MOZA ADINA FLORINA


SINTANDREI
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Oradea
Data nasterii: 21-03-1999
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 22
2018-06-10
Zorile Buntesti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
2018-06-10
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
Cetatea Biharia
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 24
2018-06-03
Voinţa Suplac
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
2018-06-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 29
2018-06-02
CS Săcueni
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 23
2018-05-30
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 20
2018-05-27
Victoria Tulca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 22
2018-05-27
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-20
AS Vadu Crișului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
2018-05-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
2018-05-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 18
2018-05-13
Vida Pomezeu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
2018-05-06
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
2018-05-02
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
2018-05-02
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
2018-04-22
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
2018-04-22
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 17
2018-04-21
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 21
2018-04-17
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
2018-04-15
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
2018-04-15
CS Bihorul Beius
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-04-11
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 15
2018-04-07
Toldy Sannicolau de Munte
Juniori C Etapa 18
2018-04-04
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-03-31
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori C Etapa 17
2018-03-29
LPS Bihor II
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
Unirea Embrak Livada
Juniori C Etapa 16
2018-03-24
Clubul Sportiv Oşorhei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-17
Cetatea Biharia
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 12
2017-11-27
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 12
2017-11-25
CSM Olimpia Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2017-11-19
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 10
2017-11-13
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2017-11-05
Izvorul Cociuba Mare
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2017-10-29
Inter Aştileu
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
2017-10-22
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 6
2017-10-16
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2017-10-15
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2017-10-07
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 5
2017-10-06
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 6
2017-10-01
Vida Pomezeu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2017-09-24
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
2017-09-22
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2017-09-16
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 2
2017-09-16
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2017-09-13
Locadin Ţeţchea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2017-09-09
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
ACS Voința Ciumeghiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe