Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A IV-aC2 - LIGA a V-a
C3 - JUNIORI CC4 - JUNIORI D
C5 - JUNIORI EC6 - JUNIORI A1
C7 - LIGA a V-a Play OffC8 - LIGA a V-a Play Out
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
Total
1Ariton Cristi227811320053
2Benea Florin21576230044
3Hanga Marian19843310038
4Tufa Adrian8686310133
5Ferica Vasile19523001030
6Florea Vlad18126100028
7Vasilache Dragos8227800027
8Vasilache Dragos11462201026
9Ailoaiei Bogdan12621020023
10Trefas Alina13105120022
11Cosa Anton0960500020
12Tulbure Andrei Claudiu4354310020
13Ciobanu Ovidiu13220000017
14Boca Costel0057400016
15Lucaci Claudiu3036201015
16Stirbu Florin00110210014
17Fridl George Marian10111000013
18Budau Ana-Maria0017300011
19Cosa Eduard000270009
20Mavriche Sergiu810000009
21Solomon Alexandru000360009
22Matei Dragos000530008
23Merluşcă Nicolae016010008
24Neculai Daniel000440008
25Antal Octavian000250007
26Aradei Iulian101140007
27Bărleanu Sergiu000430007
28Goian Claudiu700000007
29Ailoaiei Ionut001500006
30Mireanu Răzvan000330006
31Bărleanu Sergiu000140005
32Crăncăială Marian000410005
33Nechifor Claudiu001220005
34Parfene Ionut002210005
35Văntură Emanuel000410005
36Voicu Emil500000005
37Balint Marius000400004
38Craciun Alex000130004
39Maran Dinu000310004
40Marian Silviu001210004
41Sarca Gabriel001210004
42Văntură Emanuel001210004
43Cambei Iulian012000003
44Motoca Constantin002010003
45Neagu Iustin000300003
46Sarca Gabriel000120003
47Bacoiu Vlad000200002
48Dumitriu Rareş000110002
49Mireanu Gheorghe001100002
50Apostu Vladut000010001
51Apostu Vladut000010001
52Bacoiu Vlad000010001
53Dumitriu Rareş000010001
54Gherghel Catalin000010001
55Motoca Cosmin000010001
56Tanaselea Andrei000100001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta