SILAGHI RAY-PATRICK


ORADEA
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Locul nasterii: ORADEA
Data nasterii: 24-07-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20172017
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 19
2018-05-20
Izvorul Cociuba Mare
Juniori D Etapa 30
2018-05-19
CS Viitorul Marghita
Juniori C Etapa 26
2018-05-17
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
2018-05-13
Locadin Ţeţchea
Juniori E Etapa 30
2018-05-12
CSS Salonta
Juniori D Etapa 28
2018-05-11
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 29
2018-05-09
CS Soimii Oradea
Juniori E Etapa 29
2018-05-09
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
2018-05-06
Inter Aştileu
Juniori D Etapa 27
2018-05-04
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 16
2018-04-29
Victoria Tulca
Juniori D Etapa 26
2018-04-27
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 26
2018-04-27
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 18
2018-04-25
CS Atletic Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 15
2018-04-22
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori C Etapa 22
2018-04-20
Foresta Tileagd
Juniori E Etapa 25
2018-04-18
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori C Etapa 21
2018-04-17
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 16
2018-04-14
ACS Progresul Sîniob
Juniori C Etapa 20
2018-04-13
CSM Olimpia Salonta
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 13
2018-04-07
Vulturul Dobreşti
Juniori C Etapa 19
2018-04-06
Crişul Aleşd
Juniori D Etapa 22
2018-04-05
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 18
2018-04-04
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 14
2018-03-31
AS Vadu Crișului
Juniori C Etapa 17
2018-03-29
LPS Bihor II
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-03-28
CS Mădăras
Juniori D Etapa 18
2018-03-16
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 13
2017-11-30
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 11
2017-11-19
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 10
2017-11-11
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
2017-11-05
ACS Progresul Sîniob
Juniori D Etapa 12
2017-11-04
ACS Luceafărul Oradea
Juniori C Etapa 9
2017-11-02
LPS Bihor II
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2017-10-29
Vulturul Dobreşti
Juniori C Etapa 8
2017-10-28
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 7
2017-10-21
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 7
2017-10-19
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 10
2017-10-16
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
2017-10-14
Toldy Sannicolau de Munte
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
Foresta Tileagd
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe