Informari si comunicate
19-04-2018
Buletin informativ nr. 20

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina a AJF Bihor in sedinta din data de 17.04.2018

detalii...
13-04-2018
Buletin informativ nr. 19

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina a AJF Bihor in sedinta din data de 10.04.2018

detalii...
09-04-2018
Hristos a inviat!

Cu ocazia Sfintelor Sărbători de Paşti, conducerea AJF Bihor urează tuturor membrilor afiliaţi Sărbători Fericite.

detalii...
06-04-2018
Teste fizice CJA Bihor 10.04.2018

Marti 10.04.2018 ora 16:30-17:00, la Universitate...

detalii...
04-04-2018
Buletin informativ nr. 18

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 3.04.2018.

detalii...
02-04-2018
Bilete la gala caritabilă din 26 mai

S-au pus în vânzare biletele pentru evenimentul fotbalistic inititulat ”Uniți pentru Mihai” care va avea loc pe 26 mai 2018.

detalii...
01-04-2018
Sărbători fericite!

Asociația Județeană de fotbal Bihor urează sărbători luminate tuturor celor care sărbătoresc Paștele de rit catolic și protestant

detalii...
30-03-2018
Antrenament practic, marti 3 aprilie ora 16:30

Marti 3 aprilie 2018 incepand cu ora 16:30 la Universitate...

detalii...
30-03-2018
In atentia arbitrilor !

Scurt comunicat privind situatia antrenorilor-jucatori

detalii...
29-03-2018
Buletin informativ nr. 17 BIS

Programari de meciuri si suspendari pentru etapa din 31 martie 2018.

detalii...
toate comunicatele

CS Unirea Valea lui Mihai


CS Unirea Valea lui Mihai

Localitatea Valea lui Mihai

Informatii generale
Teren Unirea / Valea lui Mihai ( 1000 locuri )
Email primaria@valealuimihai.ro
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Fele Attila
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Fele Sandor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 20 16 3 1 63-14 51p +21
2FC Universitatea Oradea21144353-1846p+16
3 CSC Crişul Sântandrei 20 12 4 4 35-20 40p +10
4Unirea Embrak Livada21123647-2339p+6
5 CS Diosig Bihardioszeg 21 12 3 6 41-33 39p +9
6CS Bihorul Beius21113733-2936p+3
7 CSC Dacia Gepiu 20 10 3 7 48-38 33p +3
8Clubul Sportiv Oşorhei2184941-3528p-2
9 Viitorul Borş 21 8 3 10 39-37 27p -6
10CSO Ştei21741027-3525p-8
11 CS Unirea Valea lui Mihai 21 7 2 12 39-46 23p -10
12CS Mădăras20711239-4922p-8
13 CS Săcueni 21 7 0 14 25-51 21p -9
14Crişul Aleşd20621238-5820p-10
15 CSM Olimpia Salonta 21 5 2 14 38-50 17p -13
16Biharea Marmogranit Vaşcău20211726-967p-23
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Ion 09-04-1996 27569
2 Bacso Attila 07-06-1999 26254
3 Balaj Ricsi Norbert 23-11-2003 31622
4 Banyai Zalan 31405
5 Beres Attila 08-03-1992 31218
6 Beri Erno-Zoltan 03-05-1994 27572
7 Bersenszki Eduard 25-09-1999 26962
8 Bersenszki Patrick Mark 30189
9 Bertalan David 30195
10 Birtas Oliver Zsigmond 31399
11 Bodo Jacint David 30885
12 Bodo Patrick Csongor 30186
13 Bodo Zoltan 30190
14 Boldog Alen Gabriel 31402
15 Cosma Mircea Silviu 05-10-2001 31407
16 Crăciun Adrian 24-12-1999 26551
17 Crăciun Richard 24-07-2000 26434
18 Csiri Zoltan 29-07-1990 29208
19 Dande Erik 30890
20 Daroczi Mădălin 13-11-1984 18597
21 David Joszef 06-11-1992 22886
22 David Tibor 10-11-1994 27579
23 Dorogi Sandor 14-01-2003 27518
24 Erdei Robert 30191
25 Fekete Zsolt 17-07-2002 31216
26 Fele Szabolcs 13-09-1980 1616
27 Forian Csaba 18-12-1995 24422
28 Forian Istvan 28-03-1998 24416
29 Forizs Vasile Bogdan 15-11-1994 22090
30 Gabor Adam Romeo 27-07-2005 31844
31 Gabor Gabriel 26-05-1980 16428
32 Gabor Istvan Adam 30888
33 Gabor Jozsef 10-01-1996 3978
34 Gacsardi Patrick 06-12-2003 26964
35 Gal Sandor Bene 05-07-2003 29407
36 Gego Alexandru 12-12-1983 18129
37 Gergely Janos 20-12-2000 29991
38 Geszti Richard 02-04-2000 27306
39 Gombasi Adam 30893
40 Gyula Lehel 06-08-1982 16540
41 Hagymasi Norbert 31398
42 Horvath Attila 15-03-1991 22206
43 Hosu Andrei 10-06-1987 18485
44 Illes Istvan 24-10-1993 24424
45 Kanalas Imre 10-09-2001 29675
46 Kardos Milon 30187
47 Keresi Krisztian 15-06-1993 26552
48 Kis Mark Laszlo 01-04-1999 26550
49 Kiss Alexandru 18-07-1997 27571
50 Klein Istvan 20-03-1994 23248
51 Koczkas Gabor Armand 30892
52 Kovacs Csaba 06-10-1998 24418
53 Kovacs Lajos-Sandor 10-08-1997 27573
54 Kovacs Robert 06-05-1994 27568
55 Kovacs Szabolcs 23-08-2001 27372
56 Kupas David 29-03-2003 29719
57 Kupas Krisztian 05-01-2001 31406
58 Lajter Ferenc 23-01-1994
59 Lakatos Janos 16-01-1990 20315
60 Laposi Krisztian 18-06-2002 26966
61 Letai Gabor 20-11-1992 22883
62 Lorincz Krisztian Sandor 31400
63 Magyar Adam 30891
64 Marjan Csaba 19-03-2004 31214
65 Marjan Tibor 08-08-2005 31843
66 Mate Ruben Csaba 30889
67 Meszaros David Alex 08-11-2000 29992
68 Mezei Rajmond 08-07-1998 29928
69 Mihele Claudiu 27-12-2000 26837
70 Milak Samuel 14-12-1998 29993
71 Mureșan Attila 29405
72 Mureșan Roland 03-02-2002 27517
73 Nagy Abel 02-031998 23684
74 Nagy Krisztian Gabor 30640
75 Nagy Sandor-Gabor 03-09-1997 27570
76 Nagy Zsolt 22-08-1992 23837
77 Nyeki Valentin Patrik 31404
78 Okros Szabolcs 20-04-1998 29926
79 Otvos Gabor 29408
80 Otvos Roland 23-08-2004 27514
81 Palanki 31403
82 Pap Mark Szebasstian 27-05-2001 29717
83 Patai David 08-09-1998 26251
84 Perenyi Szilard Jozsef 21-11-1986 2178
85 Pop David Akos 30886
86 Racz Szabolcs 22-12-2000 31621
87 Rebeles George 30884
88 Reder Laszlo 19-07-2003 29406
89 Rezmuves Richard 20-02-1996 26248
90 Roghină Bogdan Ionuţ 06-01-1994 22880
91 Safta Cristian Călin 31401
92 Sandor Cristian-istvan 18-04-1995 27990
93 Sandor Filip-Cristian 31-10-1993 22875
94 Sass Adam 21-07-1998 29927
95 Sinai Devid 30-04-2004 31409
96 Sinai Gabor 21-10-2002 31408
97 Solti Laszlo 15-11-1984 18188
98 Solymosan Ferenc 15-04-2000 26835
99 Stancz Adam 03-05-2001 27516
100 Suta David 13-04-2003 27988
101 Suto Sandor 16-05-1992 22884
102 Szabo Bence 31217
103 Szabo Remusz 22-09-1994 22876
104 Szabo Zalan 30192
105 Szalai Laszlo 21-11-1979 16176
106 Szasz Alex Milan 30887
107 Szasz Attila 20-05-1977 4051
108 Szasz Attila Kristof 30196
109 Talpos Jozsef 27-04-2004 31215
110 Talpos Zsolt 24-06-2004 30194
111 Tanko Laszlo 22-04-1996 24414
112 Tanko Roland 22-11-2001 29206
113 Tatai Gabor-Norbert 05-10-1997 24089
114 Toth Balazs 30883
115 Toth Mark 20-08-1997 24417
116 Tutu Ion Liviu 05-04-2003 29720
117 Ursu Csaba 08-06-1996 27526
118 Vadkerti Nandor Jozsef 27-10-1996 23689
119 Varga Erik 30188
120 Şerban Denis-Gabriel 02-07-1998 26549
121 Şerban Răzvan-Mihai 02-07-1998 26548
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 21
21-04-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 20
15-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 19
07-04-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 18
01-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 17
25-03-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 16
18-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
12-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
24-09-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
10-09-2017
FC Universitatea Oradea
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Observatii: Juniorii de la ora 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
26-08-2017
CSC Crişul Sântandrei
Observatii: Juniorii joacă de la ora 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 20
15-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 19
07-04-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 18
31-03-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Observatii: Pe teren sintetic la Baza Tineretului
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 17
17-03-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 16
18-03-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
12-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
24-09-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
10-09-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
CSC Crişul Sântandrei
Juniori D Etapa 24
17-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 23
13-04-2018
LPS Bihor III
Juniori D Etapa 22
06-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 21
04-04-2018
CS Soimii Oradea
Observatii: Nu se disputa! CS Soimii s-a retras din campionat dupa incheierea turului!
Juniori D Etapa 20
30-03-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 19
23-03-2018
Viitorul Oradea Negru
Juniori D Etapa 18
16-03-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Etapa 16
29-11-2017
CSO Ştei
Juniori D Etapa 15
23-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 14
20-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 13
10-11-2017
CSM Oradea
Juniori D Etapa 12
15-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 11
27-10-2017
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 9
13-10-2017
CSS Salonta
Juniori D Etapa 8
11-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 7
29-09-2017
CS Viitorul Marghita
Juniori D Etapa 6
27-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 5
22-09-2017
Viitorul Oradea Rosu
Juniori D Etapa 4
18-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 3
13-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 2
08-09-2017
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 1
03-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 25
18-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 24
16-04-2018
CS Bihorul Beius
Juniori E Etapa 23
06-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 22
03-04-2018
CS Phoenix Diosig
Juniori E Etapa 21
29-03-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 20
26-03-2018
CS Atletic Oradea
Juniori E Etapa 19
12-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 17
07-12-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Etapa 16
25-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 15
22-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 14
09-11-2017
LPS Bihor II
Juniori E Etapa 13
04-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 12
28-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 11
20-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 10
16-10-2017
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 9
06-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 8
02-10-2017
CSM Oradea
Juniori E Etapa 7
26-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 6
22-09-2017
CS Soimii Oradea
Juniori E Etapa 5
17-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 4
14-09-2017
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 3
11-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 2
06-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 1
04-09-2017
CS Viitorul Marghita
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
11-04-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
28-03-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe