Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 27
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 28 Mai 2017, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 24
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A IV-a, etapa 23
Teren: Siretul /
Sambata, 29 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Siretul /
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A IV-a, etapa 21
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
LIGA A IV-a, etapa 20
Teren: Dofteana /
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 19
Teren: Petrolul /
Sambata, 1 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Petrolul /
Sambata, 10 Decembrie 2016, 13:00
LIGA A IV-a, etapa 15
Teren: Dofteana /
Sambata, 10 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
LIGA A IV-a, etapa 14
Teren: Garleni /
Sambata, 3 Decembrie 2016, 13:00
Teren: Garleni /
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 12
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A IV-a, etapa 13
Teren: Negri /
Sambata, 26 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Negri /
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
LIGA A IV-a, etapa 12
Teren: Siretul /
Sambata, 19 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Siretul /
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 11
Teren: Mecon / Onesti
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Mecon / Onesti
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 10
Teren: Dofteana /
Duminica, 6 Noiembrie 2016, 11:00
Teren: Dofteana /
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
LIGA a V-a, etapa 8
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 30 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A IV-a, etapa 9
Teren: Central / Sascut
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Central / Sascut
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
JUNIORI D, etapa 10
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Sambata, 29 Octombrie 2016, 12:00
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A IV-a, etapa 8
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 7
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 16 Octombrie 2016, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A IV-a, etapa 6
Teren: Garleni /
Sambata, 8 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Garleni /
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
LIGA A IV-a, etapa 5
Teren: Garleni /
Sambata, 1 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Garleni /
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 4
Teren: Dofteana /
Duminica, 25 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
LIGA A IV-a, etapa 3
Teren: Petrolul /
Sambata, 17 Septembrie 2016, 11:00
Teren: Petrolul /
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
LIGA A IV-a, etapa 1
Teren: Garleni /
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Garleni /