BOGDANEL ALEXANDRU


Oradea
Arbitru, Categoria I
Data nasterii: 06-03-1998
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 22
2018-06-10
Zorile Buntesti
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
2018-05-30
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
2018-05-30
CSC Dacia Gepiu
Pauza: 3-0
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 22
2018-05-27
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
2018-05-26
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
2018-05-26
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-20
Foresta Tileagd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
2018-05-19
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 29
2018-05-18
CSM Oradea
Juniori D Etapa 29
2018-05-18
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
2018-05-16
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 18
2018-05-13
Victoria Tulca
Juniori D Etapa 28
2018-05-11
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C Etapa 16
2018-03-26
Foresta Tileagd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
2018-03-25
FC Universitatea Oradea
Juniori E Etapa 19
2018-03-19
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-18
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
2018-03-17
FC Universitatea Oradea
Juniori D Etapa 18
2018-03-16
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 17
2017-12-07
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 15
2017-11-25
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 13
2017-11-11
LPS Bihor III
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
2017-11-05
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori E Etapa 13
2017-11-04
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 12
2017-11-04
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2017-10-28
CSC Viitorul Bratca
Juniori E Etapa 11
2017-10-23
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 10
2017-10-19
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2017-10-15
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2017-10-08
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori D Etapa 8
2017-10-07
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-10-01
Cetatea Biharia
Juniori C Etapa 4
2017-09-28
CS Phoenix Diosig
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
2017-09-24
CSC Viitorul Bratca
Juniori E Etapa 6
2017-09-22
CS Soimii Oradea
Juniori D Etapa 5
2017-09-22
Viitorul Oradea Rosu
Juniori E Etapa 7
2017-09-21
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2017-09-16
AS Vadu Crișului
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 3
2017-09-10
Unirea Roşia
Juniori E Etapa 1
2017-09-04
LPS Bihor II
Pauza: 5-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe