Meciuri arbitrate
Miercuri, 20 Decembrie 2023, 15:00
Juniori U11, Seria 3, etapa 7
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 20 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 13
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 15:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 8
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 4, Seria 2 Sud, etapa 15
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 11
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 9
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 15 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 12
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Juniori U11, Seria 3, etapa 8
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Juniori U19, etapa 8
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 8 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 11
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Juniori U17, etapa 7
Teren: Petrom / Abram
Joi, 26 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Petrom / Abram
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 6
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Liga 5, etapa 9
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 22 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Juniori U19, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Liga 5, etapa 8
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Juniori U11, Seria 3, etapa 4
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 3
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 6 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 2
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U17, etapa 3
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 28 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U19, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Minerul / Ştei
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 25 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Liga 5, etapa 5
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
Juniori U14, etapa 2
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 1
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 6
Teren: Voinţa / Cheresig
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5, etapa 4
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Liga 5, etapa 3
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga 4, Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Liga 5, etapa 1
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 27 August 2023, 18:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 3
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Data nu este disponibila, hh:mm
Juniori U13, Turul 1, etapa 8
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău