MARCHICA FRANCESCO-GIULIANO


ORADEA
Arbitru, Categoria a II-a
Locul nasterii: ORADEA
Data nasterii: 15-03-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Stagiari
2017
Meciurile arbitrate
Juniori E Seria 2 Etapa 13
2018-11-26
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 17
2018-11-26
CS Viitorul Oradea
Juniori C local Etapa 7
2018-11-23
Foresta Tileagd
Juniori E Seria 2 Etapa 11
2018-11-12
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2018-11-11
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
2018-11-10
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
2018-11-10
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 11
2018-11-09
Sporting Lugaş
Juniori C local Etapa 4
2018-11-05
Foresta Tileagd
Juniori E Seria 2 Etapa 10
2018-11-02
CF Liberty Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 14
2018-11-02
Asociatia NAC Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2018-10-28
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
2018-10-27
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
2018-10-27
CSC Sânmartin
Juniori C local Etapa 3
2018-10-26
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2018-10-20
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori D Seria 2 Etapa 8
2018-10-19
CSS Salonta
Juniori C local Etapa 1
2018-10-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2018-10-14
Partizanul Sânnicolau Român
Juniori D Seria 2 Etapa 7
2018-10-12
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2018-10-07
Locadin Ţeţchea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
2018-10-07
CSC Crişul Sântandrei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 6
2018-10-06
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 2 Etapa 6
2018-10-05
Sporting Lugaş
Juniori E Seria 2 Etapa 6
2018-10-05
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2018-09-29
AS Vadu Crișului
Juniori D Seria 2 Etapa 5
2018-09-28
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 3
2018-09-27
Foresta Tileagd
Juniori D Seria 1 Etapa 8
2018-09-26
Asociatia NAC Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 8
2018-09-24
CS Viitorul Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 4
2018-09-24
Izvorul Cociuba Mare
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2018-09-23
ACS Voința Ciumeghiu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
2018-09-22
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2018-09-16
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-15
Gloria Căbeşti
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 5
2018-09-15
CS Viitorul Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 3
2018-09-14
ACS Zenit Fotbal Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 5
2018-09-14
CS Dinamo Leonardo
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 3
2018-09-09
Vulturul Dobreşti
Juniori E Seria 2 Etapa 2
2018-09-08
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Seria 1 Etapa 3
2018-09-07
LPS Bihor III
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
CS Bihorul Beius
Juniori E Seria 1 Etapa 1
2018-09-03
CS Atletic Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-02
Voinţa Cheresig
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
2018-09-01
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori D Seria 2 Etapa 1
2018-08-31
LPS Bihor I
Juniori E Seria 2 Etapa 1
2018-08-31
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 3
2018-08-30
ACS Luceafărul Oradea
Pauza: 5-0
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 1
2018-08-26
AS Unirea Oşorhei 2016
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
CS Săcueni
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-08-12
Voinţa Cheresig
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe