Informari si comunicate
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Teste fizice arbitri lot judetean

Marti 18.09.2018 ora 17:00 (startul probelor) la Universitate ...

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
05-09-2018
Modificare locatie sedinta 6.09.2018

Amanare lectie practica, sedinta se tine in locatia obisnuita, amfiteatru...

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
23-08-2018
Liga 4 si Liga 5, la startul sezonului 2018-2019

Vineri va debuta ediția 2018-2019 a Campionatelor de seniori organizate de AJF Bihor. În primul joc al Ligii a 4-a se vor duela CSO Ștei și Crișul Sântandrei.

detalii...
22-08-2018
Retestare teoretica joi 23.08.2018

Lista arbitrilor care vor sustine retestarea teoretica

detalii...
20-08-2018
toate comunicatele

Clubul Sportiv Oşorhei


Clubul Sportiv Oşorhei

Localitatea Oşorhei

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Teren Tricolorul / Alparea
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 4 4 0 0 10-2 12p +6
2Unirea Embrak Livada43109-310p+4
3 CS Mădăras 4 3 0 1 14-10 9p +3
4CS Bihorul Beius42203-18p+2
5 ACS CAO 1910 Oradea 4 2 1 1 16-3 7p +1
6CS Diosig Bihardioszeg421113-67p+1
7 CS Viitorul Borş 4 2 0 2 14-7 6p 0
8CSC Crişul Sântandrei42026-56p0
9 Clubul Sportiv Oşorhei 4 2 0 2 7-7 6p 0
10CSM Olimpia Salonta42025-66p0
11 CS Unirea Valea lui Mihai 4 2 0 2 6-11 6p 0
12FC Universitatea Oradea41124-54p-2
13 Crişul Aleşd 4 1 0 3 5-9 3p -3
14CS Săcueni40134-121p-5
15 CSO Ştei 4 0 1 3 0-16 1p -5
16CSC Dacia Gepiu40044-170p-6
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Antal Constantin Gabriel 04-06-1991 25836
2 Ardelean Marian Alexandru 16-08-2003 31013
3 Arsene Marian Valeriu 25-08-1991 7046
4 Baciu Paul Rareș 12-10-2004 30834
5 Baran Zoltan 07-01-1993 29457
6 Berdea Alexandru Sebastian 25-11-1996 31475
7 Bodiu Denis Florin 20-03-2005 30835
8 Boka Beniamin 05-08-1997 5489
9 Borșa Sebastian 5490
10 Buciu Bogdan 26800
11 Bucur Ioan Daniel 21-09-1999 31244
12 Burda Cristian Carlos 02-12-2002 31379
13 Burda Luca Daniel 07-03-2005 31380
14 Buz Florin 23-05-1996 23017
15 Buzle Denis Ioan 27-09-2000 30719
16 Cheregi Teodor Nicolae 29-10-1990 20780
17 Chișvasi Bogdan Justin 25111
18 Chiş Coriolan Narcis 20-01-1997 5739
19 Cioară Andrei Horea 19-09-2002 31381
20 Ciorba Petru Florin 21-01-1990 25797
21 Cora Marius 01-02-1995
22 Coste Adonis Ruben 05-02-2004 30846
23 Coste Darius 05-03-2003 31146
24 Costea Vlad Adrian 24-01-2002 26596
25 Crișan Claudiu 03-05-1986 2786
26 Cuc Darius Cosmin 31743
27 Danciu Sorin 20-06-1994 23725
28 Drinc Eugen 28-04-1991 20574
29 Ember Raul Gheorghe 23-01-1988 20026
30 Encok Mert 31139
31 Foica Matteo 31744
32 Franciac Vlad 20-07-2006 30826
33 Francisc Dan Ioan 19-08-2001 30720
34 Gal Marcel Ionuț 01-01-1990 27066
35 Ghite Cristian Alexandru 28-12-2006 31151
36 Ghite Raul Florin 28-08-2005 30828
37 Groza Ionuț Vlad 21-01-1996 24097
38 Guiaș Daniel Nicolae 03-12-2004 30623
39 Habakuk Cyrus Damut 10-02-1995 29484
40 Hosu Marius Alexandru 22-03-1993 4452
41 Huplea Alexandru Eduard 14-05-2004 30827
42 Huplea Cristian Andrei 20-12-2007 30829
43 Iancu Cătălin Cosmin 24-04-2005 31012
44 Indrie Cătălin Petrișor 14-12-2002 32018
45 Iova Bogdan Florin 22-08-1989 19341
46 Isztojka Iancu 23-10-2004 30824
47 Jakab Mark 07-05-2001 30452
48 Kerekgyarto David 04-01-2002 30723
49 Keresztesy Ciprian Claudiu 27-07-1983 25047
50 Kovacs Dacian 29625
51 Kovacs Mag Mark 25-04-2009 31010A
52 Lazăr Sergiu Florin 10-04-1999 30721
53 Leș Gabriel Florin 21-05-1998 27149
54 Lăcătuș Darius Gabriel 05-07-2001 31804
55 Marcu Casian Antonio 31041
56 Matei Ștefan Lucian 12-11-2007 31011
57 Matei Ionuț 20-12-2004 30622
58 Mîța Casian 07-06-2006 31383
59 Milian Bogdan 01-10-1990 20970
60 Moș Claudiu Sorin 27-06-2001 31803
61 Moga Paul Adrian 02-07-2000 30847
62 Mălaiu Andrei Marius L65
63 Nagy Ionuț Alexandru 18-07-2006 30844
64 Negrea Dan Vasile 21-02-1994 20585
65 Negruțiu Florin Adrian 08-07-2005 31043
66 Nicoară Sergiu 19773
67 Nicoruţ Cătălin Florin 27-07-2003 31476
68 Otvos Iulian David 03-09-1998 30559
69 Pașcalău Dragoș Florin 05-11-2001 31802
70 Pali Anghel Tudor
71 Pandel Răzvan 13-05-2005 31378
72 Pantea Patric 31382
73 Papa Ionuț Romulus 11-01-1983 31149
74 Perei Cătălin Andrei 19-11-2007 30843
75 Petruș George Vlăduț 20-06-2001 32020
76 Petruț Dragoș Andrei 19-08-2001 32019
77 Petrus Darius Florin 30619
78 Pitigoi Mihaita 09-11-1998 29971
79 Pop Eusebiu 22-06-1992 22651
80 Purda Florin Paul 23-10-2005 31014
81 Pătrașcu Petrișor 19-06-1999 25316
82 Rogojan Bogdan 31-08-2002 30725
83 Rogojan Ionut Nicolae 30836
84 Roman Sergiu Andrei 10-06-2001 30700
85 Sarkadi Kevin 05-05-2005 30615
86 Sas Patrick 04-12-2005 30838
87 Sebeșan Răzvan 16-12-2005 30841
88 Sebeșan Vlad 03-07-2009 30842
89 Silaghi Beniamin Ruben 25-07-2003 30837
90 Simoc Cătălin Florin 05-02-2004 32017
91 Simuț Răzvan 29196
92 Suciu Paul 29621
93 Tecsi Mihai Alexandru 18-11-2004 30620
94 Tenche George 25-04-1999 25974
95 Todincă Raul Manuel Florin 27-05-2005 30845
96 Toia Sergiu 26-07-2002 30940
97 Trofin Cătălin George 3726
98 Ungur Antonio 08-09-2004 31384
99 Ursădan Patrick Marius 02-11-2004 31209
100 Vaida Daniel Giulio 24-04-2000 31694
101 Vaida Gheorghe Mădălin 11-09-1991 L67 (1960)
102 Varga Adrian 31-10-2004 31377
103 Varodi Luca Eugen 30406
104 Vekony Mark Beniamin 27-06-2003 31152
105 Vlăduț Cristian Andrei 18-02-2002 31805
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
Clubul Sportiv Oşorhei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe