PIRTEA ANDREI


Oradea
Arbitru, Categoria I
Data nasterii: 14-03-1995
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201520132013
Meciurile arbitrate
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 6
2018-06-13
CS Unirea Valea lui Mihai
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
2018-06-10
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 30
2018-06-10
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 25
2018-06-06
ACS Progresul Sîniob
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 24
2018-06-03
Voinţa Suplac
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
2018-06-02
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 29
2018-06-02
CS Mădăras
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 23
2018-05-30
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
2018-05-26
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
2018-05-20
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
2018-05-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
2018-05-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
2018-05-06
Foresta Tileagd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
2018-05-05
CS Viitorul Borş
Juniori E Etapa 28
2018-05-04
ACS Luceafărul Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
2018-05-02
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
2018-05-02
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Victoria Avram Iancu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
2018-04-28
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
2018-04-28
CS Mădăras
Juniori E Etapa 27
2018-04-27
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 27
2018-04-27
Viitorul Oradea Rosu
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 15
2018-04-22
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori E Etapa 25
2018-04-19
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
2018-04-18
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
2018-04-18
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
2018-04-15
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
2018-04-15
CS Săcueni
Juniori C Etapa 20
2018-04-13
CSM Oradea
Juniori E Etapa 19
2018-04-12
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
2018-04-07
Crişul Aleşd
Juniori E Etapa 22
2018-04-04
CS Atletic Oradea
Juniori E Etapa 22
2018-04-04
LPS Bihor III
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
2018-04-01
CS Mădăras
Juniori C Etapa 17
2018-03-31
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 18
2018-03-31
CS Mădăras
Juniori C Etapa 17
2018-03-29
LPS Bihor II
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-27
Crişul Aleşd
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-03-18
LPS Bihorul Oradea
Juniori E Etapa 17
2017-12-07
Viitorul Oradea Rosu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2017-12-03
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 16
2017-11-28
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
2017-11-25
Unirea Embrak Livada
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
2017-11-18
CS Săcueni
Juniori D Etapa 14
2017-11-17
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 14
2017-11-15
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C Etapa 10
2017-11-13
CS Soimii Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
2017-11-12
CS Viitorul Borş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-05
Minerul Şuncuiuş
Juniori D Etapa 12
2017-11-03
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 9
2017-11-02
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
2017-10-29
Unirea Embrak Livada
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2017-10-22
Unirea Roşia
Juniori C Etapa 7
2017-10-20
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 7
2017-10-19
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2017-10-14
CS Viitorul Borş
Juniori D Etapa 9
2017-10-13
CSM Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
2017-10-08
CS Săcueni
Juniori D Etapa 8
2017-10-06
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C Etapa 5
2017-10-06
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2017-10-01
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 4
2017-09-30
Foresta Tileagd
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
CSO Ştei
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
CSM Oradea
Juniori D Etapa 6
2017-09-27
ACS Luceafărul Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2017-09-24
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 5
2017-09-22
Viitorul Oradea Negru
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
2017-09-17
Unirea Embrak Livada
Juniori C Etapa 2
2017-09-14
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2017-09-13
Locadin Ţeţchea
Juniori E Etapa 3
2017-09-11
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2017-09-10
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2017-09-03
Vida Pomezeu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2017-08-27
CSM Olimpia Salonta
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe