Informari si comunicate
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
07-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola"

La faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ola", rezervată copiilor născuți în anul 2009 și mai tineri, s-au înscris șase echipe, repartizate prin tragere la sorți în două serii.

detalii...
05-11-2018
Modificare locatie si ora incepere sedinte saptamanale

Incepand cu 8.11.2018 se modifica locatia sedintelor saptamanale.

detalii...
01-11-2018
Buletin informativ nr. 10 sezon 2018/2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 30 octombrie.

detalii...
31-10-2018
Înscrieri la Interliga de Iarnă - "Gheorghe Ola" și "Gheorghe Ene"

AJF Bihor va organiza faza județeană a Interligii de Iarnă - Gheorghe Ola (copii născuți în 2009 și mai tineri) și Gheorghe Ene (copii născuți în 2010 și mai tineri).

detalii...
25-10-2018
Se modifica ora de incepere a antrenamentelor

Ora de incepere a antrenamentelor in zilele de marti...

detalii...
24-10-2018
Buletin informativ nr. 9 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 23.10.2018.

detalii...
17-10-2018
Buletin informativ nr. 8 sezon 2018-2019

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplină din data de 16.10.2018.

detalii...
toate comunicatele

CS Diosig Bihardioszeg


CS Diosig Bihardioszeg

Localitatea Diosig

Informatii generale
Teren Comunal Diosig / Diosig ( 300 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 12 10 2 0 34-10 32p +17
2ACS CAO 1910 Oradea1392240-1029p+8
3 Unirea Embrak Livada 12 7 2 3 26-15 23p +8
4Clubul Sportiv Oşorhei1372427-1923p+2
5 CS Unirea Valea lui Mihai 12 7 2 3 25-25 23p +5
6CS Viitorul Borş1262431-1420p+2
7 CS Diosig Bihardioszeg 12 6 1 5 24-21 19p +1
8CSC Crişul Sântandrei1261521-1819p+1
9 FC Universitatea Oradea 12 4 3 5 21-18 15p -3
10CSM Olimpia Salonta1250712-1815p-6
11 CS Bihorul Beius 12 3 3 6 10-19 12p -3
12CS Săcueni1223714-269p-12
13 Crişul Aleşd 12 3 0 9 22-39 9p -9
14CS Mădăras1221910-387p-14
15 CSO Ştei 12 1 2 9 7-34 5p -10
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambru Raul Marian 15-08-1999 29345
2 Angyal Robert 13-02-2001 31686
3 Bacso Krisztian Zsolt 23-10-1998 30352
4 Bakro Krisztian Sandor 17-11-2002 31365
5 Balogh Denis 25311
6 Belenyesi David 24-09-2003 30401
7 Berindei Alin 25-06-1991 22790
8 Boldijar Marcos Krisztian 09-01-2002 31884
9 Bone Andor Mihai 08-11-1999 31428
10 Bortiș Dănuț 19-07-2005 29743
11 Bortiș Florin 04-11-2003 29062
12 Boszormenyi Gyorgy Jozsef 23-01-2000 31687
13 Bozsany Cristian 10-11-2004 32058
14 Bozsany Marko Janos 09-12-2002 31366
15 Bozsanyi Augustin 13-08-2001 31373
16 Bozsanyi Oliver 23-03-2005 32060
17 Buștea Adrian 27-02-1990 19043
18 Cervinschi Ionuț Șerban 01-03-1995 22859
19 Ciucla Traian Dominic 15-07-1997 23039
20 Copos Adelin 11-05-2001 26299
21 Costea Gabriel 30-10-1991 20472
22 Dobos Răzvan Dănuț 22-12-2000 31364
23 Țîrlea Cristian Gheorghe 23-04-1983 28053
24 Fazekas Alexandru 02-08-2003 31358
25 Fazekas Attila 04-06-1985 21045
26 Fuzesi Csaba Sandor 19-11-2003 31918
27 Gheţe Vlad Mircea 29-04-1991 18859
28 Ghilea George 13-08-1997 23138
29 Gomboș Vlad 20-04-2005 29730
30 Hegedus Szabolcs 07-06-1985 26047
31 Hegyi Balazs 23-05-1998 30575
32 Hendre Istvan Erik 23-07-2002 31363
33 Horvath Marius Robert 29-06-2003 32057
34 Iacob Andrei 21-02-2000 27553
35 Ianc Sebastian Florin 06-12-1986 17070
36 Iojiban Andrei 03-04-1999 25023
37 Iojiban Matei 20-01-2001 27030
38 Kocsis Zoltan 29-04-1999 29427
39 Konyari Dominic 28-04-2004 32061
40 Kovacs Norbert Zsolt 23-08-2001 31427
41 Kulcsar Valentin 25-07-1999 30171
42 Lakatos David Ferencz 01-12-1999 31509
43 Leș Bogdan 31-07-1994 20252
44 Locskai Alvaro Richard 11-09-2003 31361
45 Mangra Valentin 24-01-1985 31245
46 Marc Florian 17-05-1990 19256
47 Mate Lajos David 22-10-1998 30502
48 Matesan Alexandru Florin 22-01-2000 31607
49 Mihalesc Adrian Cristian 26-08-1995 26762
50 Mihelea Felix 01-03-1999 25315
51 Nagy Sandor 27-06-2001 31684
52 Negrut Călin 20-06-1999 31606
53 Olariu Adrian 22-12-1992 20746
54 Oltean Traian Casian 14-07-1998 29249
55 Otvos Casian 29-08-2002 31688
56 Pașca Cosmin Alexandru 03-04-1995 27046
57 Pato Csaba 26-07-2002 29824
58 Pop Cornel Marian 11-09-1998 31053
59 Pop Csongor 28-05-1998 22375
60 Popa Sergiu 23-03-2000 26304
61 Reștea Raul Daniel 01-08-2002 31374
62 Rezmuves Csaba 13-04-2002 31375
63 Rezmuves Krisztofer 08-05-2004 31666
64 Robos Gabriel 18-09-2000 26453
65 Sabo Attila Cristian 17-11-2000 31685
66 Sabău Constantin Petru 29-06-1988 27684
67 Seres Iosif 22-06-1997 22342
68 Simon Alex 31-05-2004 32059
69 Szucs Tibor 13-12-1992 20473
70 Teglaș Cristian Marcus 16-02-2004 31919
71 Tomele Remus Nicolae 08-04-2002 31360
72 Toseschi Călin 18-07-1986 17835
73 Tripon Beniamin 23-06-1999 31426
74 Varga Istvan 03-01-2004 31646
75 Varga Sandor Imre 02-09-2003 31362
76 Veres Arnold Normen 24-12-2003 31359
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 13
17-11-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 12
10-11-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 11
03-11-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 10
28-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 9
20-10-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 6
30-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 5
22-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 13
17-11-2018
CS Bihorul Beius
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 12
10-11-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 11
03-11-2018
CSO Ştei
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 10
28-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 9
20-10-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 8
13-10-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 7
06-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 6
30-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 5
22-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CSM Olimpia Salonta
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe