Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - JUNIORI U11C2 - JUNIORI U9
C3 - JUNIORI U15-ONESTIC4 - JUNIORI U13
C5 - JUNIORI U19 JUDETEANC6 - LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului
C7 - JUNIORI U15-BACAUC8 - LIGA a IV-a-Seria Bacau
C9 - Juniori U 15 Play-offC10 - Juniori U 15 Play-out
C11 - Cupa Satelor-Seria 1C12 - Cupa Satelor-Seria 2
C13 - Cupa Satelor-Seria 3C14 - Cupa Satelor-Seria 4
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
C
11
C
12
C
13
C
14
Total
1Ariton Cristi3208246600000031
2Lucaci Claudiu8408004100000025
3Ciobanu Ovidiu1501083400000022
4Ailoaiei Bogdan4072040400000021
5Benea Florin1203143500000019
6Hanga Marian0202063500000018
7Vasilache Dragos0110160900000018
8Tulbure Andrei Claudiu4104214100000017
9Boca Costel4205013010000016
10Maran Dinu3173000011000016
11Budau Ana-Maria5123130000000015
12Mălinaş Alexandru2201030410000013
13Craciun Alex1122410100000012
14Dima-Tudor Gabriel1064000010000012
15Ferica Vasile1002042300000012
16Ianau Robert6033000000000012
17Lenghen Andrei5051000001000012
18Cosa Eduard3404000000000011
19Antal Octavian510300000000009
20Stan Ionut-Sebastian420200000000008
21Ailoaiei Ionut112100020000007
22Aradei Iulian300003010000007
23Benea Andrei500200000000007
24Gherghel Catalin210400000000007
25Oancea Cezar Iulian210300000000006
26Trefas Alina000211200000006
27Dima Tudor211000000100005
28Stirbu Florin111101000000005
29Crancaiala Mihaita002001010000004
30Florea Mihai-Alexandru100200000000003
31MAFTEI GABRIEL011100000000003
32Martin Iosif-Emanuel200100000000003
33Nica Denis110100000000003
34Tanaselea Andrei200100000000003
35Adafinei Andrei-Ionut100100000000002
36Dima Tudor100100000000002
37Germania Germania000001010000002
38Sandu Simion000200000000002
39Ancuta Florin010000000000001
40Dulcescu Cosmin000100000000001
41Florea Lucian000001000000001
42Mireanu Neculai010000000000001
43Mireanu Neculai100000000000001
44Tifrea Vasilica100000000000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe