Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Iunie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 26
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 10 Iunie 2018, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 21
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 27
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 19 Mai 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 19 Mai 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 27
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 19 Mai 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 20
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 2 Mai 2018, 15:30
Juniori D, etapa 27
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 2 Mai 2018, 15:30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 14
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Inter / Aştileu
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 14
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 31 Martie 2018, 11:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 25 Martie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 25 Martie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 18 Martie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 17
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 18 Martie 2018, 15:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 10
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 9
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 8
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 15 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Victoria / Tulca
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 17 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Juniorii joacă de la ora 15:00
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 2
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 27 August 2017, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 27 August 2017, 18:00
Teren: Comunal / Mădăras
Juniorii joaca de la ora 16.00
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Progresul / Sâniob
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Progresul / Sâniob
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău