Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - JUNIORI U11C2 - JUNIORI U9
C3 - JUNIORI U15-ONESTIC4 - JUNIORI U13
C5 - JUNIORI U19 JUDETEANC6 - LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului
C7 - JUNIORI U15-BACAUC8 - LIGA a IV-a-Seria Bacau
C9 - Juniori U 15 Play-offC10 - Juniori U 15 Play-out
C11 - Cupa Satelor-Seria 1C12 - Cupa Satelor-Seria 2
C13 - Cupa Satelor-Seria 3C14 - Cupa Satelor-Seria 4
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Ariton Cristi4308356710000037
2Lucaci Claudiu85010104110000030
3Ciobanu Ovidiu25031103400000028
4Ailoaiei Bogdan4072140610000025
5Benea Florin1205153611000025
6Hanga Marian0204083600000023
7Maran Dinu5273100022000022
8Vasilache Dragos01101701101000022
9Tulbure Andrei Claudiu4105234101000021
10Boca Costel5206013010000018
11Lenghen Andrei8051100003000018
12Ferica Vasile1103052400000016
13Budau Ana-Maria4123130000000014
14Craciun Alex1122420200000014
15Stan Ionut-Sebastian7204000001000014
16Dima-Tudor Gabriel1064000020000013
17Mălinaş Alexandru2201030410000013
18Cosa Eduard4404000000000012
19Ianau Robert6033000000000012
20Oancea Cezar Iulian5304000000000012
21Gherghel Catalin4205000000000011
22Antal Octavian6103000000000010
23Benea Andrei6004000000000010
24Ailoaiei Ionut122101020000009
25Aradei Iulian300103020000009
26Trefas Alina000221201000008
27Crancaiala Mihaita002021010100007
28Cosa Anton320100000000006
29Dima Tudor211000000200006
30Florea Mihai-Alexandru400200000000006
31Sandu Simion000510000000006
32Stirbu Florin111101000000005
33Adafinei Andrei-Ionut200200000000004
34Dima Tudor100200000000003
35Germania Germania000002010000003
36MAFTEI GABRIEL011100000000003
37Martin Iosif-Emanuel200100000000003
38Nica Denis110100000000003
39Tanaselea Andrei200100000000003
40Ancuta Florin110000000000002
41Dulcescu Cosmin100100000000002
42Florea Lucian000001000000001
43Mavriche Sergiu000000010000001
44Mireanu Neculai100000000000001
45Mireanu Neculai010000000000001
46Tifrea Vasilica100000000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe