Informari si comunicate
06-12-2017
GALA ARBITRAJULUI BIHOREAN 2017

GALA ARBITRAJULUI BIHOREAN 2017

detalii...
29-11-2017
Buletin informativ nr. 15 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 28.11.2017.

detalii...
23-11-2017
Buletin informativ nr. 14 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din 21.11.2017.

detalii...
16-11-2017
Buletin informativ nr. 13 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 14.11.2017

detalii...
16-11-2017
Programul Trofeului "Gheorghe Ene"

Duminică, 19 noiembrie, de la ora 09.30, în sala de sport din Sânmartin va avea loc faza judeţeană a Trofeului "Gheorghe Ene", competiţie rezervată copiilor născuţi în 2009 şi mai tineri.

detalii...
13-11-2017
09-11-2017
Buletin informativ nr. 12 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 7 noiembrie 2017.

detalii...
02-11-2017
Buletin informativ nr. 11 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din 31.10.2017.

detalii...
26-10-2017
Buletin informativ nr. 10 sezon 2017-2018

Decizii luate în ședința Comisiei de Disciplină de marți, 24 octombrie, 2017.

detalii...
19-10-2017
Buletin informativ nr. 9 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 17.10.2017.

detalii...
toate comunicatele

Viitorul Borş

Localitatea Borş

Informatii generale
Teren Comunal / Borş ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 15 12 2 1 36-12 38p +17
2CSC Crişul Sântandrei15102325-1532p+11
3 CS Bihorul Beius 15 9 3 3 27-20 30p +6
4FC Universitatea Oradea1584332-1528p+7
5 CS Diosig Bihardioszeg 15 9 1 5 33-27 28p +7
6Viitorul Borş1582534-1826p+2
7 Unirea Livada 15 8 2 5 30-18 26p +2
8CSC Dacia Gepiu1572633-2723p-1
9 CSO Ştei 15 6 3 6 25-21 21p 0
10CS Unirea Valea lui Mihai1561832-3119p-5
11 CS Mădăras 15 5 1 9 28-37 16p -8
12Clubul Sportiv Oşorhei1543823-2615p-6
13 CSM Olimpia Salonta 15 4 1 10 30-37 13p -8
14CS Săcueni15401116-3712p-12
15 Crişul Aleşd 15 3 2 10 23-45 11p -10
16Biharea Marmogranit Vaşcău15211221-627p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albei Tenta Vasile 09-12-1992 29556
2 Ardelean Raul 18869
3 Baciau Lorand 07-05-1990 23424
4 Bajgyik Sebastian 26-10-1998 29511
5 Balogh Gyozo 07-11-1996 25937
6 Balogh Laviniu Carol 30-09-1998 29490
7 Barta Arnold 10-01-1998 29584
8 Elek Miklos 30-11-2000 30098
9 Erdei Lareunțiu 12-12-1999 30009
10 Țârtea Ionuț 09-06-1994 25954
11 faulhaber Șerban 22-05-1997 29635
12 Ferenczi Csibi Mark 17-02-1999 29849
13 Forian David 03-03-1997 29661
14 Gagyi Balazs 08-11-2004 29734
15 Gotha Tamas 06-04-2002 29909
16 Hava Alexandru Ionuț 31-07-1996 28049
17 Hecsa Albert 12-04-1996 29517
18 Hegedus Gergo 07-01-1997 25936
19 Hodas Jozsef 15-11-2001 29703
20 Karnyaczki Lorant 05-04-2004 29733
21 Kerekgyarto Attila 06-01-1988 23983
22 Kiss Adam 22-10-1998 29314
23 Kiss Beniamin 20508
24 Kiss Mark 09-09-2000 29702
25 Konta Patrik 21-01-2002 29704
26 Marinău Adrian Ciprian 04-02-1990 19051
27 Marton Zsolt 20-06-1986 20032
28 Mihuț Gergo 21-08-1996 25945
29 Mille Sandor 05-04-2002 29732
30 Mlinarcsik Beniamin Darius 04-12-2001 31062
31 Moț Demetrius Dino 06-10-1996 25944
32 Moisa Vlad 19445
33 Moisi Dănuţ 20-08-1991 20291
34 Molnar Lorand 14-05-2004 29731
35 Nagy Mate Balazs 01-10-1991 23422
36 Negru Norbert 23420
37 Orbai Andrei 02-08-1993 22384
38 Orbai Gheorghe Valentin 27-02-2000 30010
39 Otvos Sandor 12-06-1999 29315
40 Pop Cristian 25822
41 Popa Cosmin 09-06-1991 23586
42 racz Gyorgy 20-02-1998 29510/A
43 Racz Szabolcs 14-12-1980 23426
44 Rozsa Tamas Norbert 04-03-1991 26484
45 Sabău Cosmin
46 Sabău Cosmin 06-03-1993 20723
47 Sabău Florian David 15-09-2000 30011
48 Scurt Marian 17-05-1991 20467
49 Szialgyi Sandor 01-05-1995 25337
50 Szucs Roland 04-10-2000 27987
51 Toth Sandor 13-06-1995 252823
52 Tranculov Nicolae 18-04-1996 25740
53 Turbatu Ilie Viorel 13-12-1994 14049
54 Tyepak Tamas 05-06-1998 29316
55 Tătar Cristian 26818
56 Urbanowski Cristian Patrik 06-08-1995 22390
57 Zadori Sebastian Alex 22-11-1991 2267
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 14
25-11-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
12-11-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
29-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
21-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
14-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
07-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
01-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
23-09-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
09-09-2017
CSO Ştei
Observatii: Juniorii joacă de la ora 13:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
03-09-2017
Viitorul Borş
Observatii: Juniorii de la ora 15:00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
26-08-2017
Unirea Livada
Observatii: Juniorii joaca de la ora 13.00
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 15
30-11-2017
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 14
25-11-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
18-11-2017
CSC Dacia Gepiu
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
12-11-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
04-11-2017
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
29-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
21-10-2017
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
14-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
07-10-2017
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
01-10-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
23-09-2017
Crişul Aleşd
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
09-09-2017
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
03-09-2017
Viitorul Borş
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
26-08-2017
Unirea Livada
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe