Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Luni, 27 Octombrie 2014, 15:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Crişul / Aleşd
Luni, 27 Octombrie 2014, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 30
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 7 Iunie 2014, 15:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 22
Teren: Comunal / Lugaş
Duminica, 1 Iunie 2014, 17:00
Teren: Comunal / Lugaş
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 24 Mai 2014, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 24 Mai 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 28
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 24 Mai 2014, 15:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 27
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 17 Mai 2014, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 17 Mai 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 27
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 17 Mai 2014, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 11 Mai 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 19
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 11 Mai 2014, 17:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 4 Mai 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 18
Teren: Pădurea Neagră / Pădurea Neagră
Duminica, 4 Mai 2014, 17:00
Teren: Pădurea Neagră / Pădurea Neagră
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 11:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 25
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 3 Mai 2014, 15:00
Teren: Baza Luceafărul Felix / Sânmartin
Sambata, 26 Aprilie 2014, 11:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 24
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 26 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 24
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 26 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 20 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 23
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 20 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 19 Aprilie 2014, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 19 Aprilie 2014, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 15
Teren: Minerul / Voivozi
Duminica, 13 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Minerul / Voivozi
Sambata, 12 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 12 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 12 Aprilie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 22
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 12 Aprilie 2014, 14:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria 1, etapa 14
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 6 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 29 Martie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 29 Martie 2014, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 29 Martie 2014, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 19
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 29 Martie 2014, 14:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 22 Martie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 18
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Martie 2014, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 18
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Martie 2014, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 16 Martie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 17
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Duminica, 16 Martie 2014, 13:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 15 Martie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 17
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 15 Martie 2014, 16:00
Teren: Vida Pomezeu / Coşdeni
Sambata, 8 Martie 2014, 16:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 8 Martie 2014, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 8 Martie 2014, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 16
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 8 Martie 2014, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 15
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 23 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 13
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 9 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 8 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 12
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 8 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 11
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 12
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 1 Noiembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 1 Noiembrie 2013, 12:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 26 Octombrie 2013, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 26 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 25 Octombrie 2013, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 10
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 25 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 10
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 19 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 19 Octombrie 2013, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 9
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 19 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 12 Octombrie 2013, 15:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Sambata, 12 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Comunal / Hidişelul de Sus
Duminica, 6 Octombrie 2013, 15:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 7
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 6 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 5 Octombrie 2013, 15:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 7
Teren: Cetatea / Biharia
Sambata, 5 Octombrie 2013, 15:00
Teren: Cetatea / Biharia
Vineri, 4 Octombrie 2013, 13:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 7
Teren: Comunal / Oşorhei
Vineri, 4 Octombrie 2013, 13:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 29 Septembrie 2013, 16:00
Liga a V-a, Seria 2, etapa 6
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 29 Septembrie 2013, 16:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 15
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 29 Septembrie 2013, 12:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 28 Septembrie 2013, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 28 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 28 Septembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 6
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 28 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 21 Septembrie 2013, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 6
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 21 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Vineri, 20 Septembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 5
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 20 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 14 Septembrie 2013, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 14 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 13 Septembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 13 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 7 Septembrie 2013, 17:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 4
Teren: Biharea / Vaşcău
Sambata, 7 Septembrie 2013, 17:00
Teren: Biharea / Vaşcău
Vineri, 6 Septembrie 2013, 14:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 6 Septembrie 2013, 14:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 31 August 2013, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Comunal / Oşorhei
Sambata, 31 August 2013, 18:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Duminica, 25 August 2013, 18:00
Liga a V-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 25 August 2013, 18:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Vineri, 23 August 2013, 15:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 1
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 23 August 2013, 15:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 17 August 2013, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 17 August 2013, 18:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta