Informari si comunicate
20-04-2018
PROGRAM JOCURI JUNIORI EDITIA 2017-2018

PROGRAM JOCURI JUNIORI EDITIA 2017-2018

detalii...
12-04-2018
Prezentare materiale video şi şedinţa cu arbitrii şi observatorii

Joi, 12 aprilie 2018, cu ÎNCEPERE de la ora 17:00, la sediul A.J.F.

detalii...
04-04-2018
02-04-2018
ÎN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE ÎN CAPIONATUL LIGII A-4-A.

Reprogramare etapa a-18-a programată iniţial în 11-04-2018,reprogramată pentru data de 25-04-2018 ora 18.00. Etapa a-19-a programată iniţial pe 18-04-2018 reprogramată pentru data de 09-05-2018 ora 18.00.Etapa a-21-a reprogramată pe13-06-2018

detalii...
27-03-2018
Prezentare materiale video şi şedinţa cu arbitrii şi observatorii

Joi, 29 martie 2018, cu ÎNCEPERE de la ora 17:00, la sediul A.J.F

detalii...
23-03-2018
Comitetul de Urgenţă al AJF

Decizie Comitet de Urgennţă din data de 23-03-2018. Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile(ninsori abundente) sa luat decizia amănării etapelor Ligii a-4-a şi Ligii a-5-a.

detalii...
20-03-2018
În atenţia echipelor participante în Campionatele de juniori.

Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile jocurile din data de 22,23,24,25-03-2018 au fost amănate.

detalii...
18-03-2018
12-03-2018
Şedinţa lunară de prezentare materiale video şi Testare fizică arbitri

Joi, 15 martie 2018, cu ÎNCEPERE de la ora 16:30, pe terenul Ştiinţa din Bacău va avea loc Testarea fizică a arbitrilor.

detalii...
07-03-2018
toate comunicatele

Luni, 23-04-2018

1 Sporting Bacau - C.S Condorul Lilieci Bacau Juniori C 16:00
2 C.S.Sportul Onesti - C.S.AEROSTAR Juniori E 17:00

Marti, 24-04-2018

1 C.S.Sportul Onesti - AS Tg. Ocna Juniori C 15:00
2 CSM Moinesti - C.S.AEROSTAR Juniori C 16:00
3 AS Negri - CSSM Bacau LIGA a IV-a 17:00
4 F.C. Dinamo Bacau - L.P.S. BACĂU Juniori C 17:00
5 A.S. Olimpia Junior Onesti - A.S. Kyds Bacau Juniori C 17:00
6 C.S.S. Onesti - AS FCM Bacau Juniori C 18:30

Miercuri, 25-04-2018

1 L.P.S. BACĂU - A.S. Kyds Bacau Juniori A1 15:00
2 AS Viitorul Curita - AS Filipesti LIGA a IV-a 18:00
3 ACS GLORIA ZEMEȘ - AS V. Oituz LIGA a IV-a 18:00
4 CS Dofteana - ACS Viitorul Nicolae Balcescu LIGA a IV-a 18:00
5 AS Aripile Cleja - ACS Gauss Bacau LIGA a IV-a 18:00
6 AS Vointa Garleni - CS UZU Darmanesti LIGA a IV-a 18:00
7 AS Magura Casin - AS Siretul Bacau LIGA a IV-a 18:00
8 CSM Moinesti - AS Vulturul Magiresti LIGA a IV-a 18:00
9 F.C. Dinamo Bacau - AS Fl. Rosie Sascut LIGA a IV-a 18:00

Joi, 26-04-2018

1 L.P.S. BACĂU - C.S Condorul Lilieci Bacau Juniori C 15:00
2 AS FCM Bacau - CSM Moinesti Juniori E 15:00
3 AS Juniorii Bacau - Sporting Bacau Juniori E 15:00
4 LPS II Bacau - Colegiul Sportiv Nadia Comaneci Juniori A1 15:00
5 CSSM Bacau - AS Viitorul Curita Juniori A1 15:00
6 C.S.AEROSTAR - A.S. Olimpia Junior Onesti Juniori E 17:00
7 Viitorul Bacau - A.S. Trotus Onesti Juniori E 17:00
8 AS Aripile 2017 Bacau - C.S.Sportul Onesti Juniori E 17:00
9 ACS Atletico Junior Bacau - Viva Activ Buhusi Juniori E 17:00
10 AS Play Bacau - ACS FC Bacau 1 Juniori E 17:00

Vineri, 27-04-2018

1 L.P.S. BACĂU - F.C. Dinamo Bacau Juniori D 15:00
2 Sporting Bacau - A.S. Trotus Onesti Juniori D 15:00
3 ACS FC Bacau 2 - C.S.Sportul Onesti Juniori D 16:30

Sambata, 28-04-2018

1 F.C. Dinamo Bacau - A.S. Olimpia Junior Onesti Juniori C 09:00
2 AS FCM Bacau - AS Tg. Ocna Juniori C 10:00
3 C.S.S. Onesti - Sporting Bacau Juniori C 10:00
4 CSM Moinesti - C.S.Sportul Onesti Juniori C 10:00
5 AS Juniorii Bacau - CSM Moinesti Juniori D 10:00
6 C.S.AEROSTAR - A.S. Kyds Bacau Juniori C 11:30
7 Viitorul Bacau - C.S.S. Onesti Juniori D 12:00
8 AS Play Bacau - AS Viitorul Curita Juniori D 12:00
9 C.S.AEROSTAR - FC Dinamo Bacau II Juniori D 13:00
10 CS UZU Darmanesti - AS Filipesti LIGA a IV-a 17:00
11 ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS V. Oituz LIGA a IV-a 17:00
12 AS Siretul Bacau - AS Vulturul Magiresti LIGA a IV-a 17:00
13 ACS Gauss Bacau - AS Fl. Rosie Sascut LIGA a IV-a 17:00
14 AS Vointa Garleni - ACS GLORIA ZEMEȘ LIGA a IV-a 17:00
15 AS Negri - CSM Moinesti LIGA a IV-a 17:00
16 ACS FC Bacau 1 - CS UZU Darmanesti Juniori D 17:30

Duminica, 29-04-2018

1 Sporting Bacau - AS Play Bacau Juniori E 10:00
2 A.S. Trotus Onesti - C.S.AEROSTAR Juniori E 10:00
3 CSM Moinesti - Viitorul Bacau Juniori E 10:00
4 F.C. Dinamo Bacau - AS FCM Bacau Juniori E 10:00
5 A.S. Olimpia Junior Onesti - AS Aripile 2017 Bacau Juniori E 10:00
6 Viva Activ Buhusi - AS Play Bacau Juniori E 10:00
7 ACS FC Bacau 1 - AS Juniorii Bacau Juniori E 10:00
8 CS Dofteana - CSSM Bacau LIGA a IV-a 11:00
9 AS Aripile Cleja - AS Viitorul Curita LIGA a IV-a 11:00
10 AS Magura Casin - F.C. Dinamo Bacau LIGA a IV-a 11:00
11 AS Lumina Itesti - C.S.AEROSTAR LIGA a V-a 11:00
12 AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Barsanesti LIGA a V-a 11:00
13 AS Viitorul Urechesti - AS Viitorul Garleni LIGA a V-a 11:00
14 C.S.Sportul Onesti - ACS Atletico Junior Bacau Juniori E 11:30
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta