Informari si comunicate
06-12-2017
GALA ARBITRAJULUI BIHOREAN 2017

GALA ARBITRAJULUI BIHOREAN 2017

detalii...
29-11-2017
Buletin informativ nr. 15 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 28.11.2017.

detalii...
23-11-2017
Buletin informativ nr. 14 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din 21.11.2017.

detalii...
16-11-2017
Buletin informativ nr. 13 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 14.11.2017

detalii...
16-11-2017
Programul Trofeului "Gheorghe Ene"

Duminică, 19 noiembrie, de la ora 09.30, în sala de sport din Sânmartin va avea loc faza judeţeană a Trofeului "Gheorghe Ene", competiţie rezervată copiilor născuţi în 2009 şi mai tineri.

detalii...
13-11-2017
09-11-2017
Buletin informativ nr. 12 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 7 noiembrie 2017.

detalii...
02-11-2017
Buletin informativ nr. 11 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din 31.10.2017.

detalii...
26-10-2017
Buletin informativ nr. 10 sezon 2017-2018

Decizii luate în ședința Comisiei de Disciplină de marți, 24 octombrie, 2017.

detalii...
19-10-2017
Buletin informativ nr. 9 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 17.10.2017.

detalii...
toate comunicatele

CS Unirea Valea lui Mihai


CS Unirea Valea lui Mihai

Localitatea Valea lui Mihai

Informatii generale
Teren Unirea / Valea lui Mihai ( 1000 locuri )
Email primaria@valealuimihai.ro
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Fele Attila
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Fele Sandor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 15 12 2 1 36-12 38p +17
2CSC Crişul Sântandrei15102325-1532p+11
3 CS Bihorul Beius 15 9 3 3 27-20 30p +6
4FC Universitatea Oradea1584332-1528p+7
5 CS Diosig Bihardioszeg 15 9 1 5 33-27 28p +7
6Viitorul Borş1582534-1826p+2
7 Unirea Livada 15 8 2 5 30-18 26p +2
8CSC Dacia Gepiu1572633-2723p-1
9 CSO Ştei 15 6 3 6 25-21 21p 0
10CS Unirea Valea lui Mihai1561832-3119p-5
11 CS Mădăras 15 5 1 9 28-37 16p -8
12Clubul Sportiv Oşorhei1543823-2615p-6
13 CSM Olimpia Salonta 15 4 1 10 30-37 13p -8
14CS Săcueni15401116-3712p-12
15 Crişul Aleşd 15 3 2 10 23-45 11p -10
16Biharea Marmogranit Vaşcău15211221-627p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Ion 09-04-1996 27569
2 Armos Sandor-norbert 26-07-1993 22882
3 Bacso Attila 07-06-1999 26254
4 Beres Attila 08-03-1992 31218
5 Beri Erno-Zoltan 03-05-1994 27572
6 Bersenszki Eduard 25-09-1999 26962
7 Bertalan David 30195
8 Bodo Patrick Csongor 30186
9 Crăciun Adrian 24-12-1999 26551
10 Crăciun Richard 24-07-2000 26434
11 Csiri Zoltan 29-07-1990 29208
12 Daroczi Mădălin 13-11-1984 18597
13 David Joszef 06-11-1992 22886
14 David Tibor 10-11-1994 27579
15 Dorogi Sandor 14-01-2003 27518
16 Dumiter Călin Marius 18251
17 Erdei Robert 30191
18 Șuta David 13-04-2003 27988
19 Fele Szabolcs 13-09-1980 1616
20 Forian Csaba 18-12-1995 24422
21 Forian Istvan 28-03-1998 24416
22 Forizs Vasile Bogdan 15-11-1994 22090
23 Gabor Gabriel 26-05-1980 16428
24 Gabor Istvan Adam 30888
25 Gabor Jozsef 10-01-1996 3978
26 Gacsardi Patrick 06-12-2003 26964
27 Gal Sandor Bene 05-07-2003 29407
28 Gego Alexandru 12-12-1983 18129
29 Gergely Janos 20-12-2000 29991
30 Geszti Richard 02-04-2000 27306
31 Gyula Lehel 06-08-1982 16540
32 Horvath Attila 15-03-1991 22206
33 Hosu Andrei 10-06-1987 18485
34 Illes Istvan 24-10-1993 24424
35 Iova Bogdan Florin 22-08-1989 19341
36 Kanalas Imre 10-09-2001 29675
37 Kardos Milon 30187
38 Keresi Krisztian 15-06-1993 26552
39 Kereszturi Adam 15-10-1990 29207
40 Kis Mark Laszlo 01-04-1999 26550
41 Kiss Alexandru 18-07-1997 27571
42 Klein Istvan 20-03-1994 23248
43 Kovacs Csaba 06-10-1998 24418
44 Kovacs Lajos-Sandor 10-08-1997 27573
45 Kovacs Robert 06-05-1994 27568
46 Kovacs Szabolcs 23-08-2001 27372
47 Kupas David 29-03-2003 29719
48 Lajter Ferenc 23-01-1994
49 Lakatos Janos 16-01-1990 20315
50 Letai Gabor 20-11-1992 22883
51 Mîndrilă Sebastian 25-03-1997 25142
52 Meszaros David Alex 08-11-2000 29992
53 Mezei Rajmond 08-07-1998 29928
54 Mihele Claudiu 27-12-2000 26837
55 Milak Samuel 14-12-1998 29993
56 Miron Șerfezeu Luca 30123
57 Mureșan Attila 29405
58 Mureșan Roland 03-02-2002 27517
59 Nagy Abel 02-031998 23684
60 Nagy Krisztian Gabor 30640
61 Nagy Sandor-Gabor 03-09-1997 27570
62 Nagy Zsolt 22-08-1992 23837
63 Okros Szabolcs 20-04-1998 29926
64 Otvos Gabor 29408
65 Otvos Roland 27514
66 Patai David 08-09-1998 26251
67 Perenyi Szilard Jozsef 21-11-1986 2178
68 Peter Tihamer 19339
69 Reder Laszlo 19-07-2003 29406
70 Rezmuves Richard 20-02-1996 26248
71 Roghină Bogdan Ionuţ 06-01-1994 22880
72 Sandor Cristian-Istvan 18-04-1995 27990
73 Sandor Filip-Cristian 31-10-1993 22875
74 Sass Adam 21-07-1998 29927
75 Solti Laszlo 15-11-1984 18188
76 Stancz Adam 03-05-2001 27516
77 Suto Sandor 16-05-1992 22884
78 Szabo Remusz 22-09-1994 22876
79 Szabo Zalan 30192
80 Szalai Laszlo 21-11-1979 16176
81 Szasz Attila 20-05-1977 4051
82 Szasz Attila Kristof 30196
83 Talpos Zsolt 30194
84 Tanko Laszlo 22-04-1996 24414
85 Tatai Gabor-Norbert 05-10-1997 24089
86 Toth Mark 20-08-1997 24417
87 Tutu Ion Liviu 05-04-2003 29720
88 Ursu Csaba 08-06-1996 27526
89 Vadkerti Nandor Jozsef 27-10-1996 23689
90 Varga Erik 30188
91 Şerban Denis-Gabriel 02-07-1998 26549
92 Şerban Răzvan-Mihai 02-07-1998 26548
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
Unirea Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
12-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
24-09-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
10-09-2017
FC Universitatea Oradea
Observatii: Juniorii joacă de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Observatii: Juniorii de la ora 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
26-08-2017
CSC Crişul Sântandrei
Observatii: Juniorii joacă de la ora 16:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
Unirea Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
12-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
Biharea Marmogranit Vaşcău
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
15-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
24-09-2017
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
10-09-2017
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
27-08-2017
CSC Crişul Sântandrei
Juniori D Etapa 16
29-11-2017
CSO Ştei
Juniori D Etapa 15
23-11-2017
CSC Sânmartin
Juniori D Etapa 14
20-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 13
10-11-2017
CSM Oradea
Juniori D Etapa 12
15-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 11
27-10-2017
LPS Bihor II
Juniori D Etapa 9
13-10-2017
CSS Salonta
Juniori D Etapa 8
11-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 7
29-09-2017
CS Viitorul Marghita
Juniori D Etapa 6
27-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 5
22-09-2017
Viitorul Oradea Rosu
Juniori D Etapa 4
18-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 3
13-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Etapa 2
08-09-2017
CS Bihorul Beius
Juniori D Etapa 1
03-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 17
28-11-2017
ACS Luceafărul Oradea
Juniori E Etapa 16
25-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 15
22-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 14
09-11-2017
LPS Bihor II
Juniori E Etapa 13
04-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 12
28-10-2017
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Etapa 11
20-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 10
16-10-2017
LPS Bihor III
Juniori E Etapa 9
06-10-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 8
02-10-2017
CSM Oradea
Juniori E Etapa 7
26-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 6
22-09-2017
CS Soimii Oradea
Juniori E Etapa 5
17-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 4
14-09-2017
LPS Bihor I
Juniori E Etapa 3
11-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 2
06-09-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Etapa 1
04-09-2017
CS Viitorul Marghita
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe