Informari si comunicate
18-06-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE

CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE EDITIA 2018-2019

detalii...
13-06-2018
Jocuri reprogamate Liga a-4-a Sămbătă/Duminică 16/17.06.2018.

Delegări Arbitri/Observatori.Următoarele jocuri se vor disputa astfel:

detalii...
08-06-2018
CUPA ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ SEMIFINALE SEZON 2018-2019.

La sediul Ajf Bacău, vineri 08-06-2018 a avut loc tragerea la sorţii a Semifinalelor Cupei României etapa judeţeană.

detalii...
05-06-2018
30-05-2018
DECIZII COMISIA DE DISCIPLINA

Întrunită miercuri 30 mai 2018, Comisia de Disciplină și Etică a AJF BACAU a analizat rapoartele de joc de la meciurile de seniori remise pentru ședința din data de 30.05.2018 și a dictat următoarele sancțiuni

detalii...
18-05-2018
Delegări arbitri..Jocuri reprogramate Liga a-4-a.Liga a-5-a.

Program jocuri restanţă Liga a-4-a.Liga-a-5-a.

detalii...
18-05-2018
DELEGĂRI ARBITRI.PROGRAM CUPA ROMĂNIEI SFERTURI DE FINALĂ 22/23-05-2018.

Sferturile de Finală se vor disputa în data de 22/23-05-2018 după următorul program:

detalii...
08-05-2018
Jocuri Liga A-5-A Reprogramate.

Următoarele jocuri au fost reprogramate astfel:

detalii...
03-05-2018
REZULTATE CUPA ROMANIEI -OPTIMI 23- 05 - 2018 DELEGĂRI,

REZULTATE CUPA ROMANIEI OPTIMI EDITIA 2018-2019 16 - 05 - 2018.

detalii...
30-04-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI

CUPA ROMANIEI DELEGARI

detalii...
toate comunicatele

AS Tg. Ocna

Informatii generale
Teren Tg. Ocna /
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Viitorul Curita 30 26 2 2 126-27 80p +35
2AS V. Oituz30215483-2968p+23
3 ACS Viitorul Nicolae Balcescu 30 20 5 5 101-44 65p +20
4AS Vulturul Magiresti302046121-4964p+19
5 AS Vointa Garleni 30 20 4 6 99-44 64p +19
6AS Filipesti30183988-5857p+12
7 CS Dofteana 30 16 4 10 74-57 52p +7
8AS Biruinta Letea Veche Bacau301241462-7240p-5
9 CSM Moinesti 30 10 6 14 63-74 36p -9
10AS Negri30961560-7333p-12
11 AS Aripile Cleja 30 9 3 18 61-101 30p -15
12AS Siretul Bacau30851766-7829p-16
13 AS Magura Casin 30 8 3 19 52-94 27p -18
14ACS GLORIA ZEMEȘ30722159-11723p-22
15 AS Tg. Ocna 30 4 0 26 46-136 12p -33
16AS Fl. Rosie Sascut30322526-13411p-34
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
Juniori C Etapa 22
12-05-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 21
04-05-2018
C.S.S. Onesti
Juniori C Etapa 20
28-04-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 19
20-04-2018
L.P.S. BACĂU
Juniori C Etapa 18
14-04-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 17
04-04-2018
A.S. Kyds Bacau
Juniori C Etapa 16
31-03-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 15
24-04-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 14
17-03-2018
Sporting Bacau
Juniori C Etapa 13
19-05-2018
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 12
14-03-2018
CSM Moinesti
Juniori C Etapa 11
18-11-2017
F.C. Dinamo Bacau
Juniori C Etapa 10
11-11-2017
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 9
04-11-2017
AS FCM Bacau
Juniori C Etapa 8
27-10-2017
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 7
21-10-2017
C.S.AEROSTAR
Juniori C Etapa 6
14-10-2017
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 5
07-10-2017
C.S Condorul Lilieci Bacau
Juniori C Etapa 4
30-09-2017
C.S.Sportul Onesti
Juniori C Etapa 3
23-09-2017
AS Tg. Ocna
Juniori C Etapa 2
16-09-2017
A.S. Olimpia Junior Onesti
Juniori C Etapa 1
07-09-2017
AS Tg. Ocna
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta