Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Teren: Cetatea / Biharia
Luni, 21 Mai 2018, 18:00
Juniori D, etapa 29
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 21 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 20
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 12 Mai 2018, 15:00
Juniori E, etapa 30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 12 Mai 2018, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 19
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 20 Aprilie 2018, 17:00
Juniori E, etapa 26
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 20 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 16
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 24
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 22
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 31 Martie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 14
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 31 Martie 2018, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 30 Martie 2018, 11:00
Juniori D, etapa 20
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 30 Martie 2018, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 28 Martie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 21
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 28 Martie 2018, 16:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Luni, 26 Martie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 20
Teren: Orăşenesc / Marghita
Luni, 26 Martie 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 16 Martie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 18
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 16 Martie 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 16
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 13:00
Juniori D, etapa 15
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 10
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Juniori E, etapa 12
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 15 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Progresul / Sâniob
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 10
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Joi, 5 Octombrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 5
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 5 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Luni, 2 Octombrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 8
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Luni, 2 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Juniori E, etapa 8
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 7
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Marghita
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Juniori D, etapa 4
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Joi, 14 Septembrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 14 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Voința / Suplacu de Barcău