Informari si comunicate
20-02-2018
Lectie teoretica 22.02.2018

ROAF aspecte practice, relatia arbitri-jucatori-spectatori-observator

detalii...
12-02-2018
Lectie teoretica 15.02.2018

Reactualizare legile jocului (3, 4, 5, 11, 12, 13)

detalii...
12-02-2018
In atentia echipelor de fotbal din cadrul AJF Bihor

Date importante privind Contractul de Activitate Sportiva.

detalii...
10-02-2018
07-02-2018
Lectie teoretica 08.02.2018

Modificari Legile Jocului 2016-2017

detalii...
06-02-2018
22-01-2018
22-01-2018
16-01-2018
Decizii Comitet Executiv din data de 11.01.2018

n ședința din 11.01.2018, Comitetul Executiv a stabilit data Adunării Generale ordinare a AJF Bihor pentru 15.02.2018. Alte decizii in informare.

detalii...
13-01-2018
Președinte nou la CJA Bihor

Fostul arbitru divizionar, Gallovits Ștefan a fost numit în funcția de președinte al CJA Bihor.

detalii...
toate comunicatele

Crişul Aleşd


Crişul Aleşd

Localitatea Aleşd

Informatii generale
Anul infiintarii 2002
Culori Alb-Albastru
Teren Crişul / Aleşd ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 15 12 2 1 36-12 38p +17
2CSC Crişul Sântandrei15102325-1532p+11
3 CS Bihorul Beius 15 9 3 3 27-20 30p +6
4FC Universitatea Oradea1584332-1528p+7
5 CS Diosig Bihardioszeg 15 9 1 5 33-27 28p +7
6Viitorul Borş1582534-1826p+2
7 Unirea Embrak Livada 15 8 2 5 30-18 26p +2
8CSC Dacia Gepiu1572633-2723p-1
9 CSO Ştei 15 6 3 6 25-21 21p 0
10CS Unirea Valea lui Mihai1561832-3119p-5
11 CS Mădăras 15 5 1 9 28-37 16p -8
12Clubul Sportiv Oşorhei1543823-2615p-6
13 CSM Olimpia Salonta 15 4 1 10 30-37 13p -8
14CS Săcueni15401116-3712p-12
15 Crişul Aleşd 15 3 2 10 23-45 11p -10
16Biharea Marmogranit Vaşcău15211221-627p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Agrina Casian Florian 06-11-2002 29777
2 Ardelean Bogdan 30952
3 Balogh Claudiu 18-08-1996 29450
4 Balogh Gabriel 30976
5 Balogh Iosif 29-11-1994 26342
6 Batari Adrian Iosif 03-05-2000 31763
7 Biber Laurențiu 02-06-1995 26445
8 Blahuta Alexandru 30954
9 Boca Alin 24-07-1996 29677
10 Bochiș Răzvan 24-10-1998 30016
11 Bodiuț Mădălin 28-01-1990 22767
12 Boloș Răzvan Ionuț 30083
13 Bot Nicu Ionuț 09-05-1993 22474
14 Bucsias Levente 30955
15 Burlău Rareş 04-11-2002 30085
16 Băboi Emanuel 30084
17 Ciubotariu Raul 31046
18 Ciursaș Cosmin Ionuț 17-06-1989 20118
19 Cocoș George 05-09-1997 25157
20 Corpaș Alex Paul 12-07-1992 20595
21 Coste Ovidiu-Bogdan 21-03-1986 17852
22 Crăciune Vlad Flavius 11-05-2002 31741
23 Cubalac Marian 30979
24 Cuc Cătălin 24-11-2002 29299
25 Cătană Andrei 06-10-1993 22762
26 Dobrin Andrei 28-07-2002 29510
27 Dordea Sergiu 30-01-2001 29298
28 Edveș Mădălin 28-08-1997 29464
29 Șchiop Darius 06-12-1999 24917
30 Șoit Răzvan 26-08-1990 22502
31 Țîrtea Sebastian 22-12-1997 29685
32 Țirtea Ovidiu 05-03-1994 22768
33 Țurcas Daniel Florin 16-06-1998 31679
34 Fechete Paul 30981
35 Fekete Petru 31679/A
36 Fogarași Bogdan 29305
37 Fogarasi Ciprian
38 Fora Andrei 01-02-1985 21110
39 Franciak Maximilian 29311
40 Gabrian Alexandru 29293
41 Gaspar Eduard george 05-02-2001 30472
42 Gheorghe David Ionuț 23-07-1992 29503
43 Ghilea Șerban 02-09-2006 31676
44 Gordan Vlăduţ Alexandru 21-03-1999 30589
45 Găvriluț Raul 21-02-1998 29118
46 Hidiș Eusebiu Vlad 15-01-2002 31674
47 Horvath Adrian 29296
48 Iablonic Andrei Marian 28-03-1996 29128
49 Ianc Laurenţiu 10-08-2001 29301
50 Igna Cristian Sorin 20-11-2002 30470
51 Iosif Marc Emanuel 29308
52 Junc Gabriel Marius 16-03-1997 29524
53 Jurca Răyvan Marian 07-01-2002 30511
54 Jurji Nicolae Cătălin 18-03-2001 29295
55 Kubalak Miroslav 29-07-1996 29091
56 Lașac Zdenko 10-09-1998 25819
57 Lascău Adelin 31-10-1999 27619
58 Lascău Flavius 06-12-1995 27618
59 Lawal Muhammed 16-02-1994 29225
60 Lazăr Ronald Nicolas 06-03-1999 26654
61 Leonescu Bogdan 30830
62 Lingurar Viorel 13-04-1996 26462
63 Madar Andrei Mihai 24-07-2006 30978
64 Madar Florin 03-02-1995 27127
65 Maruşca Daian Florin 25-03-2000 30951
66 Mate Bendoni Raul 30977
67 Matei Ștefan 02-04-1999 29259
68 Mîndrilă Sebastian 25-03-1997 25142
69 Moldovan Darius 12-09-2000 28045
70 Mundrucz Carlos 31677
71 Mureșan David 21-08-1997 24936
72 Murguly Răzvan 30975
73 Măgui Răzvan 16-12-2004 30980
74 Negel Cosmin 11-06-1999 29307
75 Negoiță Florin Ionuț 21-03-2004 31678
76 Odum Samuel Chidera 12-12-1991 29231
77 Pașcalău Ionuț 26-06-1999 29262
78 Pali Andrei Gabriel 10-11-2002 29790
79 Pascar Raul Ionuţ 23-11-2001 299939
80 Pavel Șerban Cristian 23-01-2002 29654
81 Pârcălab Sergiu 30982
82 Peșteleu Raul Andrei 25-05-1999 29527
83 Pintea Elisei 30956
84 Popa Beniamin 03-08-1998 29687
85 Popuț Bogdan 30953
86 Precup Robert 09-11-1997 24915
87 Pușcău Alexandru Darius 13-11-2000 29520
88 Puriș Răzvan Florin 18-02-1998 29688
89 Randisz Paul Viorel 11-08-1997 29602
90 Ruszka Roland 30-06-2001 30082
91 Secară Mădălin 31-10-1996 24919
92 Seghedi Bogdan Florin 22-05-1998 29601
93 Simionaș Bogdan 31210
94 Sivoc Ioan 20-07-1995 27623
95 Tinc Dan 03-03-1994 27621
96 Todoș Efraim 30586
97 Turcuș Adrian 30680
98 Varga Adrian 05-10-1986 23261
99 Varga Alexandru Florin 22-10-1997 29686
100 Varga Daniel 14-03-1992 22006
101 Vențel Ioan David 07-01-1999 29665
102 Vențel Onisim 17-02-1997 26465
103 Venter Emil Claudiu 30833
104 Şopalcă Doru 12-12-2000 30512
105 Ţiburcă Andrei 22-11-2002 29312
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
26-11-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
29-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
09-09-2017
Crişul Aleşd
Observatii: Juniorii joacă de la ora 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2017
CSC Dacia Gepiu
Observatii: Juniorii de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
27-08-2017
Crişul Aleşd
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
26-11-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2017
Crişul Aleşd
Observatii: Teren sintetic
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
29-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
09-09-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 13
25-11-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 12
28-11-2017
LPS Bihor II
Juniori C Etapa 11
16-11-2018
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 10
10-11-2017
CSM Olimpia Salonta
Juniori C Etapa 9
03-11-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 8
27-10-2017
CSC Sânmartin
Juniori C Etapa 7
21-10-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 6
13-10-2017
Foresta Tileagd
Juniori C Etapa 5
06-10-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 4
29-09-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C Etapa 3
23-09-2017
Crişul Aleşd
Juniori C Etapa 2
15-09-2017
CS Bihorul Beius
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe