Informari si comunicate
10-12-2018
Buletin informativ nr. 15, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 4 decembrie.

detalii...
28-11-2018
Buletin informativ nr. 14, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 27 noiembrie 2018.

detalii...
28-11-2018
Inscrieri la cursul de instructor Licenta C UEFA

AJF Bihor va organiza, cu sprijinul Comisiei Tehnice din cadrul Federaţiei Române de Fotbal, un nou curs de formare instructor sportiv fotbal, Licenţa C UEFA.

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
22-11-2018
Buletin informativ nr. 13, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 20 noiembrie.

detalii...
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
toate comunicatele

CSM Olimpia Salonta


CSM Olimpia Salonta

Localitatea Salonta

Informatii generale
Anul infiintarii 2004
Culori Alb-roșu
Teren Municipal/Liberty / Salonta ( 2000 locuri )
Email olimpia.salonta@yahoo.com
Contact 0728304801
Staff-ul echipei
Presedinte Fojka Mihály Péter
Secretar
Vicepresedinte Liviu Codre
Organizator de competitii Liviu Codre
Antrenor Tirban Ruben Cristian
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 30 24 4 2 97-23 76p +31
2CSC Crişul Sântandrei30176758-3257p+12
3 Unirea Embrak Livada 30 16 5 9 70-36 53p +8
4FC Universitatea Oradea30165970-4553p+8
5 CSC Dacia Gepiu 30 16 4 10 75-61 52p +7
6CS Diosig Bihardioszeg301451150-4847p+2
7 Clubul Sportiv Oşorhei 30 13 5 12 69-53 44p -1
8CS Bihorul Beius301341340-5243p-2
9 Crişul Aleşd 30 13 3 14 67-75 42p -3
10CS Viitorul Borş301241467-6440p-5
11 CS Unirea Valea lui Mihai 30 12 2 16 58-67 38p -7
12CS Săcueni301211750-7337p-8
13 CS Mădăras 30 11 2 17 65-72 35p -10
14CSO Ştei301041639-5934p-11
15 CSM Olimpia Salonta 30 8 2 20 52-81 26p -19
16Biharea Marmogranit Vaşcău30422442-12814p-31
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Andrei 27-03-1998 24973
2 Ardelean Patrick 25-10-2005 29614
3 Argyelan Csaba 11-10-1997 27112
4 Avram Alberto Gyovani 14-11-2001 31525
5 Avram Florin Dan 28-11-2001 31526
6 Avram Mihnea Florin 02-04-2007 30395
7 Bagosi Gyorgy 05-02-2008 31970
8 Balla Arnold Jozsef 28-01-1998 25784
9 Balogh Ionuţ Alexandru 10-10-2007 31648
10 Balogh Laszlo Alex 13-12-2004 30775
11 Balogh Robert Marco 14-12-2004
12 Ban Sorin Florin 28-10-1988 18768
13 Bobiș Cristian Radu 04-05-2002 27792
14 Boiț Paul Claudiu 03-06-2006 30710
15 Boițiu Ionuț 29-03-1996 23139
16 Boiţ Bogdan 04-12-1992 23399
17 Bordas Daniel 20-06-1998 27044
18 Bordaş Denis Sebastian 07-02-2008 31367
19 Boros Arpad 28-09-2004 29324
20 Budău Adrian Cristian 24272
21 Budău Mihai Dănuț 14-09-2003 29332
22 Bursuc Eduard Sergiu 27300
23 Buta Gabriel Nicolae 29-01-2002 27786
24 Buta Raul Gheorghe 18-01-2003 27788
25 Bălan Adrian Florin 15-04-2003 29336
26 Caba Ştefan 25-02-2009 31597
27 Calo Șerban Teodor 04-07-2006 30703
28 Cîrjan Octavian 23-02-1994 L2546
29 Chiș Ionuț Dorel 07-01-1998 23040
30 Chișe Gabriel Călin 02-02-1977 6911
31 Cicorrtaș Timotei Darius 07-06-2008 30381
32 Ciotea Giulio 20-02-1996 26882
33 Ciucla Traian Dominic 15-07-1997 23099
34 Colțunescu Eduard Paul 20-09-1997 23037
35 Copil Claudiu Gentile 09-04-1994 22055
36 Cornea George Florin 14-04-1995 20505
37 Cotrău Giulio Klaus 15-05-1999 26241
38 Cremene Patric 04-04-1998 27561
39 Crăciun Lucian Ionuț 07-01-2000 29771
40 Csordas Otto 03-05-1996 27346
41 Csuri Robert Beniamin 19-03-2007 31180
42 Czege Kristof Ferenc 28-08-2007 30383
43 Czege Patrik Zsolt 10-08-2004 30002
44 Deac Teodor Christian 20-05-1994 22278
45 Drăgan Ronald Robert 09-09-2000 311632
46 Țig Antonio Alexandru 07-05-2007 30779
47 Țirban Ruben Cristian 15-07-1980 16460
48 Țuțuianu Adrian Marius 01-07-1995 22979
49 Feke Denis 03-06-2008 30397
50 Fitero Cristian Dumitru 30-08-1991 20206
51 Flutur Adrian 23-01-2000 26933
52 Fodor Csongor 04-09-1988 20920
53 Fojka Mihaly Krisztian 12-11-2008 30390
54 Fojka Mihaly Peter 01-10-1974 14693
55 Gabor Rares Gabriel 02-03-2004 30001
56 Giura Răzvan 19-11-1988 19741
57 Gorun Cristian Ionuț 17-01-2005 30439
58 Grec Sergiu 04-04-1996 23184
59 Gudea Darius Mihai 26-06-1999 29353
60 Gurguță Flavius Gabriel 15-06-1998 20020
61 Hamza Raul Ioan 04-01-2007 31647
62 Hegedus Bence 24-02-2008 31967
63 Hegedus Patrik 16-03-2001 26935
64 Horvath Patrick Alex 18-04-2006 30384
65 Iabloncic Radco Denis 19-11-2004 30087
66 Iambor Adam 23-07-1997 23636
67 Iga Marian Andrei Romulus 13-01-2002 31372
68 Iga Vasile Ionuț Remus 25-09-1999 30504
69 Ilie Ionuţ 30-09-2007 31183
70 Ilieş Denis Sebastian 14-12-2005
71 Illyes Norbert Laszlo 17-12-1999 26925
72 Iobloncic Patrick 22-09-2004 30434
73 Kiss Armin 26-04-2005 29325
74 Kovacs Gergo 12-03-2009 31971
75 Kovacs Imre Dominik 29-09-2004 31182
76 Kovacs Valentin 01-08-2000 26927
77 Krajcsi Adam 03-12-1998 27566
78 Ladanyi Tristan Attila 08-08-2006 29327
79 Laza Bogdan 22-06-1999 26934
80 Laza Ciprian 10-11-1993 23978
81 Laza Mark Gheorghe 23-02-2001 31371
82 Leș Paul Florin 31-08-2007 30468
83 Lerințiu Ionel Florin 03-04-1999 26242
84 Lupu Oliver Cristian 06-03-1999 29354
85 Magda David 28-12-1999 27039
86 Maghiar Răzvan 31-05-2004 29322
87 Mangrău George Alexandru 06-06-2004 29335
88 Marian Gabriel 19-06-2000 27789
89 Marin Daniel 29-06-2004 31161
90 Matei Răzvan 20-06-1991 19071
91 Milotay Attila 28-11-2002 32431
92 Milotay David 06-07-2006 32402
93 Mintaș Florin George 22-04-2003 30385
94 Mitran Raul 29-02-2000 24972
95 Mladin Denis Șerban 26-05-2005 29331
96 Mocuta Andrei Cristian 31836
97 Molnar Istvan Bence 18-10-2008 31974
98 Molnar Robert 22-08-2008 30778
99 Morar Milan Zsolt 29-01-2006 31965
100 Morgovan Vlăduț 04-07-1999 26240
101 Nagy Akos David 04-12-2005 31327
102 Nagy Krisztian Peter 24-09-1998 27043
103 Nagy Schneider Mate 01-09-2009 31968
104 Nagy Szabolcs 25-06-1999 27042
105 Nan Andrei Iulian 01-05-2006 30392
106 negrău Radu Marian 25-01-1992
107 Otvos Braien Kevin 15-09-2006 31160
108 Paljanos Tamas 26-04-1999 30663
109 Palkovacs Sorin Darius 09-11-2001 29769
110 Pechy Tamas Laszlo 23-10-1994 30005
111 Perţ Ioan 26-08-1996 26136
112 Petran Mihai 04-05-1992 29090
113 Petrescu Petrişor Daniel 25-09-1987 L906
114 Petru Flavian 12-02-1992 30696
115 Pintea Sergiu Gabriel 26-05-1994 21976
116 Pistritu Erik 29-05-2007 30380
117 Rad Mircea George 11-05-1999 29916
118 Roșan Denis Raul 28-10-2006 30393
119 Ruje Dominic Ioan 24-09-2006 30394
120 Scripet Cristian David 03-08-2006 30391
121 Selejan Mădălin Cristian 22-05-1995 22178
122 Sicoe Șerban Gabriel Viorel 06-02-2003 30682
123 Sima Negruțiu Alex Leonard 39355
124 Sima Negruțiu Remus 30003
125 Sima Negruţiu Romulus 12-10-2002 31370
126 Struber Richard Dominic 11-08-2006 30388
127 Suciu David Erik 18-01-2004 29333
128 Susea Andrei Serban 03-09-2006 30382
129 Szabo Adam Erno 28-06-2006 30389
130 Szabo Patrik 27-02-2009 31966
131 Szabo Sandor Zsolt 04-11-2008 31969
132 Szabo Zsolt 08-05-2003 30531
133 Szatmari Bence 16-01-2007 30387
134 Szemes Benedek 04-05-2009 31976
135 Szemes Boldizsar 04-05-2009 31975
136 Szilagyi David 31-03-2006 30386
137 Szilagyi Mark 17-02-1995 22941
138 Szilagyi Zoltan-Szabolcs 05-09-2008 32500
139 Târb Marius Ionuț 15-02-2002 31499
140 Terebenț Paul Ștefan 02-12-2004 29337
141 Ungur Sorin Andrei 05-03-1993 22476
142 Vagner Norbert 18-02-1996 23185
143 Valcan Rareș Dorin 31-12-2007 30766
144 Varadi Remus 16-03-1994 22582
145 Varga Attila Karlitosz 26-10-2005 31326
146 Varga Jozsef Dominik 10-09-2004 29448
147 Vidican Alexandru Nicolae 15-09-2001 29590
148 Vitalis Daniel Alexandru 31369
149 Vladar David 22-09-2005 31610
150 Zaha Daniel Florin 30-05-2000 26305
151 Zaharia Andrei Cristian 26-06-1998 25783
152 Zsirka Norbert Krisztian 23-01-1983 17091
153 Ţărău Dragoş Florin 12-07-2006 31973
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
11-08-2018
CSM Olimpia Salonta
Observatii: Nu se dispută
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
02-12-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
24-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
17-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
27-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
02-12-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
24-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
17-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
FC Universitatea Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
27-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2018
CSC Crişul Sântandrei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
29-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
CS Mădăras
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 10
27-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 9
29-09-2018
CSO Ştei
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 7
09-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 6
07-10-2018
CS Viitorul Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 5
15-09-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 4
06-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 2
27-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3 Etapa 1
28-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 13
23-11-2018
CSC Sânmartin
Juniori D Seria 2 Etapa 12
16-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
Crişul Aleşd
Juniori D Seria 2 Etapa 10
05-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 2 Etapa 8
19-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CSS Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 6
05-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
CS Bihorul Beius
Pauza: 2-0
Juniori D Seria 2 Etapa 4
21-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
Sporting Lugaş
Juniori D Seria 2 Etapa 2
07-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori D Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
LPS Bihor I
Juniori E Seria 2 Etapa 13
23-11-2018
CSM Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 12
16-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 11
09-11-2018
LPS Bihor II
Juniori E Seria 2 Etapa 10
02-11-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 9
26-10-2018
CSS Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 8
21-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 7
12-10-2018
CF Liberty Oradea
Juniori E Seria 2 Etapa 6
08-10-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 5
28-09-2018
Crişul Aleşd
Juniori E Seria 2 Etapa 4
24-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 3
14-09-2018
CS Bihorul Beius
Juniori E Seria 2 Etapa 2
10-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Juniori E Seria 2 Etapa 1
31-08-2018
CSC Sânmartin
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe