Informari si comunicate AJF
24-04-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI

CUPA ROMANIEI-DELEGARI

detalii...
23-04-2018
20-04-2018
PROGRAM JOCURI JUNIORI EDITIA 2017-2018

PROGRAM JOCURI JUNIORI EDITIA 2017-2018

detalii...
04-04-2018
02-04-2018
ÎN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE ÎN CAPIONATUL LIGII A-4-A.

Reprogramare etapa a-18-a programată iniţial în 11-04-2018,reprogramată pentru data de 25-04-2018 ora 18.00. Etapa a-19-a programată iniţial pe 18-04-2018 reprogramată pentru data de 09-05-2018 ora 18.00.Etapa a-21-a reprogramată pe13-06-2018

detalii...
23-03-2018
Comitetul de Urgenţă al AJF

Decizie Comitet de Urgennţă din data de 23-03-2018. Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile(ninsori abundente) sa luat decizia amănării etapelor Ligii a-4-a şi Ligii a-5-a.

detalii...
20-03-2018
În atenţia echipelor participante în Campionatele de juniori.

Din cauza condiţiilor meteo nefavorabile jocurile din data de 22,23,24,25-03-2018 au fost amănate.

detalii...
18-03-2018
07-03-2018
28-02-2018
COMUNICAT.

În atenţia echipelor participante în campionatul Ligii a-4-a. În atenţia reprezentanţilor echipelor de juniori C,D,E.

detalii...

PROGRAM CUPA ROMĂNIEI


Publicat in data de 09-01-2018, la ora 08:49

 1. A.S.Biruinţa L.Veche - CS Negri  02 - 05 - 2018  Ora 17.00

 2. AS Viitorul Urecheşti - AS Măgura Caşin  02 - 05 - 2018    Ora 17.00 Tereen Cornăţel

 3. AS Viitorul Gărleni - FC Dinamo Bacău  02 -05 -2018         Ora 17.00 Teren Gărleni

 4. AS Zorile Faraoani - ACS Viit.N.Bălcescu 02-05 -2018       Ora 17.00 Teren Faraoani

 5. CS Aerostar 2 Bacău - AS Aripille Cleja 02 -05 -2018         Ora 17.00 Teren Baza Nautică

 6. AS Lumina Iteşti - AS Filipeşti 02 - 05 2018                         Ora 17.00 Teren Iteşti

 7. AS Bărsăneşti - AS Voinţa Oituz 02 - 05 - 2018                   Ora 17.00 Teren Brăteşti

 8. AS Siretu Bacău - ACS Gloria Zemeş 02 - 05 - 2018           Ora 17.00 Teren Săuceşti

 9. CS Dofteana - CSM Moineşti 02 - 05 - 2018                         Ora 17.00 Teren Dofteana

10.Următoarele echipe vor participa în turul următor al Cupei Romăniei : AS Fl R.Sascut,CSSM Bacău,AS Viitorul Curiţa, ACS Gauss Bacău, CS Uzu Dărmăneşti,AS Vulturul Măgireşti,AS Voinţa Gărleni.


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta