Informari si comunicate AJF
16-10-2018
REGULAMENT CUPA SATELOR LA FOTBAL

REGULAMENT CUPA SATELOR EDIŢIA 2018-2019

detalii...
18-09-2018
Cursuri pentru obţinerea şi reînoirea Licenţei UEFA C antrenori.

AJF Bacău organizează cursuri pentru obţinerea Licenţei UEFA C,căt şi pentru prelungirea valabilităţii cardului de licienţă UEFA C.

detalii...
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
21-08-2018
17-08-2018
Cursuri pentru dobândirea calităţii de arbitru de fotbal

Asociaţia Judeţeană de Fotbal Bacău şi Comisia Judeţeană de Arbitri Bacău organizează cursuri pentru dobândirea calităţii de arbitru de fotbal – promoţia toamna 2018.

detalii...
17-08-2018
JUNIORI A1

JUNIORI A1 SEZON 2018-2019

detalii...
17-08-2018
REGULAMENT JUNIORI E

REGULAMENT JUNIORI E SEZON 2018-2019

detalii...

REZULTATE CUPA ROMANIEI -OPTIMI 23- 05 - 2018 DELEGĂRI,


Publicat in data de 03-05-2018, la ora 11:28

PROGRAM JOCURI CUPA ROMANIEI OPTIMI

16 MAI 2018 ORA 17:00

1)CS AEROSTAR 2- GAUSS BACAU   SCOR FINAL  1 - 7

 

 TEREN AEROSTAR 2

   ARB.TREFAŞ ALINA

   ARB.ASIST 1 LUCACI CLAUDIU

   ARB.ASIST.2 AILOAIE IONUŢ

 

2) AS BARSANESTI-CSM MOINESTI    SCOR FINAL 5-3

    

   TEREN BRĂTEŞTI

    ARB.ARITON CRISTI

    ARB.ASIST.1 COŞA EDUARD

    ARB.ASIST 2 BREAHNĂ FLORIN

3) AS VIITORUL URECHESTI-VIITORUL CURITA  SCOR FINAL 1 - 12

  

  TEREN CORNĂTEL

   ARB.TULBURE ANDREI

   ARB.ASIST 1 ANTAL DAMIAN

   ARB.ASIST 2 ANTAL OCTAVIAN

 

4) AS FLAMURA R. SASCUT- FC DINAMO BACAU  SCOR FINAL  4 - 5  DUPA PRELUNGIRI. 

  

   TEREN SASCUT

    ARB.BENEA FLORIN

    ARB.ASIST 1. BOCA COSTEL

    ARB.ASIST 2. GHERGHEL CĂTĂLIN

 

5)  UZU DARMANESTI-I VULTURUL MAGIRESTI

    NU SE DISPUTĂ.

 

 6)  CSSM BACAU-AS FILIPESTI SE DISPUTĂ  MARŢI 15-05-2018  SCOR FINAL 8 - 2

   TEREN CONSTANTIN ANGHELACHE

    ARB.MAVRICHI SERGIU

    ARB.ASIST 1. ANTAL DAMIAN

    ARB.ASIST 2  FLOREA LUCIAN

 

7)  AS SIRETUL BACAU- AS VOINTA GĂRLENI  SCOR FINAL 1 - 8.

 

    TEREN SIRETU

    ARB.VASILACHE DRAGOŞ

    ARB.ASIST 1.ANCUŢA FLORIN

    ARB.ASIST 2 MIREANU GHEORGHE

 

8) AS NEGRI-AS VIITORUL NICOLAE BALCESCU  SCOR FINAL 0 -1.

  TEREN NEGRI

  ARB.AILOAIE BOGDAN

  ARB.ASIST.1 TĂNĂSELEA ANDREI

  ARB.ASIST 2. FLOREA LUCIAN

 URMĂTOARELE ECHIPE SUNT CALIFICATE PENTRU FAZA URMĂTOARE  A CUPEI:AS BARSANESTI, ACS Gauss Bacău,ACS Viitorul Curiţa,CSSM Bacău,AS Voinţa Gărleni, FC Dinamo Bacău,ACS Viitorul N.Bălcescu,C.S.Uzu Dărmăneşti.

 

URMĂTOARE ETAPĂ A CUPEI ROMĂNIEI SFERTURI  DE FINALĂ MIERCURI 23 -05 -2018 ORA 17:00.

 

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe