Informari si comunicate AJF
18-06-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE

CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE EDITIA 2018-2019

detalii...
13-06-2018
Jocuri reprogamate Liga a-4-a Sămbătă/Duminică 16/17.06.2018.

Delegări Arbitri/Observatori.Următoarele jocuri se vor disputa astfel:

detalii...
08-06-2018
CUPA ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ SEMIFINALE SEZON 2018-2019.

La sediul Ajf Bacău, vineri 08-06-2018 a avut loc tragerea la sorţii a Semifinalelor Cupei României etapa judeţeană.

detalii...
05-06-2018
30-05-2018
DECIZII COMISIA DE DISCIPLINA

Întrunită miercuri 30 mai 2018, Comisia de Disciplină și Etică a AJF BACAU a analizat rapoartele de joc de la meciurile de seniori remise pentru ședința din data de 30.05.2018 și a dictat următoarele sancțiuni

detalii...
18-05-2018
Delegări arbitri..Jocuri reprogramate Liga a-4-a.Liga a-5-a.

Program jocuri restanţă Liga a-4-a.Liga-a-5-a.

detalii...
18-05-2018
DELEGĂRI ARBITRI.PROGRAM CUPA ROMĂNIEI SFERTURI DE FINALĂ 22/23-05-2018.

Sferturile de Finală se vor disputa în data de 22/23-05-2018 după următorul program:

detalii...
08-05-2018
Jocuri Liga A-5-A Reprogramate.

Următoarele jocuri au fost reprogramate astfel:

detalii...
03-05-2018
REZULTATE CUPA ROMANIEI -OPTIMI 23- 05 - 2018 DELEGĂRI,

REZULTATE CUPA ROMANIEI OPTIMI EDITIA 2018-2019 16 - 05 - 2018.

detalii...
30-04-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI

CUPA ROMANIEI DELEGARI

detalii...

REZULTATE CUPA ROMANIEI -OPTIMI 23- 05 - 2018 DELEGĂRI,


Publicat in data de 03-05-2018, la ora 11:28

PROGRAM JOCURI CUPA ROMANIEI OPTIMI

16 MAI 2018 ORA 17:00

1)CS AEROSTAR 2- GAUSS BACAU   SCOR FINAL  1 - 7

 

 TEREN AEROSTAR 2

   ARB.TREFAŞ ALINA

   ARB.ASIST 1 LUCACI CLAUDIU

   ARB.ASIST.2 AILOAIE IONUŢ

 

2) AS BARSANESTI-CSM MOINESTI    SCOR FINAL 5-3

    

   TEREN BRĂTEŞTI

    ARB.ARITON CRISTI

    ARB.ASIST.1 COŞA EDUARD

    ARB.ASIST 2 BREAHNĂ FLORIN

3) AS VIITORUL URECHESTI-VIITORUL CURITA  SCOR FINAL 1 - 12

  

  TEREN CORNĂTEL

   ARB.TULBURE ANDREI

   ARB.ASIST 1 ANTAL DAMIAN

   ARB.ASIST 2 ANTAL OCTAVIAN

 

4) AS FLAMURA R. SASCUT- FC DINAMO BACAU  SCOR FINAL  4 - 5  DUPA PRELUNGIRI. 

  

   TEREN SASCUT

    ARB.BENEA FLORIN

    ARB.ASIST 1. BOCA COSTEL

    ARB.ASIST 2. GHERGHEL CĂTĂLIN

 

5)  UZU DARMANESTI-I VULTURUL MAGIRESTI

    NU SE DISPUTĂ.

 

 6)  CSSM BACAU-AS FILIPESTI SE DISPUTĂ  MARŢI 15-05-2018  SCOR FINAL 8 - 2

   TEREN CONSTANTIN ANGHELACHE

    ARB.MAVRICHI SERGIU

    ARB.ASIST 1. ANTAL DAMIAN

    ARB.ASIST 2  FLOREA LUCIAN

 

7)  AS SIRETUL BACAU- AS VOINTA GĂRLENI  SCOR FINAL 1 - 8.

 

    TEREN SIRETU

    ARB.VASILACHE DRAGOŞ

    ARB.ASIST 1.ANCUŢA FLORIN

    ARB.ASIST 2 MIREANU GHEORGHE

 

8) AS NEGRI-AS VIITORUL NICOLAE BALCESCU  SCOR FINAL 0 -1.

  TEREN NEGRI

  ARB.AILOAIE BOGDAN

  ARB.ASIST.1 TĂNĂSELEA ANDREI

  ARB.ASIST 2. FLOREA LUCIAN

 URMĂTOARELE ECHIPE SUNT CALIFICATE PENTRU FAZA URMĂTOARE  A CUPEI:AS BARSANESTI, ACS Gauss Bacău,ACS Viitorul Curiţa,CSSM Bacău,AS Voinţa Gărleni, FC Dinamo Bacău,ACS Viitorul N.Bălcescu,C.S.Uzu Dărmăneşti.

 

URMĂTOARE ETAPĂ A CUPEI ROMĂNIEI SFERTURI  DE FINALĂ MIERCURI 23 -05 -2018 ORA 17:00.

 

 

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta