Informari si comunicate
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
12-10-2018
Program si arbitrii Interliga - etapa 3 Marghita

Duminică, 14.10.2018, la Marghita va avea loc o nouă etapă din cadrul Interligii Naționale de Fotbal. Gazda turneului va fi CS Viitorul Marghita.

detalii...
11-10-2018
Selecție pentru juniori nascuti 2006

Asociația Județeană de Fotbal Bihor organizează selecție pentru copii născuți în anul 2006.

detalii...
11-10-2018
Buletin informativ nr. 7 din 11 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 9 octombrie

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
09-10-2018
Curs gratuit arbitri de fotbal

CJA Bihor organizeaza curs gratuit pentru obtinerea calitatii de arbitru de fotbal

detalii...
03-10-2018
Buletin informativ nr. 6 din 3 octombrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 2 octombrie 2018.

detalii...
01-10-2018
Modificare ora incepere sedinte

Incepand cu 4 octombrie 2018

detalii...
27-09-2018
Buletin informativ nr. 5 din 27 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 25 septembrie.

detalii...
25-09-2018
Deces observator Doru Covaliu

Asociația Județeană de Fotbal Bihor și Comisia Județeană de Arbitri regretă trecerea în neființă al observatorului Doru Covaliu, fost arbitru divizionar.

detalii...
toate comunicatele

Foresta Tileagd

Localitatea Tileagd

Informatii generale
Teren Foresta / Tileagd ( 300 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Juniori C - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 Viitorul Oradea Negru 24 24 0 0 215-9 72p +36
2ACS Luceafărul Oradea241914146-3058p+22
3 CSM Oradea 24 18 2 4 154-21 56p +20
4LPS Bihor I241716123-2852p+16
5 CSM Olimpia Salonta 24 16 2 6 93-25 50p +14
6LPS Bihor II24150975-4145p+9
7 Crişul Aleşd 24 10 1 13 54-123 31p -5
8Clubul Sportiv Oşorhei24901548-13227p-9
9 CS Bihorul Beius 22 8 0 14 52-49 24p -12
10CSC Sânmartin24611737-15619p-17
11 Foresta Tileagd 24 4 0 20 30-175 12p -24
12CS Soimii Oradea23321826-8911p-22
13 CS Phoenix Diosig 23 0 0 23 7-182 0p -33
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balogh Laviniu Carol 30-09-1998 29490
2 Boneac Raul Ionuț 15-10-1996 31864
3 Bora Daniel 09-12-1996 27741
4 Bradea Ioan Tudor 02-01-1998 29640
5 Bronț Florin Adrian 13-07-2002 31700
6 Cătană Radu Ciprian 27-11-2004 31137
7 Deuts Darius 08-05-1993 26662
8 Ficuț Csaba 10-10-1975 23862
9 Ficuț Vasile Casian 29-03-1993 22129
10 Filip Adrian Ionuț 06-07-1988 26147
11 Gado Ramses 09-05-1982 17011
12 Ghiuro Manase Teofil 23-06-1991 22022
13 Gracziaș Răzvan Iuliu 08-01-2001 32023
14 Hodişan Coriolan 08-11-1992 19382
15 Hosu Florin 21-10-1982 27631
16 Hosu Ovidiu Cristian 30409
17 Ikpe Enem Ibong 02-11-1994 29222
18 Jurcan Ioan 30561
19 Karacsony Gergo Lorant 26-01-1992 23566
20 Karacsonyi Nandor 21-11-1997 25177
21 Lazăr Cristian 10-12-1979 23731
22 Mladin Sebastian 10-06-1996 26221
23 Morgovan Cătălin 30-06-1992 30050
24 Pașcalău Cătălin 12-04-1995 27305
25 Papp Raynold Zoltan 29715
26 Pereț Laurențiu 15-07-1996 25860
27 Peter Tihamer 17-08-1989 19339
28 Popa Adrian 23-06-1989 20988
29 Popa David 31614
30 Popa Sebastian Petru 27-04-1983 26149
31 Rezmuves Alex Andrei 29501
32 Roștaș Alex 24-06-2001 29351
33 Roștaș Leontin Maic 15-11-2000 29411
34 Rostas Carlos Andrei 05-08-2005 32413
35 Rostas Ionut 28-01-2005 32414
36 Sala Fabian Robert 18-04-2002 32024
37 Soane Alex Viorel 01-11-2003 31925
38 Sărac Alexandru Adrian 12-11-2003 31924
39 Terics Ioan 31228
40 Turbatu Ilie Viorel 13-12-1994 14049
41 Tuss Mark Richard 30410
42 Tătar George Daniel 15-03-1996 29516A
43 Ungur Raul 31613
44 Vaida Ionuț 31138
45 Varga Bujor Aurel 25-10-1998 26520
46 Vențel Daniel Abel 31612
47 Vese Rareș Cătălin 30415
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
14-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
07-10-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
30-09-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
22-09-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
09-09-2018
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
02-09-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2018
ACS Progresul Sîniob
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 10
27-09-2018
CS Atletic Oradea
Observatii: Se reprogrameaza
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 9
01-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 8
08-09-2018
LPS Bihor I
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 6
06-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 5
06-09-2018
Foresta Tileagd
Observatii: Se reprogrameaza
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 4
03-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 3
27-09-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 1
15-09-2018
LPS Bihor II
Juniori C local Etapa 1
13-10-2018
ACS Luceafărul Oradea
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe