Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 18
Teren: Oituz /
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Oituz /
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 17
Teren: Dofteana /
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Dofteana /
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 16
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 15
Teren: Dofteana /
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Liga 4-Seria 1, etapa 13
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:30
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Cupa României Faza Județeană, etapa 1
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4-Seria 1, etapa 11
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 9
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 8
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Zemes / Zemeș
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 7
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 6
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Zemes / Zemeș
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 5
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 4
Teren: Racaciuni /
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 2, etapa 2
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 2
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 1
Teren: Dofteana /
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Dofteana /