Informari si comunicate AJF
28-06-2018
COMUNICAT.

CASTIGĂTOAREA CUPEI ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ EDIŢIA 2018-2019.

detalii...
25-06-2018
22-06-2018
Şedinţă Comitet Urgenţă din cadrul A.J.F.Bacău. din data de 22.06.2018

Întrunit conform Art.43 din Statutul AJF Bacău,Comitetul de Urgenţă hotărăşte:

detalii...
18-06-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE

CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE EDITIA 2018-2019

detalii...
13-06-2018
Jocuri reprogamate Liga a-4-a Sămbătă/Duminică 16/17.06.2018.

Delegări Arbitri/Observatori.Următoarele jocuri se vor disputa astfel:

detalii...
08-06-2018
CUPA ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ SEMIFINALE SEZON 2018-2019.

La sediul Ajf Bacău, vineri 08-06-2018 a avut loc tragerea la sorţii a Semifinalelor Cupei României etapa judeţeană.

detalii...
05-06-2018
30-05-2018
DECIZII COMISIA DE DISCIPLINA

Întrunită miercuri 30 mai 2018, Comisia de Disciplină și Etică a AJF BACAU a analizat rapoartele de joc de la meciurile de seniori remise pentru ședința din data de 30.05.2018 și a dictat următoarele sancțiuni

detalii...
18-05-2018
Delegări arbitri..Jocuri reprogramate Liga a-4-a.Liga a-5-a.

Program jocuri restanţă Liga a-4-a.Liga-a-5-a.

detalii...
18-05-2018
DELEGĂRI ARBITRI.PROGRAM CUPA ROMĂNIEI SFERTURI DE FINALĂ 22/23-05-2018.

Sferturile de Finală se vor disputa în data de 22/23-05-2018 după următorul program:

detalii...

PROGRAM CUPA ROMĂNIEI


Publicat in data de 09-01-2018, la ora 08:49

 1. A.S.Biruinţa L.Veche - CS Negri  02 - 05 - 2018                   Nu se disputa.

 2. AS Viitorul Urecheşti - AS Măgura Caşin  02 - 05 - 2018    Ora 17.00 Tereen Cornăţel

 3. AS Viitorul Gărleni - FC Dinamo Bacău  02 -05 -2018         Ora 17.00 Teren Gărleni

 4. AS Zorile Faraoani - ACS Viit.N.Bălcescu 02-05 -2018       Ora 17.00 Teren Faraoani

 5. CS Aerostar 2 Bacău - AS Aripille Cleja 02 -05 -2018         Ora 17.00 Teren Aerostar 2.

 6. AS Lumina Iteşti - AS Filipeşti 02 - 05 2018                         Ora 17.00 Teren Iteşti

 7. AS Bărsăneşti - AS Voinţa Oituz 02 - 05 - 2018                   Nu se disputa.

 8. AS Siretu Bacău - ACS Gloria Zemeş 02 - 05 - 2018           Ora 17.00 Teren Săuceşti

 9. CS Dofteana - CSM Moineşti 02 - 05 - 2018                         Nu se disputa.

10.Următoarele echipe vor participa în turul următor al Cupei Romăniei : AS Fl R.Sascut,CSSM Bacău,AS Viitorul Curiţa, ACS Gauss Bacău, CS Uzu Dărmăneşti,AS Vulturul Măgireşti,AS Voinţa Gărleni.


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta