SILAGHI RAY-PATRICK


ORADEA
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Locul nasterii: ORADEA
Data nasterii: 24-07-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Juniori E Seria 1 Etapa 12
2018-11-19
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 13
2018-11-18
Victoria Avram Iancu
Juniori C local Etapa 6
2018-11-17
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 12
2018-11-16
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C local Etapa 5
2018-11-12
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
2018-11-11
Cetatea Biharia
Juniori D Seria 2 Etapa 11
2018-11-09
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 11
2018-11-09
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2018-11-04
Zorile Buntesti
Juniori C local Etapa 4
2018-11-03
CS Viitorul Marghita
Juniori E Seria 2 Etapa 8
2018-10-29
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2018-10-28
Victoria Tulca
Juniori D Seria 1 Etapa 13
2018-10-27
CS Dinamo Leonardo
Juniori C local Etapa 3
2018-10-26
CS Bihorul Beius
Juniori D Seria 1 Etapa 11
2018-10-24
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
2018-10-21
ACS Progresul Sîniob
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
2018-10-20
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 1 Etapa 12
2018-10-19
LPS Bihor II
Juniori E Seria 1 Etapa 7
2018-10-15
CS Atletic Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2018-10-14
Cetatea Biharia
Juniori C local Etapa 1
2018-10-13
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 11
2018-10-11
CS Dinamo Leonardo
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 10
2018-10-08
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2018-10-07
Victoria Avram Iancu
Juniori D Seria 1 Etapa 10
2018-10-05
CS Viitorul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 10
2018-10-03
CS Phoenix Diosig
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 9
2018-10-01
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
2018-09-30
LPS Bihorul Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 5
2018-09-28
Viitorul Oradea Rosu
Juniori D Seria 1 Etapa 9
2018-09-28
CS Phoenix Diosig
Juniori D Seria 1 Etapa 8
2018-09-25
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 5
2018-09-23
Vulturul Dobreşti
Juniori E Seria 1 Etapa 4
2018-09-23
CS Phoenix Diosig
Juniori D Seria 1 Etapa 7
2018-09-22
LPS Bihor II
Juniori D Seria 2 Etapa 4
2018-09-21
CSS Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 8
2018-09-20
ACS CAO 1910 Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
CS Viitorul Marghita
Juniori E Seria 2 Etapa 3
2018-09-17
Viitorul Oradea Negru
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
2018-09-16
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-16
Voinţa Cheresig
Juniori E Seria 2 Etapa 3
2018-09-14
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 1 Etapa 5
2018-09-14
LPS Bihor II
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 3
2018-09-10
CSM Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
2018-09-09
ACS Progresul Sîniob
Juniori E Seria 1 Etapa 2
2018-09-07
CS Săcueni
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 2
2018-09-06
CS Viitorul Oradea
Juniori D Seria 2 Etapa 1
2018-09-03
Sporting Lugaş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
2018-09-02
LPS Bihorul Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 1
2018-08-31
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 1
2018-08-26
Izvorul Cociuba Mare
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
Unirea Embrak Livada
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe