GULER BOGDAN MADALIN


Oradea
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: Oradea
Data nasterii: 23-05-1998
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-20
CS Dinamo Leonardo
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
2018-05-19
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
2018-05-19
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
2018-05-16
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 18
2018-05-12
Victoria Avram Iancu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 25
2018-05-12
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
2018-05-06
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 18
2018-04-29
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori C Etapa 23
2018-04-27
Viitorul Oradea Negru
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
2018-04-25
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 15
2018-04-22
Gloria Căbeşti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
2018-04-18
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
2018-04-18
CS Viitorul Borş
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 14
2018-04-15
AS Unirea Oşorhei 2016
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
2018-04-07
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 22
2018-04-04
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-03-31
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori D Etapa 20
2018-03-30
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 20
2018-03-30
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
2018-03-25
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
2018-03-25
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
2018-03-18
CS Diosig Bihardioszeg
Juniori C Etapa 15
2018-03-16
ACS Luceafărul Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2017-12-03
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
2017-11-25
Unirea Embrak Livada
Juniori E Etapa 16
2017-11-23
CS Soimii Oradea
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
2017-11-18
CSC Dacia Gepiu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2017-11-11
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
2017-11-04
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 4
2017-10-30
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2017-10-29
Gloria Căbeşti
Juniori E Etapa 12
2017-10-28
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
2017-10-22
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 7
2017-10-19
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 9
2017-10-16
LPS Bihor III
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2017-10-14
CSC Dacia Gepiu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2017-10-08
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
2017-10-07
Crişul Aleşd
Juniori D Etapa 8
2017-10-06
Viitorul Oradea Negru
Juniori E Etapa 9
2017-10-04
CS Atletic Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-09-30
Voinţa Suplac
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2017-09-24
Unirea Roşia
Juniori D Etapa 5
2017-09-22
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 3
2017-09-22
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 4
2017-09-18
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 4
2017-09-18
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
2017-09-16
CS Viitorul Borş
Juniori D Etapa 3
2017-09-13
Viitorul Oradea Rosu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2017-09-09
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 1
2017-09-04
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
2017-09-03
ACS Progresul Sîniob
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2017-09-02
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2017-08-26
Minerul Şuncuiuş
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe