Meciuri arbitrate
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 12 August 2018, 18:00
Teren: Cetatea / Biharia
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 22
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 10 Iunie 2018, 16:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Iunie 2018, 09:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Iunie 2018, 09:00
Teren: Comunal / Sântion
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 24
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 26
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 26
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 18
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Crişul / Sântandrei
Sambata, 12 Mai 2018, 18:00
Teren: Crişul / Sântandrei
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 23
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 23
Teren: Comunal / Borş
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:30
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 18
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 22
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 22
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 28 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 21 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 20
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 19
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 31 Martie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 31 Martie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 25 Martie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 17
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 25 Martie 2018, 13:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 18 Martie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 17
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 18 Martie 2018, 15:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 14
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Joc intrerupt in min. 26 din cauza conditiilor meteo nefavorabile. Meciul se va relua luni, 30.10.2017, de la orele 14.00
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 30 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 24 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 4
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 16 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Juniorii joacă de la ora 15:00
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 2
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Dacia / Gepiu
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Dacia / Gepiu