Informari si comunicate
12-02-2018
Lectie teoretica 15.02.2018

Reactualizare legile jocului (3, 4, 5, 11, 12, 13)

detalii...
12-02-2018
In atentia echipelor de fotbal din cadrul AJF Bihor

Date importante privind Contractul de Activitate Sportiva.

detalii...
10-02-2018
07-02-2018
Lectie teoretica 08.02.2018

Modificari Legile Jocului 2016-2017

detalii...
06-02-2018
22-01-2018
22-01-2018
16-01-2018
Decizii Comitet Executiv din data de 11.01.2018

n ședința din 11.01.2018, Comitetul Executiv a stabilit data Adunării Generale ordinare a AJF Bihor pentru 15.02.2018. Alte decizii in informare.

detalii...
13-01-2018
Președinte nou la CJA Bihor

Fostul arbitru divizionar, Gallovits Ștefan a fost numit în funcția de președinte al CJA Bihor.

detalii...
31-12-2017
ANTRENAMENTE 2018 la Baza PERLA Băile 1 Mai si Baza 5x5

ncepând din data de 16.01.2018, antrenamentele arbitrilor se vor desfășura la Băile 1 Mai si Baza 5x5

detalii...
toate comunicatele

CS Săcueni

Localitatea Săcueni

Informatii generale
Anul infiintarii 2014
Teren Orăşenesc / Săcueni ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 15 12 2 1 36-12 38p +17
2CSC Crişul Sântandrei15102325-1532p+11
3 CS Bihorul Beius 15 9 3 3 27-20 30p +6
4FC Universitatea Oradea1584332-1528p+7
5 CS Diosig Bihardioszeg 15 9 1 5 33-27 28p +7
6Viitorul Borş1582534-1826p+2
7 Unirea Embrak Livada 15 8 2 5 30-18 26p +2
8CSC Dacia Gepiu1572633-2723p-1
9 CSO Ştei 15 6 3 6 25-21 21p 0
10CS Unirea Valea lui Mihai1561832-3119p-5
11 CS Mădăras 15 5 1 9 28-37 16p -8
12Clubul Sportiv Oşorhei1543823-2615p-6
13 CSM Olimpia Salonta 15 4 1 10 30-37 13p -8
14CS Săcueni15401116-3712p-12
15 Crişul Aleşd 15 3 2 10 23-45 11p -10
16Biharea Marmogranit Vaşcău15211221-627p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Armos Sandor Norbert 26-07-1993 22882
2 Boros Janos 18-10-1991 29603
3 Deak Imre 20-02-1981 27661
4 Filip George
5 Godja David Gheorghe 29-04-1998 30543
6 Ieremias Szabolcs David 09-03-2002 31054
7 Ikpe Enem Ibong 02-11-1994 29222
8 Juhasz Gyorgy 28-12-1976 27662
9 Kaszoni Akos 02-03-1999 29463
10 Koncz Roland Sandor 08-07-1994 30344
11 Lörincz Norberrt 07-04-1994 23264
12 Letai Levente Robert 12-07-1989 29808
13 Lukacs Jozsef 03-02-1998 29643
14 Mare Vlad Horea 08-12-1993 20483
15 Marincaș Cristian 20-06-2002 31051
16 Matyi Krisztian 28-09-1996 29806
17 Mehes Cristian Ionut
18 Olah Robert Gabor 22-03-1981 27343
19 Pal Erik Mark 06-06-1996 23912
20 Pal Robert 05-09-1996 23913
21 Pap Alexandru 13-03-1971 21956
22 Perecsenyi Balazs 19-11-1994 23681
23 Racz Ioan Barna 07-12-1981 27670
24 Sas Christopher 21-06-1996 5046
25 Szucs Janos 01-08-1999 23685
26 Varga Daniel 08-04-2000 31223
27 Vig Szabolcs Mark 12-05-2002 31052
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
11-11-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
08-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
09-09-2017
CSM Olimpia Salonta
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Observatii: Juniorii de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
26-08-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Observatii: Juniorii joaca de la ora 16.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
02-12-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
11-11-2017
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
08-10-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
17-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
09-09-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe