Informari si comunicate
15-06-2018
Buletin informativ nr. 28

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 12 iunie 2018.

detalii...
15-06-2018
CSC Dacia Gepiu a câștigat faza pe Bihor a Cupei României

Finala dintre Dacia Gepiu și Unirea Valea lui Mihai s-a disputat pe Stadionul Francisc Matei din Beius in fața a circa 300 de spectatori.

detalii...
07-06-2018
Buletin informativ nr. 27

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din 5.06.2018.

detalii...
31-05-2018
Buletin informativ nr. 26

Decizii luate în şedinţa Comisiei de Disciplină.

detalii...
24-05-2018
Buletin informativ nr. 25

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 22.05.2018.

detalii...
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
15-05-2018
Antrenament practic - AMANAT - sedinta incepe mai repede

S-a amanat lectia practica din cauza conditiilor meteo.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
09-05-2018
Joc reprogramat in Cupa Romaniei

Semifinala dintre CSC Sinmartin si Unirea Valea lui Mihai va avea loc pe data de 23.05.2018, orele 17.00.

detalii...
toate comunicatele

Clubul Sportiv Oşorhei


Clubul Sportiv Oşorhei

Localitatea Oşorhei

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Teren Tricolorul / Alparea
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Antal Constantin Gabriel 04-06-1991 25836
2 Ardelean Cristian 14-09-1981 26883
3 Ardelean Marian Alexandru 16-08-2003 31013
4 Baciu Paul Rareș 12-10-2004 30834
5 Ban Matei Ioan 06-09-2001 25706
6 Baran Zoltan 07-01-1993 29457
7 Berdea Alexandru Sebastian 25-11-1996 31475
8 Bodiu Denis Florin 20-03-2005 30835
9 Boka Beniamin 05-08-1997 5489
10 Borșa Sebastian 5490
11 Buciu Bogdan 26800
12 Bucur Ioan Daniel 21-09-1999 31244
13 Burda Cristian Carlos 02-12-2002 31379
14 Burda Luca Daniel 07-03-2005 31380
15 Butiri Remus 30558
16 Buzle Denis Ioan 27-09-2000 30719
17 Cheregi Teodor Nicolae 29-10-1990 20780
18 Chiş Coriolan Narcis 20-01-1997 5739
19 Cioară Andrei Horea 19-09-2002 31381
20 Ciorba Petru Florin 21-01-1990 25797
21 Cora Marius 01-02-1995
22 Coste Adonis Ruben 05-02-2004 30846
23 Coste Darius 05-03-2003 31146
24 Cuc Darius Cosmin 31743
25 Cărășel Alex Raul 30407
26 Danciu Sorin 20-06-1994 23725
27 Drinc Eugen 28-04-1991 20574
28 Encok Mert 31139
29 Foia Alexandru 09-10-1999
30 Foica Matteo 31744
31 Franciac Vlad 20-07-2006 30826
32 Francisc Dan Ioan 19-08-2001 30720
33 Gal Marcel Ionuț 01-01-1990 27066
34 Ghite Cristian Alexandru 28-12-2006 31151
35 Ghite Raul Florin 28-08-2005 30828
36 Groza Ionuț Vlad 21-01-1996 24097
37 Guiaș Daniel Nicolae 03-12-2004 30623
38 Habakuk Cyrus Damut 10-02-1995 29484
39 Hosu Marius 4452
40 Huplea Alexandru Eduard 14-05-2004 30827
41 Huplea Cristian Andrei 20-12-2007 30829
42 Iancu Cătălin Cosmin 24-04-2005 31012
43 Iova Bogdan Florin 22-08-1989 19341
44 Isztojka Iancu 23-10-2004 30824
45 Jakab Mark 07-05-2001 30452
46 Kerekgyarto David 04-01-2002 30723
47 Keresztesy Ciprian Claudiu 27-07-1983 25047
48 Kovacs Dacian 29625
49 Kovacs Mag Mark 25-04-2009 31010A
50 Lazăr Sergiu Florin 10-04-1999 30721
51 Lăcătuș Darius Gabriel 05-07-2001 31804
52 Marcu Casian Antonio 31041
53 Matei Ștefan Lucian 12-11-2007 31011
54 Matei Ionuț 20-12-2004 30622
55 Mîța Casian 07-06-2006 31383
56 Milian Bogdan 01-10-1990 20970
57 Moș Claudiu Sorin 27-06-2001 31803
58 Moga Paul Adrian 02-07-2000 30847
59 Mălaiu Andrei Marius L65
60 Nagy Ionuț Alexandru 18-07-2006 30844
61 Negrea Dan Vasile 21-02-1994 20585
62 Negruțiu Florin Adrian 08-07-2005 31043
63 Nicoară Sergiu 19773
64 Nicoruţ Cătălin Florin 27-07-2003 31476
65 Otvos Iulian David 03-09-1998 30559
66 Pașcalău Dragoș Florin 05-11-2001 31802
67 Pandel Răzvan 13-05-2005 31378
68 Pantea Patric 31382
69 Perei Cătălin Andrei 19-11-2007 30843
70 Petrus Darius Florin 30619
71 Pitigoi Mihaita 09-11-1998 29971
72 Purda Florin Paul 23-10-2005 31014
73 Rogojan Alexandru 19-02-2001 30724
74 Rogojan Bogdan 31-08-2002 30725
75 Rogojan Ionut Nicolae 30836
76 Roman Sergiu Andrei 10-06-2001 30700
77 Sarkadi Kevin 05-05-2005 30615
78 Sas Patrick 04-12-2005 30838
79 Sebeșan Răzvan 16-12-2005 30841
80 Sebeșan Vlad 03-07-2009 30842
81 Silaghi Beniamin Ruben 25-07-2003 30837
82 Simuț Alexandru 29283
83 Simuț Răzvan 29196
84 Suciu Paul 29621
85 Tecsi Mihai Alexandru 18-11-2004 30620
86 Tenche George 25-04-1999 25974
87 Todincă Raul Manuel Florin 27-05-2005 30845
88 Toia Sergiu 26-07-2002 30940
89 Trofin Cătălin George 3726
90 Ungur Antonio 08-09-2004 31384
91 Ursădan Patrick Marius 02-11-2004 31209
92 Vaida Daniel Giulio 24-04-2000 31694
93 Varga Adrian 31-10-2004 31377
94 Varodi Luca Eugen 30406
95 Vekony Mark Beniamin 27-06-2003 31152
96 Vlăduț Cristian Andrei 18-02-2002 31805
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
09-06-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
03-06-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
27-05-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
20-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
16-05-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 25
12-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
06-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
02-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
29-04-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
21-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
15-04-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
07-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
01-04-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
23-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
18-04-2018
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
03-12-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
12-11-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
29-10-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
15-10-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
17-09-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
10-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Observatii: Juniorii de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
27-08-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 30
09-06-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 29
03-06-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
27-05-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
20-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
16-05-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 25
12-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 24
06-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
02-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
29-04-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
21-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
15-04-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 19
07-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 18
31-03-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
17-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
18-04-2018
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
03-12-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Se dispută pe terenul sintetic
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
12-11-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
29-10-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
15-10-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
17-09-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
10-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 26
18-05-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 25
11-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Nu se dispută! Șoimii s-a retras din campionat!
Juniori C Etapa 24
05-05-2018
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 23
27-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Nu se dispută! Phoenix Diosig s-a retras din campionat!
Juniori C Etapa 22
20-04-2018
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 21
17-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 19
06-04-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori C Etapa 18
04-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Observatii: Nu se disputa! CS Bihorul Beius s-a retras din campionat la incheierea turului!
Juniori C Etapa 17
31-03-2018
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 16
24-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 15
17-03-2018
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 14
02-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 13
29-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 12
24-11-2017
CS Soimii Oradea
Juniori C Etapa 11
19-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 10
11-11-2017
CS Phoenix Diosig
Juniori C Etapa 9
04-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 8
28-10-2017
CSM Oradea
Juniori C Etapa 6
14-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 5
05-10-2017
CS Bihorul Beius
Juniori C Etapa 4
29-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 3
24-09-2017
LPS Bihor I
Juniori C Etapa 2
16-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 1
08-09-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 30
25-05-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 29
21-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 28
11-05-2018
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 27
04-05-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 26
26-04-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 25
20-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 24
18-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 23
13-04-2018
LPS Bihor I
Juniori D Etapa 22
06-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 20
30-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 19
23-03-2018
LPS Bihor III
Juniori D Etapa 18
16-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 17
24-04-2018
CS Soimii Oradea
Observatii: Nu se disputa! Șoimii s-a retras din campionat!
Juniori D Etapa 16
29-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 15
25-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 14
20-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 13
10-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 12
03-11-2017
CSO Ştei
Juniori D Etapa 11
01-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 10
20-10-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 9
13-10-2017
CSM Oradea
Juniori D Etapa 8
07-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 7
02-10-2017
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 5
23-09-2017
CSS Salonta
Juniori D Etapa 4
17-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 3
13-09-2017
CS Viitorul Marghita
Juniori D Etapa 2
08-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori D Etapa 1
03-09-2017
Viitorul Oradea Rosu
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 4
25-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
11-04-2018
FC Universitatea Oradea
Observatii: Se joacă pe Stadionul Comunal din Oșorhei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
28-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe