Meciuri arbitrate
Luni, 13 August 2018, 18:00
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 1
Teren: Unirea / Bratca
Luni, 13 August 2018, 18:00
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 30
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 10 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 30
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 10 Iunie 2018, 13:00
Teren: Dacia / Gepiu
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 25
Teren: Unirea / Bratca
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 21
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 3 Iunie 2018, 18:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 29
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 29
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Iunie 2018, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 23
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 27 Mai 2018, 16:00
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28
Teren: Comunal / Mădăras
Duminica, 27 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Mădăras
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 26 Mai 2018, 11:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 18
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 13 Mai 2018, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 25
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 12 Mai 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 25
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 12 Mai 2018, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 11 Mai 2018, 18:00
Juniori D, etapa 28
Teren: Comunal / Oşorhei
Vineri, 11 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Luni, 7 Mai 2018, 16:00
Juniori D, etapa 27
Teren: Universitate / Oradea
Luni, 7 Mai 2018, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 17
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 6 Mai 2018, 18:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 24
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 23
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 23
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Miercuri, 2 Mai 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 18
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 29 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Juniori E, etapa 27
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 28 Aprilie 2018, 11:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Juniori E, etapa 27
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 28 Aprilie 2018, 10:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 27 Aprilie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 23
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Vineri, 27 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 18
Teren: Orăşenesc / Marghita
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 17
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 21
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Comunal / Borş
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:00
Juniori D, etapa 25
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 20 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 16
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 16
Teren: Tricolorul / Alparea
Miercuri, 18 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Tricolorul / Alparea
Luni, 16 Aprilie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 24
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 16 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 16
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 15 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 7 Aprilie 2018, 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 19
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 7 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Vineri, 6 Aprilie 2018, 12:00
Juniori E, etapa 23
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 6 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 14:00
Juniori E, etapa 22
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Nova / Cordău-Sînmartin
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Sambata, 31 Martie 2018, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 18
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 31 Martie 2018, 13:00
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
Juniori C, etapa 17
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Vineri, 30 Martie 2018, 16:00
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Miercuri, 6 Decembrie 2017, 15:15
Juniori C, etapa 13
Teren: Comunal / Sântion
Miercuri, 6 Decembrie 2017, 15:15
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 15
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 2 Decembrie 2017, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 12
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 13
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Toldy / Sânnicolau de Munte
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori E, etapa 15
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori D, etapa 13
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Victoria / Tulca
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 9
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:30
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 10
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:30
Juniori C, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 9
Teren: Victoria / Avram Iancu
Duminica, 22 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Victoria / Avram Iancu
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Livada / Livada de Bihor
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Livada / Livada de Bihor
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 10
Teren: Comunal / Oşorhei
Vineri, 20 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 7
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Joi, 5 Octombrie 2017, 16:00
Juniori C, etapa 5
Teren: Comunal / Oşorhei
Joi, 5 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Comunal / Oşorhei
Luni, 2 Octombrie 2017, 16:00
Juniori E, etapa 8
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 2 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 6
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 1 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Juniori C, etapa 4
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Duminica, 24 Septembrie 2017, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 24 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Sambata, 16 Septembrie 2017, 16:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 16 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 16 Septembrie 2017, 10:00
Juniori C, etapa 2
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 16 Septembrie 2017, 10:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 3
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Francisc Matei / Beiuş
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 3
Teren: Dacia / Gepiu
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Dacia / Gepiu
Juniorii joacă de la ora 15:00
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 2
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Miercuri, 6 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 2
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 3 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:30
Juniori E, etapa 1
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Sambata, 2 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 2 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Juniorii de la ora 13:00
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Juniorii joaca de la ora 13.00
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Comunal / Borş
Joi, 1 Ianuarie 1970, hh:mm
Teren: Comunal / Borş
Meciul se dispută pe Stadionul Comunal din Borș