Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Miercuri, 27 Iunie 2018, 18:00
LIGA a V-a, etapa 28
Teren: ITESTI / ITESTI
Miercuri, 27 Iunie 2018, 18:00
Teren: ITESTI / ITESTI
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 27
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 30
Teren: Darmanesti /
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Teren: Darmanesti /
JOC AMĂNAT PENNTRU DATA DE 16-06-2018.
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 21
Teren: Central / Sascut
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Teren: Central / Sascut
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 34
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Joi, 7 Iunie 2018, 18:00
LIGA a V-a, etapa 13
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Joi, 7 Iunie 2018, 18:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 33
Teren: Petrolul /
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Petrolul /
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 32
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 31
Teren: Zemes / Zemeș
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Zemes / Zemeș
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 31
Teren: Caşin / Caşin
Marti, 29 Mai 2018, 18:00
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 22
Teren: Garleni /
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Garleni /
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Juniori D, etapa 16
Teren: Mecon / Onesti
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Teren: Mecon / Onesti
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 29
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
Teren: CSM Onesti /
Marti, 15 Mai 2018, 17:00
Juniori D, etapa 29
Teren: Darmanesti /
Marti, 15 Mai 2018, 17:00
Teren: Darmanesti /
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 20
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 28
Teren: Negri /
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Teren: Negri /
Sambata, 12 Mai 2018, 12:00
Juniori D, etapa 28
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 12 Mai 2018, 12:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 12 Mai 2018, 10:00
Juniori C, etapa 22
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 12 Mai 2018, 10:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 19
Teren: Siretul /
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Teren: Siretul /
Marti, 8 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 19
Teren: Letea / Bacau
Marti, 8 Mai 2018, 18:00
Teren: Letea / Bacau
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 26
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 18
Teren: Dofteana /
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Dofteana /
Marti, 24 Aprilie 2018, 16:00
Juniori C, etapa 15
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Marti, 24 Aprilie 2018, 16:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 25
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Zemes / Zemeș
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 25
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:00
Juniori D, etapa 24
Teren: Darmanesti /
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Darmanesti /
Joi, 19 Aprilie 2018, 15:00
Juniori A1, etapa 19
Teren: Energia / Onesti
Joi, 19 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Energia / Onesti
Joi, 12 Aprilie 2018, 17:00
Juniori E, etapa 17
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Joi, 12 Aprilie 2018, 17:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 7 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 23
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 7 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 23
Teren: Siretul /
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Siretul /
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 22
Teren: Cleja / Cleja
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Cleja / Cleja
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 22
Teren: Petrolul /
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: Petrolul /
Sambata, 17 Martie 2018, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 20
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 17 Martie 2018, 15:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Joi, 30 Noiembrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 16
Teren: Siretul /
Joi, 30 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Siretul /
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 15
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, etapa 15
Teren: /
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 13
Teren: Zemes / Zemeș
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Zemes / Zemeș
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 13
Teren: Petrolul /
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Petrolul /
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 10
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 12
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, etapa 12
Teren: Garleni /
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Garleni /
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 9
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:30
Juniori E, etapa 12
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:30
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 8
Teren: BARSANESTI / BARSANESTI
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: BARSANESTI / BARSANESTI
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 10
Teren: Negri /
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Negri /
Sambata, 21 Octombrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 7
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 21 Octombrie 2017, 10:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 7
Teren: ITESTI / ITESTI
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: ITESTI / ITESTI
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 9
Teren: Letea / Bacau
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Letea / Bacau
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 8
Teren: Darmanesti /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 8
Teren: Petrolul /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Petrolul /
Vineri, 6 Octombrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 5
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Vineri, 6 Octombrie 2017, 16:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 7
Teren: Oituz /
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Oituz /
Sambata, 30 Septembrie 2017, 12:00
Juniori D, etapa 6
Teren: Darmanesti /
Sambata, 30 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Darmanesti /
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Juniori E, etapa 5
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 4
Teren: Garleni /
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Garleni /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 6
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
Juniori C, etapa 3
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 09:30
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Vineri, 22 Septembrie 2017, 17:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Energia / Onesti
Vineri, 22 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Energia / Onesti
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 5
Teren: CSM Onesti /
Sambata, 16 Septembrie 2017, 17:00
Teren: CSM Onesti /
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 2
Teren: Dofteana /
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Dofteana /
Marti, 12 Septembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 1
Teren: Energia / Onesti
Marti, 12 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Energia / Onesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 4
Teren: Curita / Curita
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Curita / Curita
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 4
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 3
Teren: Oituz /
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Oituz /
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 1
Teren: GIOSENI / TAMASI
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: GIOSENI / TAMASI
ECHIPA AS Viitorul Gioseni s-a retras din campionat.
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 3
Teren: Darmanesti /
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 26 August 2017, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 2
Teren: Cleja / Cleja
Sambata, 26 August 2017, 18:00
Teren: Cleja / Cleja
Sambata, 19 August 2017, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 1
Teren: Letea / Bacau
Sambata, 19 August 2017, 18:00
Teren: Letea / Bacau