URS GEORGE CATALIN


Oradea
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: Oradea
Data nasterii: 31-03-1999
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201720152015
Meciurile arbitrate
Juniori E Seria 1 Etapa 13
2019-03-27
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
2018-12-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
2018-12-02
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
2018-11-24
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
2018-11-24
Crişul Aleşd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
2018-11-18
Voinţa Suplac
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
2018-11-17
Unirea Embrak Livada
Juniori D Seria 2 Etapa 12
2018-11-16
Sporting Lugaş
Juniori D Seria 1 Etapa 16
2018-11-16
Asociatia NAC Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 12
2018-11-11
Vulturul Dobreşti
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 11
2018-11-04
ACS Voința Ciumeghiu
Juniori E Seria 1 Etapa 10
2018-11-04
Viitorul Oradea Rosu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
2018-11-03
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
2018-11-03
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
2018-10-27
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
2018-10-27
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Seria 2 Etapa 9
2018-10-26
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 8
2018-10-19
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 1 Etapa 10
2018-10-17
LPS Bihor II
Juniori C local Etapa 1
2018-10-15
LPS Bihor II
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
2018-10-13
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
2018-10-13
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 10
2018-10-05
CS Viitorul Marghita
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 6
2018-09-30
Zorile Buntesti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
2018-09-29
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
2018-09-29
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 9
2018-09-28
CS Viitorul Marghita
Juniori E Seria 2 Etapa 4
2018-09-24
CF Liberty Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
2018-09-22
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
2018-09-22
Unirea Embrak Livada
Juniori D Seria 2 Etapa 4
2018-09-21
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 6
2018-09-19
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 3
2018-09-17
LPS Bihor I
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
2018-09-16
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
2018-09-16
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Seria 1 Etapa 4
2018-09-12
Asociatia NAC Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 3
2018-09-10
CS Viitorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 3
2018-09-09
Viitorul Tărian
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
2018-09-08
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
2018-09-08
CSO Ştei
Juniori D Seria 2 Etapa 2
2018-09-07
CSC Sânmartin
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
2018-09-05
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a V-a, Liga V Seria 2 Etapa 2
2018-09-02
Zorile Buntesti
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
2018-09-01
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
2018-09-01
CS Viitorul Borş
Juniori D Seria 1 Etapa 1
2018-08-30
LPS Bihor III
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
2018-08-26
Cetatea Biharia
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
2018-08-25
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
2018-08-25
Crişul Aleşd
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
2018-08-19
ACS CAO 1910 Oradea
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
2018-08-13
Minerul Şuncuiuş
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe