SIPOS ROMEO


Oradea
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Oradea
Data nasterii: 17-08-2000
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2018-12-02
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
2018-12-02
CSO Ştei
Juniori C local Etapa 7
2018-11-22
CS Bihorul Beius
Juniori C local Etapa 6
2018-11-19
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 12
2018-11-16
AS Sportul 2008 Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 16
2018-11-16
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-11-11
Izvorul Cociuba Mare
Juniori C local Etapa 5
2018-11-10
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 11
2018-11-09
ACS Luceafărul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2018-11-04
Voinţa Cheresig
Juniori C local Etapa 4
2018-11-03
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 14
2018-11-02
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 10
2018-10-28
AS Unirea Oşorhei 2016
Juniori D Seria 1 Etapa 13
2018-10-27
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 9
2018-10-21
Victoria Avram Iancu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
2018-10-20
CSC Sânmartin
Juniori C local Etapa 2
2018-10-19
Foresta Tileagd
Juniori C local Etapa 1
2018-10-16
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 8
2018-10-14
Victoria Tulca
Juniori D Seria 2 Etapa 7
2018-10-12
CSS Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 7
2018-10-12
CF Liberty Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 10
2018-10-08
CS Bihorul Beius
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
2018-10-07
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 7
2018-10-06
Izvorul Cociuba Mare
Juniori E Seria 1 Etapa 6
2018-10-05
CS Viitorul Marghita
Juniori D Seria 1 Etapa 10
2018-10-05
CS Viitorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 4
2018-09-16
Zorile Buntesti
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 5
2018-09-13
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-02
Partizanul Sânnicolau Român
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2018-09-01
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
2018-09-01
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 3
2018-08-31
CSO Ştei
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 1
2018-08-26
ACS Voința Ciumeghiu
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2018-08-25
ACS Slovan Valea Cerului
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-18
CS Viitorul Borş
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe