Meciuri arbitrate
Duminica, 11 Iunie 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 26
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 11 Iunie 2017, 18:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 30
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 3 Iunie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 23
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 31 Mai 2017, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 26 Mai 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 24
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Vineri, 26 Mai 2017, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 28
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 24 Mai 2017, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Marti, 23 Mai 2017, 19:00
Juniori D, etapa 24
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Marti, 23 Mai 2017, 19:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joc reprogramat
Duminica, 21 Mai 2017, 18:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 21
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 21 Mai 2017, 18:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 14 Mai 2017, 16:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 22
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 14 Mai 2017, 16:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 12 Mai 2017, 17:00
Juniori D, etapa 32
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 12 Mai 2017, 17:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 25
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 10 Mai 2017, 18:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 21
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 6 Mai 2017, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 30 Aprilie 2017, 17:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 18
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 30 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 29 Aprilie 2017, 10:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Marti, 18 Aprilie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 21
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Marti, 18 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 18
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 15 Aprilie 2017, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 20
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 14 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 2, etapa 15
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 7 Aprilie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 23
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 7 Aprilie 2017, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Joi, 6 Aprilie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Joi, 6 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 2 Aprilie 2017, 17:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 16
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 2 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Juniori D, etapa 21
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 1 Aprilie 2017, 12:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 27 Martie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 27 Martie 2017, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Liga a 5-a, Liga a 5-a Seria 1, etapa 15
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 18 Martie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Martie 2017, 17:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 17 Martie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Comunal / Oşorhei
Vineri, 17 Martie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Miercuri, 15 Martie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 18
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 15 Martie 2017, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Luni, 13 Martie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 14
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 13 Martie 2017, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Juniori E, etapa 14
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 11 Martie 2017, 12:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Duminica, 21 August 2016, 15:00
Liga a IV-a, Liga IV Seniori, etapa 1
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 21 August 2016, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Juniorii joaca de la ora 17.00, dupa echipa de seniori!!!
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Juniori E, etapa 19
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Marti, 12 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta