GULER BOGDAN MADALIN


Oradea
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: Oradea
Data nasterii: 23-05-1998
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Juniori C local Etapa 7
2019-03-27
LPS Bihor II
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2018-12-02
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
2018-12-02
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2018-11-18
Voinţa Suplac
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
2018-11-17
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
2018-11-17
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-11-11
Gloria Căbeşti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
2018-11-03
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
2018-11-03
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2018-10-28
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori D Seria 2 Etapa 9
2018-10-26
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 11
2018-10-24
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
2018-10-21
Foresta Tileagd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
2018-10-20
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
2018-10-20
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2018-10-14
Victoria Tulca
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2018-10-13
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
2018-10-13
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
2018-10-07
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
2018-10-07
Unirea Embrak Livada
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 6
2018-09-30
Vida Pomezeu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
2018-09-29
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
2018-09-29
CS Bihorul Beius
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 8
2018-09-24
CS Viitorul Marghita
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
2018-09-15
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
2018-09-15
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 4
2018-09-10
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2018-09-08
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
2018-09-08
Crişul Aleşd
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2018-09-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
2018-09-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2018-08-24
CSC Crişul Sântandrei
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
2018-08-24
CSC Crişul Sântandrei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
ACS CAO 1910 Oradea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe