Meciuri arbitrate
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U19, etapa 14
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Juniori U14, etapa 11
Teren: Minerul / Ştei
Marti, 16 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Luni, 15 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U14, etapa 11
Teren: Petrom / Abram
Luni, 15 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Petrom / Abram
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Liga 5, etapa 18
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 16
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 11 Aprilie 2024, 16:00
Juniori U17, etapa 11
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Joi, 11 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Luni, 8 Aprilie 2024, 17:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 14
Teren: Unirea / Roşia
Luni, 8 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Liga 5, etapa 17
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Juniori U15, Seria 1, etapa 15
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Juniori U14, etapa 9
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 2 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Juniori U17, etapa 9
Teren: Voinţa / Cheresig
Joi, 28 Martie 2024, 16:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Juniori U14, etapa 8
Teren: Minerul / Ştei
Marti, 26 Martie 2024, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 13
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Joi, 21 Martie 2024, 16:30
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Juniori U19, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Miercuri, 20 Martie 2024, 15:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Vineri, 15 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 12
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 15 Martie 2024, 16:30
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Juniori U15, Seria 1, etapa 11
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 8 Martie 2024, 16:30
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea