Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA a IV-aC2 - Juniori C
C3 - Juniori DC4 - Juniori E
C5 - Juniori A1C6 - Trofeul "GHE-OLA" GRUPA 1
C7 - LIGA a V-aC8 - TURNEUL GHE OLA GRUPA 2
C9 - Trofeul Ghe-Ene Gr 1 Zona BacauC10 - Trofeul Ghe-Ene Gr2 Zona Trotus
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Ariton Cristi1759441401045
2Vasilache Dragos2061200500034
3Benea Florin1352350301032
4Tulbure Andrei Claudiu937920100031
5Hanga Marian1545300300030
6Lucaci Claudiu837311412030
7Ailoaiei Bogdan1033250300026
8Trefas Alina982020400025
9Boca Costel0181101001022
10Cosa Eduard0051300001019
11Imbrea Petre145520200019
12Stirbu Florin036430000016
13Aradei Iulian811300100014
14Ailoaiei Ionut025110310013
15Matei Dragos053410000013
16Apostu Vladut023610000012
17Bîrleanu Silviu008400000012
18Antal Octavian005600000011
19Fridl George Marian1100000000011
20Neculai Daniel016300000010
21Tufa Adrian522000100010
22Craciun Alex01320000017
23Maran Dinu00430000007
24Budau Ana-Maria01221000006
25Bărleanu Sergiu00230000005
26Mireanu Răzvan00220000015
27Huchiu Gabriel02002000004
28Mavriche Sergiu40000000004
29Neagu Iustin00120001004
30Sandu Simion00220000004
31Ancuta Florin01100000002
32Crăncăială Marian01100000002
33Florea Vlad20000000002
34Mireanu Gheorghe00100000012
35Apostu Vladut00100000001
36Calin Marina00100000001
37Ciobanu Ovidiu10000000001
38Corman Bogdan00100000001
39Crăncăială Marian01000000001
40Marian Silviu00100000001
41Martin Iosif-Emanuel00010000001
42Nechifor Claudiu00100000001
43Tanaselea Andrei00100000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta