Informari si comunicate
24-06-2018
STATISTICĂ - LIGA 4 – CAMPIONAT - 2017/2018

Principalele repere statistice ale sezonului 2017-2018.

detalii...
15-06-2018
Buletin informativ nr. 28

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 12 iunie 2018.

detalii...
15-06-2018
CSC Dacia Gepiu a câștigat faza pe Bihor a Cupei României

Finala dintre Dacia Gepiu și Unirea Valea lui Mihai s-a disputat pe Stadionul Francisc Matei din Beius in fața a circa 300 de spectatori.

detalii...
07-06-2018
Buletin informativ nr. 27

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din 5.06.2018.

detalii...
31-05-2018
Buletin informativ nr. 26

Decizii luate în şedinţa Comisiei de Disciplină.

detalii...
24-05-2018
Buletin informativ nr. 25

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 22.05.2018.

detalii...
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
15-05-2018
Antrenament practic - AMANAT - sedinta incepe mai repede

S-a amanat lectia practica din cauza conditiilor meteo.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
toate comunicatele

CS Săcueni

Localitatea Săcueni

Informatii generale
Anul infiintarii 2014
Teren Orăşenesc / Săcueni ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angyal Sandor Mark 07-12-2000 31224
2 Armos Sandor Norbert 26-07-1993 22882
3 Boros Janos 18-10-1991 29603
4 Colman Gheorghe 07-02-2001 31437
5 Deak Imre 20-02-1981 27661
6 Dienes Dominik 16-09-2002 31222
7 Elek Barnabas 31431
8 Elekes Kristof 25-09-2002
9 Fazekas Sandor Gyula 08-05-2000 31443
10 Filip George
11 Godja David Gheorghe 29-04-1998 30543
12 Ieremias Szabolcs David 09-03-2002 31054
13 Ikpe Enem Ibong 02-11-1994 29222
14 Juhasz Gyorgy 28-12-1976 27662
15 Kaszoni Akos 02-03-1999 29463
16 Koncz Roland Sandor 08-07-1994 30344
17 Kopis Arnold Roland 01-06-1999 31438
18 Lörincz Norberrt 07-04-1994 23264
19 Letai Levente Robert 12-07-1989 29808
20 Lukacs Jozsef 03-02-1998 29643
21 Mare Vlad Horea 08-12-1993 20483
22 Marincaș Cristian 20-06-2002 31051
23 Matyi Krisztian 28-09-1996 29806
24 Mehes Cristian Ionut
25 Merca Sebastian Călin 17-04-2003 31442
26 Meszaros David Alex 08-11-2000 31440
27 Nagy Botond 26-02-2001 31430
28 Nagy Daniel 31432
29 Okros Roland 15-04-2000 31434
30 Olah Robert Gabor 22-03-1981 27343
31 Otvos Călin Dan 22-07-2001 31439
32 Pal Erik Mark 06-06-1996 23912
33 Pal Robert 05-09-1996 23913
34 Pap Alexandru 13-03-1971 21956
35 Perecsenyi Balazs 19-11-1994 23681
36 Racz Gyorgy David 20-02-1998 29809
37 Racz Ioan Barna 07-12-1981 27670
38 Sas Christopher 21-06-1996 5046
39 Selmeczi Adam 18-09-2002 31830
40 Selmeczi Dezso Robert 06-12-2000 31829
41 Szucs Janos 01-08-1999 23685
42 Varga Daniel 08-04-2000 31223
43 Varga Patrick Cristian 15-01-2001 31441
44 Vig Szabolcs Mark 12-05-2002 31052
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 30
09-06-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 29
02-06-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 28
26-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 27
20-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 26
16-05-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 25
12-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 24
05-05-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 23
02-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 22
28-04-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
21-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
15-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
07-04-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
01-04-2018
CS Săcueni
Observatii: Meciul se dispută pe terenul sintetic
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
23-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
18-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
08-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
09-09-2017
CSM Olimpia Salonta
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Observatii: Juniorii de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
26-08-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 30
09-06-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 29
02-06-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 28
26-05-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 27
20-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 26
16-05-2018
CS Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 25
12-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 24
05-05-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 23
02-05-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 22
28-04-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 21
21-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
15-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 19
07-04-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 18
31-03-2018
CS Săcueni
Observatii: Meciul se desfășoară pe teren sintetic
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
17-03-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
18-04-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
08-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
09-09-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
11-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
27-03-2018
CS Săcueni
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe