Program competitional

LIGA a IV-a


Etapa 1     19-08-2017 - 18:00


1) AS Filipesti - AS Viitorul Curita    0 - 6
2) AS V. Oituz - ACS GLORIA ZEMEȘ    3 - 0
3) CSSM Bacau - AS Negri    7 - 0
4) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CS Dofteana    3 - 0
5) ACS Gauss Bacau - AS Aripile Cleja    14 - 0
6) CS UZU Darmanesti - AS Vointa Garleni    3 - 1
7) AS Siretul Bacau - AS Magura Casin    1 - 2
8) AS Vulturul Magiresti - CSM Moinesti    3 - 1
9) AS Fl. Rosie Sascut - F.C. Dinamo Bacau    0 - 3

Etapa 2     26-08-2017 - 18:00


1) AS Viitorul Curita - AS V. Oituz    1 - 0
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - CSSM Bacau    4 - 2
3) AS Negri - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    1 - 1
4) CS Dofteana - CS UZU Darmanesti    1 - 2
5) AS Aripile Cleja - AS Siretul Bacau    4 - 0
6) AS Vointa Garleni - ACS Gauss Bacau    3 - 7
7) AS Magura Casin - AS Vulturul Magiresti    1 - 6
8) CSM Moinesti - AS Fl. Rosie Sascut    12 - 0
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Filipesti    4 - 0

Etapa 3     02-09-2017 - 17:00


1) AS Filipesti - CSM Moinesti    5 - 0
2) AS V. Oituz - F.C. Dinamo Bacau    3 - 3
3) CSSM Bacau - AS Viitorul Curita    4 - 1
4) ACS Gauss Bacau - CS Dofteana    24 - 0
5) CS UZU Darmanesti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    2 - 3
6) AS Siretul Bacau - AS Vointa Garleni    0 - 2
7) AS Vulturul Magiresti - AS Aripile Cleja    7 - 3
8) AS Fl. Rosie Sascut - AS Magura Casin    1 - 2
9) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Negri    3 - 2

Etapa 4     09-09-2017 - 17:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - ACS Gauss Bacau    1 - 4
2) AS Viitorul Curita - ACS GLORIA ZEMEȘ    3 - 0
3) AS Negri - CS UZU Darmanesti    1 - 2
4) CS Dofteana - AS Siretul Bacau    1 - 0
5) AS Aripile Cleja - AS Fl. Rosie Sascut    6 - 1
6) AS Vointa Garleni - AS Vulturul Magiresti    3 - 1
7) AS Magura Casin - AS Filipesti    4 - 4
8) CSM Moinesti - AS V. Oituz     -
9) F.C. Dinamo Bacau - CSSM Bacau    0 - 1

Etapa 5     16-09-2017 - 17:00


1) AS Filipesti - AS Aripile Cleja    3 - 0
2) AS V. Oituz - AS Magura Casin    1 - 0
3) CSSM Bacau - CSM Moinesti    4 - 0
4) ACS Gauss Bacau - CS UZU Darmanesti    11 - 2
5) AS Siretul Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    2 - 0
6) AS Vulturul Magiresti - CS Dofteana    10 - 0
7) AS Fl. Rosie Sascut - AS Vointa Garleni    1 - 4
8) AS Viitorul Curita - AS Negri    9 - 0
9) ACS GLORIA ZEMEȘ - F.C. Dinamo Bacau    4 - 2

Etapa 6     23-09-2017 - 17:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Vulturul Magiresti    2 - 2
2) CS UZU Darmanesti - AS Siretul Bacau    1 - 0
3) AS Negri - ACS Gauss Bacau    0 - 5
4) CS Dofteana - AS Fl. Rosie Sascut    4 - 1
5) AS Aripile Cleja - AS V. Oituz    1 - 2
6) AS Vointa Garleni - AS Filipesti    5 - 1
7) AS Magura Casin - CSSM Bacau    0 - 3
8) CSM Moinesti - ACS GLORIA ZEMEȘ    1 - 0
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Viitorul Curita    0 - 3

Etapa 7     30-09-2017 - 17:00


1) AS Filipesti - CS Dofteana    4 - 0
2) AS V. Oituz - AS Vointa Garleni    1 - 0
3) CSSM Bacau - AS Aripile Cleja    9 - 2
4) AS Siretul Bacau - ACS Gauss Bacau    0 - 9
5) AS Vulturul Magiresti - CS UZU Darmanesti    8 - 1
6) AS Fl. Rosie Sascut - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    1 - 3
7) AS Viitorul Curita - CSM Moinesti    2 - 0
8) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Magura Casin    5 - 2
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Negri    3 - 0

Etapa 8     07-10-2017 - 15:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Filipesti    5 - 0
2) ACS Gauss Bacau - AS Vulturul Magiresti    7 - 1
3) CS UZU Darmanesti - AS Fl. Rosie Sascut    3 - 0
4) AS Negri - AS Siretul Bacau    1 - 1
5) CS Dofteana - AS V. Oituz    1 - 1
6) AS Aripile Cleja - ACS GLORIA ZEMEȘ    3 - 3
7) AS Vointa Garleni - CSSM Bacau    2 - 1
8) AS Magura Casin - AS Viitorul Curita    0 - 4
9) CSM Moinesti - F.C. Dinamo Bacau    1 - 3

Etapa 9     14-10-2017 - 15:00


1) AS Filipesti - CS UZU Darmanesti     -
2) AS V. Oituz - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    3 - 1
3) CSSM Bacau - CS Dofteana    11 - 0
4) AS Vulturul Magiresti - AS Siretul Bacau    6 - 1
5) AS Fl. Rosie Sascut - ACS Gauss Bacau    0 - 5
6) AS Viitorul Curita - AS Aripile Cleja    13 - 0
7) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Vointa Garleni    4 - 1
8) CSM Moinesti - AS Negri    5 - 0
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Magura Casin    7 - 3

Etapa 10     21-10-2017 - 15:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CSSM Bacau    2 - 1
2) ACS Gauss Bacau - AS Filipesti    3 - 0
3) CS UZU Darmanesti - AS V. Oituz    2 - 0
4) AS Siretul Bacau - AS Fl. Rosie Sascut    2 - 1
5) AS Negri - AS Vulturul Magiresti    2 - 5
6) CS Dofteana - ACS GLORIA ZEMEȘ    1 - 2
7) AS Aripile Cleja - F.C. Dinamo Bacau    2 - 5
8) AS Vointa Garleni - AS Viitorul Curita    1 - 0
9) AS Magura Casin - CSM Moinesti    1 - 5

Etapa 11     28-10-2017 - 15:00


1) AS Filipesti - AS Siretul Bacau    3 - 1
2) AS V. Oituz - ACS Gauss Bacau    1 - 3
3) CSSM Bacau - CS UZU Darmanesti    2 - 0
4) AS Fl. Rosie Sascut - AS Vulturul Magiresti    0 - 7
5) AS Viitorul Curita - CS Dofteana    13 - 0
6) ACS GLORIA ZEMEȘ - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    4 - 3
7) AS Magura Casin - AS Negri    2 - 4
8) CSM Moinesti - AS Aripile Cleja    2 - 1
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Vointa Garleni    1 - 2

Etapa 12     04-11-2017 - 14:00


1) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Viitorul Curita    1 - 3
2) ACS Gauss Bacau - CSSM Bacau    2 - 0
3) CS UZU Darmanesti - ACS GLORIA ZEMEȘ    3 - 2
4) AS Siretul Bacau - AS V. Oituz    0 - 3
5) AS Vulturul Magiresti - AS Filipesti    5 - 4
6) AS Negri - AS Fl. Rosie Sascut    6 - 2
7) CS Dofteana - F.C. Dinamo Bacau    0 - 2
8) AS Aripile Cleja - AS Magura Casin    3 - 0
9) AS Vointa Garleni - CSM Moinesti    3 - 1

Etapa 13     11-11-2017 - 14:00


1) AS Filipesti - AS Fl. Rosie Sascut    5 - 0
2) AS V. Oituz - AS Vulturul Magiresti     -
3) CSSM Bacau - AS Siretul Bacau    7 - 0
4) AS Viitorul Curita - CS UZU Darmanesti    6 - 0
5) ACS GLORIA ZEMEȘ - ACS Gauss Bacau    2 - 3
6) AS Aripile Cleja - AS Negri    2 - 4
7) AS Magura Casin - AS Vointa Garleni    4 - 0
8) CSM Moinesti - CS Dofteana    5 - 3
9) F.C. Dinamo Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    0 - 5

Etapa 14     18-11-2017 - 14:00


1) AS Filipesti - AS Negri    3 - 2
2) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CSM Moinesti    4 - 1
3) ACS Gauss Bacau - AS Viitorul Curita    1 - 1
4) CS UZU Darmanesti - F.C. Dinamo Bacau    5 - 3
5) AS Siretul Bacau - ACS GLORIA ZEMEȘ    1 - 5
6) AS Vulturul Magiresti - CSSM Bacau    2 - 1
7) AS Fl. Rosie Sascut - AS V. Oituz    2 - 3
8) CS Dofteana - AS Magura Casin    1 - 1
9) AS Vointa Garleni - AS Aripile Cleja    7 - 0

Etapa 15     25-11-2017 - 14:00


1) AS V. Oituz - AS Filipesti    5 - 2
2) CSSM Bacau - AS Fl. Rosie Sascut    3 - 0
3) AS Viitorul Curita - AS Siretul Bacau    9 - 1
4) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Vulturul Magiresti    3 - 0
5) AS Negri - AS Vointa Garleni    1 - 1
6) AS Aripile Cleja - CS Dofteana    3 - 2
7) AS Magura Casin - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    0 - 2
8) CSM Moinesti - CS UZU Darmanesti    2 - 1
9) F.C. Dinamo Bacau - ACS Gauss Bacau    2 - 4

Etapa 16     02-12-2017 - 14:00


1) AS Filipesti - CSSM Bacau     -
2) AS V. Oituz - AS Negri     -
3) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Aripile Cleja    2 - 0
4) ACS Gauss Bacau - CSM Moinesti    9 - 0
5) CS UZU Darmanesti - AS Magura Casin    12 - 1
6) AS Siretul Bacau - F.C. Dinamo Bacau    1 - 3
7) AS Vulturul Magiresti - AS Viitorul Curita    3 - 7
8) AS Fl. Rosie Sascut - ACS GLORIA ZEMEȘ    2 - 5
9) CS Dofteana - AS Vointa Garleni    1 - 5

Etapa 17     09-12-2017 - 14:00


1) CSSM Bacau - AS V. Oituz    2 - 1
2) AS Viitorul Curita - AS Fl. Rosie Sascut    7 - 0
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Filipesti     -
4) AS Negri - CS Dofteana    9 - 1
5) AS Aripile Cleja - CS UZU Darmanesti    2 - 5
6) AS Vointa Garleni - ACS Viitorul Nicolae Balcescu    4 - 1
7) AS Magura Casin - ACS Gauss Bacau    0 - 3
8) CSM Moinesti - AS Siretul Bacau    4 - 1
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Vulturul Magiresti     -

Etapa 18     03-03-2018 - 15:00


1) AS Viitorul Curita - AS Filipesti     -
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS V. Oituz     -
3) AS Negri - CSSM Bacau     -
4) CS Dofteana - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
5) AS Aripile Cleja - ACS Gauss Bacau     -
6) AS Vointa Garleni - CS UZU Darmanesti     -
7) AS Magura Casin - AS Siretul Bacau     -
8) CSM Moinesti - AS Vulturul Magiresti     -
9) F.C. Dinamo Bacau - AS Fl. Rosie Sascut     -

Etapa 19     10-03-2018 - 15:00


1) AS V. Oituz - AS Viitorul Curita     -
2) CSSM Bacau - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
3) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Negri     -
4) CS UZU Darmanesti - CS Dofteana     -
5) AS Siretul Bacau - AS Aripile Cleja     -
6) ACS Gauss Bacau - AS Vointa Garleni     -
7) AS Vulturul Magiresti - AS Magura Casin     -
8) AS Fl. Rosie Sascut - CSM Moinesti     -
9) AS Filipesti - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 20     17-03-2018 - 15:00


1) CSM Moinesti - AS Filipesti     -
2) F.C. Dinamo Bacau - AS V. Oituz     -
3) AS Viitorul Curita - CSSM Bacau     -
4) CS Dofteana - ACS Gauss Bacau     -
5) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - CS UZU Darmanesti     -
6) AS Vointa Garleni - AS Siretul Bacau     -
7) AS Aripile Cleja - AS Vulturul Magiresti     -
8) AS Magura Casin - AS Fl. Rosie Sascut     -
9) AS Negri - ACS GLORIA ZEMEȘ     -

Etapa 21     24-03-2018 - 15:00


1) ACS Gauss Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Viitorul Curita     -
3) CS UZU Darmanesti - AS Negri     -
4) AS Siretul Bacau - CS Dofteana     -
5) AS Fl. Rosie Sascut - AS Aripile Cleja     -
6) AS Vulturul Magiresti - AS Vointa Garleni     -
7) AS Filipesti - AS Magura Casin     -
8) AS V. Oituz - CSM Moinesti     -
9) CSSM Bacau - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 22     31-03-2018 - 17:00


1) AS Aripile Cleja - AS Filipesti     -
2) AS Magura Casin - AS V. Oituz     -
3) CSM Moinesti - CSSM Bacau     -
4) CS UZU Darmanesti - ACS Gauss Bacau     -
5) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Siretul Bacau     -
6) CS Dofteana - AS Vulturul Magiresti     -
7) AS Vointa Garleni - AS Fl. Rosie Sascut     -
8) AS Negri - AS Viitorul Curita     -
9) F.C. Dinamo Bacau - ACS GLORIA ZEMEȘ     -

Etapa 23     07-04-2018 - 17:00


1) AS Vulturul Magiresti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) AS Siretul Bacau - CS UZU Darmanesti     -
3) ACS Gauss Bacau - AS Negri     -
4) AS Fl. Rosie Sascut - CS Dofteana     -
5) AS V. Oituz - AS Aripile Cleja     -
6) AS Filipesti - AS Vointa Garleni     -
7) CSSM Bacau - AS Magura Casin     -
8) ACS GLORIA ZEMEȘ - CSM Moinesti     -
9) AS Viitorul Curita - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 24     14-04-2018 - 17:00


1) CS Dofteana - AS Filipesti     -
2) AS Vointa Garleni - AS V. Oituz     -
3) AS Aripile Cleja - CSSM Bacau     -
4) ACS Gauss Bacau - AS Siretul Bacau     -
5) CS UZU Darmanesti - AS Vulturul Magiresti     -
6) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Fl. Rosie Sascut     -
7) CSM Moinesti - AS Viitorul Curita     -
8) AS Magura Casin - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
9) AS Negri - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 25     21-04-2018 - 17:00


1) AS Filipesti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) AS Vulturul Magiresti - ACS Gauss Bacau     -
3) AS Fl. Rosie Sascut - CS UZU Darmanesti     -
4) AS Siretul Bacau - AS Negri     -
5) AS V. Oituz - CS Dofteana     -
6) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Aripile Cleja     -
7) CSSM Bacau - AS Vointa Garleni     -
8) AS Viitorul Curita - AS Magura Casin     -
9) F.C. Dinamo Bacau - CSM Moinesti     -

Etapa 26     28-04-2018 - 18:00


1) CS UZU Darmanesti - AS Filipesti     -
2) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS V. Oituz     -
3) CS Dofteana - CSSM Bacau     -
4) AS Siretul Bacau - AS Vulturul Magiresti     -
5) ACS Gauss Bacau - AS Fl. Rosie Sascut     -
6) AS Aripile Cleja - AS Viitorul Curita     -
7) AS Vointa Garleni - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
8) AS Negri - CSM Moinesti     -
9) AS Magura Casin - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 27     05-05-2018 - 18:00


1) CSSM Bacau - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) AS Filipesti - ACS Gauss Bacau     -
3) AS V. Oituz - CS UZU Darmanesti     -
4) AS Fl. Rosie Sascut - AS Siretul Bacau     -
5) AS Vulturul Magiresti - AS Negri     -
6) ACS GLORIA ZEMEȘ - CS Dofteana     -
7) F.C. Dinamo Bacau - AS Aripile Cleja     -
8) AS Viitorul Curita - AS Vointa Garleni     -
9) CSM Moinesti - AS Magura Casin     -

Etapa 28     12-05-2018 - 18:00


1) AS Siretul Bacau - AS Filipesti     -
2) ACS Gauss Bacau - AS V. Oituz     -
3) CS UZU Darmanesti - CSSM Bacau     -
4) AS Vulturul Magiresti - AS Fl. Rosie Sascut     -
5) CS Dofteana - AS Viitorul Curita     -
6) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
7) AS Negri - AS Magura Casin     -
8) AS Aripile Cleja - CSM Moinesti     -
9) AS Vointa Garleni - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 29     19-05-2018 - 18:00


1) AS Viitorul Curita - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
2) CSSM Bacau - ACS Gauss Bacau     -
3) ACS GLORIA ZEMEȘ - CS UZU Darmanesti     -
4) AS V. Oituz - AS Siretul Bacau     -
5) AS Filipesti - AS Vulturul Magiresti     -
6) AS Fl. Rosie Sascut - AS Negri     -
7) F.C. Dinamo Bacau - CS Dofteana     -
8) AS Magura Casin - AS Aripile Cleja     -
9) CSM Moinesti - AS Vointa Garleni     -

Etapa 30     26-05-2018 - 18:00


1) AS Fl. Rosie Sascut - AS Filipesti     -
2) AS Vulturul Magiresti - AS V. Oituz     -
3) AS Siretul Bacau - CSSM Bacau     -
4) CS UZU Darmanesti - AS Viitorul Curita     -
5) ACS Gauss Bacau - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
6) AS Negri - AS Aripile Cleja     -
7) AS Vointa Garleni - AS Magura Casin     -
8) CS Dofteana - CSM Moinesti     -
9) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 31     30-05-2018 - 18:00


1) AS Negri - AS Filipesti     -
2) CSM Moinesti - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
3) AS Viitorul Curita - ACS Gauss Bacau     -
4) F.C. Dinamo Bacau - CS UZU Darmanesti     -
5) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Siretul Bacau     -
6) CSSM Bacau - AS Vulturul Magiresti     -
7) AS V. Oituz - AS Fl. Rosie Sascut     -
8) AS Magura Casin - CS Dofteana     -
9) AS Aripile Cleja - AS Vointa Garleni     -

Etapa 32     02-06-2018 - 18:00


1) AS Filipesti - AS V. Oituz     -
2) AS Fl. Rosie Sascut - CSSM Bacau     -
3) AS Siretul Bacau - AS Viitorul Curita     -
4) AS Vulturul Magiresti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
5) AS Vointa Garleni - AS Negri     -
6) CS Dofteana - AS Aripile Cleja     -
7) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Magura Casin     -
8) CS UZU Darmanesti - CSM Moinesti     -
9) ACS Gauss Bacau - F.C. Dinamo Bacau     -

Etapa 33     06-06-2018 - 18:00


1) CSSM Bacau - AS Filipesti     -
2) AS Negri - AS V. Oituz     -
3) AS Aripile Cleja - ACS Viitorul Nicolae Balcescu     -
4) CSM Moinesti - ACS Gauss Bacau     -
5) AS Magura Casin - CS UZU Darmanesti     -
6) F.C. Dinamo Bacau - AS Siretul Bacau     -
7) AS Viitorul Curita - AS Vulturul Magiresti     -
8) ACS GLORIA ZEMEȘ - AS Fl. Rosie Sascut     -
9) AS Vointa Garleni - CS Dofteana     -

Etapa 34     09-06-2018 - 18:00


1) AS V. Oituz - CSSM Bacau     -
2) AS Fl. Rosie Sascut - AS Viitorul Curita     -
3) AS Filipesti - ACS GLORIA ZEMEȘ     -
4) CS Dofteana - AS Negri     -
5) CS UZU Darmanesti - AS Aripile Cleja     -
6) ACS Viitorul Nicolae Balcescu - AS Vointa Garleni     -
7) ACS Gauss Bacau - AS Magura Casin     -
8) AS Siretul Bacau - CSM Moinesti     -
9) AS Vulturul Magiresti - F.C. Dinamo Bacau     -
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta