PERTE ALEX PETRU


TILECUS
Arbitru asistent, Categoria I
Data nasterii: 16-03-1997
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201620142014
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 22
2018-06-10
Victoria Avram Iancu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
Voinţa Suplac
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 24
2018-06-03
Locadin Ţeţchea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
2018-05-27
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
2018-05-27
FC Universitatea Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 19
2018-05-20
Unirea Roşia
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
2018-05-20
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
2018-05-19
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
2018-05-19
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
2018-05-16
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
2018-05-16
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
2018-05-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
2018-05-02
CS Săcueni
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Victoria Avram Iancu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
2018-04-28
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
2018-04-28
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 18
2018-04-26
CS Bihorul Beius
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
2018-04-25
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 15
2018-04-22
Unirea Roşia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
2018-04-21
CS Săcueni
Juniori D Etapa 25
2018-04-21
CSM Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
2018-04-21
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
2018-04-18
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
2018-04-18
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 14
2018-04-15
Victoria Tulca
Juniori C Etapa 20
2018-04-13
CS Soimii Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-04-11
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
2018-04-07
FC Universitatea Oradea
Juniori D Etapa 22
2018-04-06
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 21
2018-04-03
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-03-31
Vida Pomezeu
Juniori D Etapa 21
2018-03-31
CS Viitorul Marghita
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 20
2018-03-26
CS Atletic Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
2018-03-23
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
2018-03-17
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 18
2018-03-16
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Etapa 17
2017-12-07
CS Viitorul Marghita
Juniori D Etapa 16
2017-11-30
CSM Oradea
Juniori C Etapa 13
2017-11-29
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 12
2017-11-28
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 12
2017-11-25
CS Phoenix Diosig
Juniori D Etapa 15
2017-11-24
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2017-11-19
Voinţa Suplac
Juniori D Etapa 14
2017-11-18
CS Soimii Oradea
Juniori C Etapa 10
2017-11-11
CS Phoenix Diosig
Juniori D Etapa 13
2017-11-10
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-05
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 9
2017-11-04
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
2017-10-28
Locadin Ţeţchea
Juniori C Etapa 8
2017-10-27
CSC Sânmartin
Juniori E Etapa 11
2017-10-23
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2017-10-22
Viitorul Tărian
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
2017-10-21
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori C Etapa 7
2017-10-19
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2017-10-14
CS Viitorul Borş
Juniori C Etapa 6
2017-10-13
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2017-10-08
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 5
2017-10-07
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 7
2017-10-02
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-10-01
Locadin Ţeţchea
Juniori E Etapa 8
2017-09-30
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2017-09-23
Biharea Marmogranit Vaşcău
Juniori E Etapa 6
2017-09-22
CSS Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
2017-09-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C Etapa 2
2017-09-15
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2017-09-09
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2017-08-26
CS Diosig Bihardioszeg
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe