ILIE DIANA


ORADEA
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Dragesti
Data nasterii: 01-01-1997
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria IStagiari
20172015
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 22
2018-06-10
Vulturul Dobreşti
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 24
2018-06-03
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 23
2018-05-30
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 20
2018-05-27
Voinţa Cheresig
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-20
AS Vadu Crișului
Juniori D Etapa 29
2018-05-17
CSS Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
2018-05-16
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
2018-05-16
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 18
2018-05-13
Vulturul Dobreşti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
2018-05-05
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 27
2018-05-04
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
2018-04-29
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
2018-04-29
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 17
2018-04-25
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 17
2018-04-21
Foresta Tileagd
Juniori D Etapa 25
2018-04-21
CSM Oradea
Juniori E Etapa 25
2018-04-19
CS Soimii Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
2018-04-18
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
2018-04-18
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 16
2018-04-15
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
2018-04-07
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori E Etapa 23
2018-04-05
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 22
2018-04-05
CSO Ştei
Juniori C Etapa 18
2018-04-04
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-03-31
Izvorul Cociuba Mare
Juniori D Etapa 20
2018-03-30
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 20
2018-03-30
LPS Bihor I
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CS Diosig Bihardioszeg
Juniori D Etapa 19
2018-03-23
CSS Salonta
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-18
LPS Bihorul Oradea
Juniori C Etapa 15
2018-03-17
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 12
2017-11-27
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2017-11-18
CS Dinamo Leonardo
Juniori C Etapa 10
2017-11-13
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2017-11-12
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-05
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 9
2017-11-04
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 9
2017-11-03
LPS Bihor I
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
2017-10-22
Cetatea Biharia
Juniori C Etapa 6
2017-10-16
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2017-10-15
Locadin Ţeţchea
Juniori C Etapa 6
2017-10-14
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2017-10-08
Viitorul Tărian
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2017-10-07
Minerul Şuncuiuş
Juniori C Etapa 5
2017-10-04
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-09-30
LPS Bihorul Oradea
Juniori C Etapa 4
2017-09-30
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 3
2017-09-23
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 1
2017-09-09
CS Soimii Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
Izvorul Cociuba Mare
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe