Meciuri arbitrate
Luni, 13 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Locadin / Ţeţchea
Luni, 13 August 2018, 18:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Nu s-a disputat din cauza terenului impracticabil!
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 9 Iunie 2018, 13:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 25
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Inter / Aştileu
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 20 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 19
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 20 Mai 2018, 18:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 26
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 26
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 19
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: Cetatea / Biharia
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 23
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 23
Teren: Crişul / Sântandrei
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 16
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 28 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 22
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 28 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 22
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 14
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 15 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Unirea / Roşia
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 7 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 18
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Juniori C, etapa 15
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 17 Martie 2018, 14:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 13
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Comunal / Sântion
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori C, etapa 9
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Joi, 2 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 10
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 28 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 15 Octombrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 8
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 15 Octombrie 2017, 13:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 8 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Tineretului / Oradea
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 3
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 23 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 3
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Duminica, 3 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Juniorii de la ora 17:00
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: /
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: /
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Gloria / Căbeşti
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Gloria / Căbeşti