Marti, 23-10-2018

niciun meci

Miercuri, 24-10-2018

niciun meci

Joi, 25-10-2018

1 F.C. Dinamo Bacau - C.S.S. Onesti / JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 7 15:00
2 Colegiul Sportiv Nadia Comaneci - LPS II Bacau Energia / Onesti JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 7 15:00
3 L.P.S. BACĂU - STA / JUNIORI U19 JUDETEAN, etapa 7 15:00
4 C.S.Sportul Onesti - ACS Atletico Junior Bacau Energia / Onesti JUNIORI U9, etapa 10 16:00
5 FC Bubu - MOLDOSTAR BACAU Green Club (Baza Nautica) / Bacau JUNIORI U9, etapa 10 16:00
6 AS Aripile 2017 Bacau - Viitorul Bacau / JUNIORI U9, etapa 10 16:00
7 CSM Moinesti - C.S.AEROSTAR Petrolul / JUNIORI U9, etapa 10 16:00
8 ACS FC Bacau 1 - F.C. Dinamo Bacau / JUNIORI U9, etapa 10 16:00
9 AS Aripile 2017 Bacau - Viva Activ Buhusi Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău JUNIORI U13, etapa 12 17:30

Vineri, 26-10-2018

1 Corbasca - Oncesti / Cupa Satelor-Seria 3, etapa 2
2 Filipeni - Tamasi / Cupa Satelor-Seria 3, etapa 2
3 Corbasca - Filipeni / Cupa Satelor-Seria 3, etapa 2
4 Saucesti - Balcani / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2
5 Magura - Hemeiusi / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2
6 Magura - Saucesti / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2
7 Hemeiusi - Balcani / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2
8 Podul Turcului - Tamasi Podu Turcului / Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 12:00
9 Urechesti - Stanisesti Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 12:00
10 Oncesti - Filipeni / Cupa Satelor-Seria 3, etapa 2 12:00
11 Tamasi - Corbasca GIOSENI / TAMASI Cupa Satelor-Seria 3, etapa 2 12:00
12 Balcani - Magura / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2 12:00
13 Hemeiusi - Saucesti / Cupa Satelor-Seria 4, etapa 2 12:00
14 Sascut - Pancesti Central / Sascut Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 12:30
15 Curita - Caiuti Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 12:30
16 Pancesti - Podul Turcului Podu Turcului / Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 13:15
17 Urechesti - Caiuti Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 13:15
18 Sascut - Tamasi Podu Turcului / Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 13:45
19 Stanisesti - Curita Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 13:45
20 Pancesti - Sascut Podu Turcului / Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 14:30
21 Curita - Urechesti Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 14:30
22 Podul Turcului - Tamasi Podu Turcului / Cupa Satelor-Seria 1, etapa 2 15:00
23 Caiuti - Stanisesti Caiuti / Cupa Satelor-Seria 2, etapa 2 15:00
24 AS SPORTUL ONESTI - L.P.S. BACĂU CSM Onesti / Juniori U 15 Play-off, etapa 2 15:30
25 ACS FC Bacau 1 - A.S. Viitorul Bacau Lucretiu Avram / JUNIORI U13, etapa 12 16:00
26 FC Dinamo Bacau II - AFCS Viitorul Curita Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău JUNIORI U13, etapa 12 17:00
27 C.S.Sportul Onesti - CSM Moinesti CSM Onesti / JUNIORI U13, etapa 12 17:00
28 FC Bubu - C.S.AEROSTAR Green Club (Baza Nautica) / Bacau JUNIORI U13, etapa 12 17:00
29 A.S. Kyds Bacau - A.S. Olimpia Junior Onesti Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău JUNIORI U13, etapa 12 17:00

Sambata, 27-10-2018

1 CSM Moinesti - AS Tg. Ocna Petrolul / Juniori U 15 Play-out, etapa 2 09:00
2 ACS Atletico Junior Bacau - C.S.S. Onesti / JUNIORI U13, etapa 12 10:00
3 AS Juniorii Bacau - F.C. Dinamo Bacau / JUNIORI U13, etapa 12 10:00
4 CS UZU Darmanesti - C.S.AEROSTAR Darmanesti / Juniori U 15 Play-off, etapa 2 10:00
5 A.S. Olimpia Junior Onesti - F.C. Dinamo Bacau Energia / Onesti Juniori U 15 Play-off, etapa 2 10:00
6 ACS Textila Buhusi - C.S.S. Onesti Moldova / Buhusi Juniori U 15 Play-out, etapa 2 10:00
7 AS FCM Bacau - AFCS Viitorul Curita Aerostar II / Bacau Juniori U 15 Play-out, etapa 2 10:00
8 CSM Moinesti - AS Vulturul Magiresti Petrolul / LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 11:00
9 AFCS Viitorul Curita - AS Fl. Rosie Sascut CSM / Onesti LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 15:00
10 CS UZU Darmanesti - AS Viitorul Urechesti / LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 15:00
11 AS Negri - AS Lumina Itesti Negri / LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 15:00
12 AS Biruinta Letea Veche Bacau - AS Filipesti Letea Veche / LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 15:00
13 F.C. Dinamo Bacau - AS Zorile Faraoani Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 15:00
14 AS Aripile Cleja - AS Vointa Garleni Cleja / Cleja LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 15:00
15 AS Siretul Bacau - ACS Atletico Junior Bacau Siretul / LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 15:00

Duminica, 28-10-2018

1 F.C. Dinamo Bacau - CS Aerostar 2 Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău JUNIORI U11, etapa 13 10:00
2 Atletico Junior 2 Bacau - AS Aripile 2017 Bacau / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
3 C.S.AEROSTAR - Viitorul Bacau / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
4 CSM Moinesti - AS FCM Bacau / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
5 MOLDOSTAR BACAU - A.S. FC Bacau / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
6 A.S. Olimpia Junior Onesti - C.S.Sportul Onesti / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
7 AS Tg. Ocna - A.S. Trotus Onesti / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
8 FC Bubu - AS Juniorii Bacau / JUNIORI U11, etapa 13 10:00
9 AS V. Oituz - ACS GLORIA ZEMEȘ Oituz / LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 11:00
10 AS Magura Casin - AS Barsanesti Caşin / Caşin LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 11:00
11 CS Dofteana - AS Viitorul Beresti Tazlau Dofteana / LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 10 11:00
12 ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CSM Bacau Nicolae Balcescu / LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 10 11:00

Luni, 29-10-2018

niciun meci
oferta portal echipe