Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 24 Mai 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 21
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 24 Mai 2015, 17:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 16 Mai 2015, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 19
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Vineri, 8 Mai 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 8 Mai 2015, 17:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 3 Mai 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 18
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 3 Mai 2015, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 2 Mai 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 18
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 2 Mai 2015, 17:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Duminica, 26 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 20
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 26 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 19 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Biharea / Vaşcău
Duminica, 19 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 18 Aprilie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 16
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 18 Aprilie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 11 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 15
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 11 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 21
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Vineri, 10 Aprilie 2015, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 17
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 4 Aprilie 2015, 16:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 17
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 28 Martie 2015, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 15
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 14 Martie 2015, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 14 Martie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 7 Martie 2015, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 29 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 13
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 22 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 10
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 9 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Dacia / Gepiu
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 9
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 1 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Duminica, 26 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 25 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 7
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 19 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 12 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 7
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 12 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 8
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 11 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 5 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 28 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 27 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 27 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 27 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 27 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 4
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 27 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor
Sambata, 20 Septembrie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 20 Septembrie 2014, 14:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 20 Septembrie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 20 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 2
Teren: Livada / Livada de Bihor
Duminica, 14 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 13 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 3
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 13 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 7 Septembrie 2014, 16:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 7 Septembrie 2014, 16:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 6 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 6 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 31 August 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 31 August 2014, 15:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 2
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 31 August 2014, 17:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni