juventus Bascov     -
5) A S Popesti - A S Izvoru     -
6) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Unirea Hirsesti     -
7) A S Caldararu - A S Recolta Slobozia     -
8) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Steaua Negrasi     -

Etapa 17     -


1) A S Energia Stolnici - A S Mirosi     -
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Speranta Cornatel     -
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Progresul Recea     -
4) A S Juventus Bascov - A S Popesti     -
5) A S Izvoru - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
6) A S Unirea Hirsesti - A S Caldararu     -
7) A S Recolta Slobozia - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
8) A S Steaua Negrasi - A S Viitorul Birla     -

Etapa 18     -


1) A S Mirosi - A S Viitorul Birla     -
2) A S Speranta Cornatel - A S Energia Stolnici     -
3) A S Progresul Recea - A S Viitorul Lunca Corbului     -
4) A S Popesti - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
5) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Juventus Bascov     -
6) A S Caldararu - A S Izvoru     -
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Unirea Hirsesti     -
8) A S Steaua Negrasi - A S Recolta Slobozia     -

Etapa 19     -


1) A S Mirosi - A S Speranta Cornatel     -
2) A S Energia Stolnici - A S Progresul Recea     -
3) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Popesti     -
4) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
5) A S Juventus Bascov - A S Caldararu     -
6) A S Izvoru - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
7) A S Unirea Hirsesti - A S Steaua Negrasi     -
8) A S Viitorul Birla - A S Recolta Slobozia     -

Etapa 20     -


1) A S Speranta Cornatel - A S Viitorul Birla     -
2) A S Progresul Recea - A S Mirosi     -
3) A S Popesti - A S Energia Stolnici     -
4) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Viitorul Lunca Corbului     -
5) A S Caldararu - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
6) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Juventus Bascov     -
7) A S Steaua Negrasi - A S Izvoru     -
8) A S Recolta Slobozia - A S Unirea Hirsesti     -

Etapa 21     -


1) A S Energia Stolnici - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Caldararu     -
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
4) A S Juventus Bascov - A S Steaua Negrasi     -
5) A S Izvoru - A S Recolta Slobozia     -
6) A S Viitorul Birla - A S Unirea Hirsesti     -
7) A S Mirosi - A S Popesti     -
8) A S Speranta Cornatel - A S Progresul Recea     -

Etapa 22     -


1) A S Caldararu - A S Energia Stolnici     -
2) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Viitorul Lunca Corbului     -
3) A S Steaua Negrasi - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
4) A S Recolta Slobozia - A S Juventus Bascov     -
5) A S Unirea Hirsesti - A S Izvoru     -
6) A S Popesti - A S Speranta Cornatel     -
7) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Mirosi     -
8) A S Progresul Recea - A S Viitorul Birla     -

Etapa 23     -


1) A S Energia Stolnici - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Steaua Negrasi     -
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Recolta Slobozia     -
4) A S Juventus Bascov - A S Unirea Hirsesti     -
5) A S Viitorul Birla - A S Izvoru     -
6) A S Mirosi - A S Caldararu     -
7) A S Speranta Cornatel - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
8) A S Progresul Recea - A S Popesti     -

Etapa 24     -


1) A S Steaua Negrasi - A S Energia Stolnici     -
2) A S Recolta Slobozia - A S Viitorul Lunca Corbului     -
3) A S Unirea Hirsesti - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
4) A S Izvoru - A S Juventus Bascov     -
5) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Progresul Recea     -
6) A S Caldararu - A S Speranta Cornatel     -
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Mirosi     -
8) A S Popesti - A S Viitorul Birla     -

Etapa 25     -


1) A S Energia Stolnici - A S Recolta Slobozia     -
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Unirea Hirsesti     -
3) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Izvoru     -
4) A S Viitorul Birla - A S Juventus Bascov     -
5) A S Mirosi - A S Steaua Negrasi     -
6) A S Speranta Cornatel - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
7) A S Progresul Recea - A S Caldararu     -
8) A S Popesti - A S Viitorul Stefan cel Mare     -

Etapa 26     -


1) A S Unirea Hirsesti - A S Energia Stolnici     -
2) A S Izvoru - A S Viitorul Lunca Corbului     -
3) A S Juventus Bascov - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
4) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Viitorul Birla     -
5) A S Recolta Slobozia - A S Mirosi     -
6) A S Steaua Negrasi - A S Speranta Cornatel     -
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Progresul Recea     -
8) A S Caldararu - A S Popesti     -

Etapa 27     -


1) A S Viitorul Birla - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
2) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Juventus Bascov     -
3) A S Energia Stolnici - A S Izvoru     -
4) A S Mirosi - A S Unirea Hirsesti     -
5) A S Speranta Cornatel - A S Recolta Slobozia     -
6) A S Progresul Recea - A S Steaua Negrasi     -
7) A S Popesti - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -
8) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Caldararu     -

Etapa 28     -


1) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Viitorul Lunca Corbului     -
2) A S Juventus Bascov - A S Energia Stolnici     -
3) A S Izvoru - A S Mirosi     -
4) A S Unirea Hirsesti - A S Speranta Cornatel     -
5) A S Recolta Slobozia - A S Progresul Recea     -
6) A S Steaua Negrasi - A S Popesti     -
7) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
8) A S Caldararu - A S Viitorul Birla     -

Etapa 29     -


1) A S Viitorul Birla - A S Viitorul Lunca Corbului     -
2) A S Energia Stolnici - A S Rafinorul Arpechim Pitesti     -
3) A S Mirosi - A S Juventus Bascov     -
4) A S Speranta Cornatel - A S Izvoru     -
5) A S Progresul Recea - A S Unirea Hirsesti     -
6) A S Popesti - A S Recolta Slobozia     -
7) A S Viitorul Stefan cel Mare - A S Steaua Negrasi     -
8) A S Caldararu - A S Unirea Tricolor Serbanesti     -

Etapa 30     -


1) A S Viitorul Lunca Corbului - A S Energia Stolnici     -
2) A S Rafinorul Arpechim Pitesti - A S Mirosi     -
3) A S Juventus Bascov - A S Speranta Cornatel     -
4) A S Izvoru - A S Progresul Recea     -
5) A S Unirea Hirsesti - A S Popesti     -
6) A S Recolta Slobozia - A S Viitorul Stefan cel Mare     -
7) A S Steaua Negrasi - A S Caldararu     -
8) A S Unirea Tricolor Serbanesti - A S Viitorul Birla     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Consiliul Judetean Arges

Consiliul Judetean Arges

Fortuna Sports
Fortuna Sports

Arges Sport
Arges Sport

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe