Informari si comunicate
22-06-2017
Cupa Romăniei Urban Bulding ediţia 2017 - 2018.

Vă informăm că echipa A.S.Viitorul Curiţa a învins în finală cu scorul de 5-2 după prelungiri echipa AS Voinţa Gărleni.

detalii...
20-06-2017
COMUNICAT.

N ATENŢIA CLUBURILOR/ASOCIAŢII SPORTIVE AFILIATE N CADRUL AJF BACĂU.

detalii...
15-06-2017
FINALA CUPEI ROMĂNIEI EDIŢIA 2017-2018. DELEGĂRI ARBITRI.

FINALA CUPEI ROMĂNIEI 2017-2018. MIERCURI 21-06-2017 ORA 17:30. TEREN LETEA VECHE.

detalii...
13-06-2017
ÎN ATENŢIA CURSANŢILOR PARTICIPANŢI LA CURSUL DE ANTRENORI UEFA C

Luni 26-06-2017 ora 15.00 la sediul AJF Bacău va avea loc examenul de absolvire a cursului.

detalii...
01-06-2017
SEMIFINALE CUPA ROMĂNIEI EDIŢIA 2017-2018 MIERCURI 14-06-2017 ORA 17:30.

MIERCURI 14-06-2017 SE VOR DISPUTA URMĂTORELE SEMIFINALE/DELEGĂRI ARBITRI:

detalii...
18-05-2017
PROGRAM CUPA ROMANIEI SFERTURI 31-05 - 2017 ora 17:30/Delegări Arbitri

Miercuri 31- 05 - 2017 ora 17:30 se vor disputa sferturile de finală după următorul program:

detalii...
04-05-2017
CUPA ROMANIEI SEZON 2017 - 2018 17- MAI - 2017 + DELEGĂRI ARBITRI

PROGRAM OPTIMI CUPA ROMĂNIEI + DELEGĂRI ARBITRI 17-05-2017 REZULTATE FINALE

detalii...
01-05-2017
JOCURI RESTANTE LIGA A IV A DELEGARI

JOCURI RESTANTE LIGA A IV A DELEGARI

detalii...
01-05-2017
CUPA ROMANIEI SEZON 2017 - 2018 DELEGARI

CUPA ROMANIEI SEZON 2017 - 2018 DELEGARI

detalii...
29-04-2017
toate comunicatele

CSM Moinesti

Informatii generale
Teren Petrolul /
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Viitorul Curita 30 26 2 2 126-27 80p +35
2AS V. Oituz30215483-2968p+23
3 ACS Viitorul Nicolae Balcescu 30 20 5 5 101-44 65p +20
4AS Vulturul Magiresti302046121-4964p+19
5 AS Vointa Garleni 30 20 4 6 99-44 64p +19
6AS Filipesti30183988-5857p+12
7 CS Dofteana 30 16 4 10 74-57 52p +7
8AS Biruinta Letea Veche Bacau301241462-7240p-5
9 CSM Moinesti 30 10 6 14 63-74 36p -9
10AS Negri30961560-7333p-12
11 AS Aripile Cleja 30 9 3 18 61-101 30p -15
12AS Siretul Bacau30851766-7829p-16
13 AS Magura Casin 30 8 3 19 52-94 27p -18
14ACS GLORIA ZEMEȘ30722159-11723p-22
15 AS Tg. Ocna 30 4 0 26 46-136 12p -33
16AS Fl. Rosie Sascut30322526-13411p-34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Adochitei Rares Sebastian 11-07-2005
2 Andrei Ionuț Stelian 08-08-2002 378
3 Anghel Ștefan Alin 07-12-2001 774
4 Anghel Ioannis Emmanouil 13-04-2003
5 Avram Alexandru 16-10-2004
6 Baciu Valentin Constain 11-05-2003
7 Barca Vlad Matei 09-07-2005
8 Barna Cosmin Adrian 27-05-1993 879
9 Bivca ionut andrei 17-01-2004
10 Blaj Ștefan Raul 21-02-2001 12107
11 Butnaru Andrei 24-11-2003
12 Carabet Bigdan Adelin 19-06-2004 882
13 Carabet Iulian Alexandru 05-07-2002 846
14 Cazan Robert Stefan 11-12-2007
15 Cerbu Matei Petru 28-06-2007
16 Cercel Radu Daniel 25-06-2015 25-06-2001
17 Chelaru Petruț Vlad 10-06-2001 12114
18 Cloșcă Alexandru 23-02-2002 374
19 Cobuz Alexandru 22-08-2003
20 Cobzaru Andrei Alexandru 20-10-2000 12099
21 Cosma Marian Bogdan 22-08-2001 12104
22 Cristea Darius Constantin 07-05-2007
23 Cucu Andrei 22-06-2004
24 Cucu Matei 22-06-2004
25 Drăgăstan Florin 08-09-1997 880
26 Dumitru Adelin Florin 24-03-2004
27 Enache Edi-Vasilică 26-09-2005 881
28 Ene Paul Daniel 27-10-2007
29 Țuvec Robert Constantin 28-12-2000 848
30 Gagiu Leonard Andi 08-04-2002 375
31 Gherasim Ionuț 30-08-2001 371
32 Găman Andrei Alexandru 07-04-1999 12100
33 Ișcu Dennis Vasile 12-01-2004 886
34 Irimia Gabriel 06-06-2000 386
35 Lichi Ștefan Iulian 31-05-2004 884
36 Luca Maron George 13-04-2004
37 Lupchian Vladut Adrian 27-01-2003
38 Marian Vladut Ionut 16-12-2004
39 Mecheci Marian Vlăduț 13-05-2002 372
40 Munteanu Ovidiu Vasile 03-02-2004
41 Mănăilă Remus Valentin 26-04-2004 883
42 Neagu Robert Vasilica 10-03-2001 389
43 Negru Andrei 02-03-2000 12109
44 Negru Ioan 02-03-2000 12110
45 Pavel Sebi Valentin 19-01-2003
46 Plăcintă Andrei Dimitrie 30-06-2006 885
47 Popa Andrei Stefan 13-07-2004
48 Purcariu Alex-Rareș 09-01-2002 377
49 Purcariu Viorel 21-10-2000 387
50 Purcaru Adrian 27-07-2004
51 Racheru Matei 01-10-2014
52 Silisteanu Daniel 13-09-2003
53 Stăngaciu Ionuț Sebastian 06-08-2002 373
54 Tanasa Teodor Nicolas 21-10-2005
55 Toncu Andrei George 04-07-2002 376
56 Trofin Eusebiu Andrei 26-11-2003
57 Uliu Cătălin Florin 19-06-1999 12102
58 Vasilache Bogdan Valentin 05-05-2000 450
59 Vasti Vasile Leonard 11-02-2004
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A IV-a Etapa 30
11-06-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 29
07-06-2017
AS Siretul Bacau
LIGA A IV-a Etapa 28
03-06-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 27
27-05-2017
AS Filipesti
LIGA A IV-a Etapa 26
20-05-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 25
13-05-2017
AS Viitorul Curita
LIGA A IV-a Etapa 24
06-05-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 23
29-04-2017
AS Aripile Cleja
LIGA A IV-a Etapa 22
13-06-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 21
15-04-2017
CS Dofteana
LIGA A IV-a Etapa 20
08-04-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 19
01-04-2017
ACS GLORIA ZEMEȘ
LIGA A IV-a Etapa 18
26-03-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 17
18-03-2017
AS Fl. Rosie Sascut
LIGA A IV-a Etapa 16
11-03-2017
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 15
10-12-2016
AS Magura Casin
LIGA A IV-a Etapa 14
02-12-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 13
26-11-2016
AS Biruinta Letea Veche Bacau
LIGA A IV-a Etapa 12
19-11-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 11
12-11-2016
AS Vointa Garleni
LIGA A IV-a Etapa 10
05-11-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 9
29-10-2016
AS Tg. Ocna
LIGA A IV-a Etapa 8
23-10-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 7
15-10-2016
AS V. Oituz
Observatii: Joc amanat penrtu o data ce va fii stabilita ulterior.
LIGA A IV-a Etapa 6
09-10-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 5
01-10-2016
AS Negri
Observatii: În urma Deciziei Comisiei de Disciplină din data de 06-10-2016 jocul a fost omologat cu rezultatul de 3-0 în favoarea echipei C.S.M.MOINEŞTI,deoarece echipa C.S.NEGRI a folosit un jucător cu altă identitate.
LIGA A IV-a Etapa 4
25-09-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 3
17-09-2016
AS Vulturul Magiresti
LIGA A IV-a Etapa 2
10-09-2016
CSM Moinesti
LIGA A IV-a Etapa 1
03-09-2016
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
JUNIORI C Etapa 26
19-05-2017
AS FCM Bacau
JUNIORI C Etapa 24
03-05-2017
L.P.S. BACĂU
JUNIORI C Etapa 23
28-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 22
26-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 20
12-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 19
08-04-2017
Sport Club Bacau
JUNIORI C Etapa 18
29-03-2017
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 17
25-03-2017
ACS GLORIA ZEMEȘ
JUNIORI C Etapa 15
26-11-2016
Viva Activ Buhusi
JUNIORI C Etapa 14
18-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 13
11-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 11
28-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 10
22-10-2016
A.S. Trotus Onesti
JUNIORI C Etapa 9
15-10-2016
AS Tg. Ocna
JUNIORI C Etapa 7
01-10-2016
C.S.S. Onesti
JUNIORI C Etapa 6
24-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 5
21-09-2016
C.S.AEROSTAR
JUNIORI C Etapa 4
17-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 2
10-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI C Etapa 1
08-09-2016
C.S Condorul Lilieci Bacau
JUNIORI D Etapa 30
20-05-2017
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
JUNIORI D Etapa 29
16-05-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 28
13-05-2017
CS UZU Darmanesti
JUNIORI D Etapa 27
09-05-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 26
06-05-2017
C.S.S. Onesti
JUNIORI D Etapa 25
27-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 24
25-04-2017
A.S. Olimpia Junior Onesti
JUNIORI D Etapa 22
18-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 21
11-04-2017
Sporting Bacau
JUNIORI D Etapa 20
07-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 19
31-03-2017
LPS II Bacau
JUNIORI D Etapa 17
18-03-2017
C.S.Sportul Onesti
JUNIORI D Etapa 16
23-03-2017
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 15
26-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 14
19-11-2016
AS Viitorul Gioseni
JUNIORI D Etapa 13
16-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 12
12-11-2016
C.S.AEROSTAR
JUNIORI D Etapa 11
04-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 10
29-10-2016
A.S. FC Bacau
JUNIORI D Etapa 9
25-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 7
14-10-2016
AS Viitorul Curita
JUNIORI D Etapa 6
08-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 5
02-11-2016
L.P.S. BACĂU
JUNIORI D Etapa 4
23-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 2
17-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI D Etapa 1
13-09-2016
SPORTUL ONESTI II
JUNIORI E Etapa 22
05-05-2017
A.S. Viitorul Bacau
JUNIORI E Etapa 21
27-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 20
25-04-2017
Viva Activ Buhusi
JUNIORI E Etapa 19
13-04-2017
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 18
07-04-2017
Sport Club Bacau
JUNIORI E Etapa 17
30-03-2017
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 16
23-03-2017
A.S. Olimpia Junior Onesti
JUNIORI E Etapa 14
20-11-2016
CSM Moinesti
Observatii: AMANAT.
JUNIORI E Etapa 13
10-11-2016
Sporting Bacau
JUNIORI E Etapa 12
03-11-2016
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 11
28-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 10
21-10-2016
C.S.Sportul Onesti
JUNIORI E Etapa 9
14-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 8
13-10-2016
C.S.AEROSTAR
JUNIORI E Etapa 7
08-10-2016
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 6
05-10-2016
A.S. FC Bacau
JUNIORI E Etapa 5
29-09-2016
CSM Moinesti
JUNIORI E Etapa 3
22-09-2016
A.S. Trotus Onesti
JUNIORI E Etapa 2
18-09-2016
CSM Moinesti
Observatii: AMANAT
JUNIORI E Etapa 1
15-09-2016
AS FCM Bacau
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta