Informari si comunicate
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Teste fizice arbitri lot judetean

Marti 18.09.2018 ora 17:00 (startul probelor) la Universitate ...

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
05-09-2018
Modificare locatie sedinta 6.09.2018

Amanare lectie practica, sedinta se tine in locatia obisnuita, amfiteatru...

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
23-08-2018
Liga 4 si Liga 5, la startul sezonului 2018-2019

Vineri va debuta ediția 2018-2019 a Campionatelor de seniori organizate de AJF Bihor. În primul joc al Ligii a 4-a se vor duela CSO Ștei și Crișul Sântandrei.

detalii...
22-08-2018
Retestare teoretica joi 23.08.2018

Lista arbitrilor care vor sustine retestarea teoretica

detalii...
20-08-2018
toate comunicatele

CS Săcueni

Localitatea Săcueni

Informatii generale
Anul infiintarii 2014
Teren Orăşenesc / Săcueni ( 800 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 4 4 0 0 10-2 12p +6
2Unirea Embrak Livada43109-310p+4
3 CS Mădăras 4 3 0 1 14-10 9p +3
4CS Bihorul Beius42203-18p+2
5 ACS CAO 1910 Oradea 4 2 1 1 16-3 7p +1
6CS Diosig Bihardioszeg421113-67p+1
7 CS Viitorul Borş 4 2 0 2 14-7 6p 0
8CSC Crişul Sântandrei42026-56p0
9 Clubul Sportiv Oşorhei 4 2 0 2 7-7 6p 0
10CSM Olimpia Salonta42025-66p0
11 CS Unirea Valea lui Mihai 4 2 0 2 6-11 6p 0
12FC Universitatea Oradea41124-54p-2
13 Crişul Aleşd 4 1 0 3 5-9 3p -3
14CS Săcueni40134-121p-5
15 CSO Ştei 4 0 1 3 0-16 1p -5
16CSC Dacia Gepiu40044-170p-6
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Angyal Sandor Mark 07-12-2000 31224
2 Ardelean Milan Sebastian 06-09-2008 32091
3 Armos Sandor Norbert 26-07-1993 22882
4 Balazs Robert 01-07-2004 32084
5 Balog Zoltan 06-08-2003 320085
6 Bartus Szilard 29-12-2009 32096
7 Boros Janos 18-10-1991 29603
8 Cadar Daniel 22-07-1991 20710
9 Chiricheu Bogdan Ioan 06-01-1983 17631
10 Colman Gheorghe 07-02-2001 31437
11 Daroczi Mădălin 13-11-1984 18597
12 Deak Imre 20-02-1981 27661
13 Dienes Dominik 16-09-2002 31222
14 Dombi Robert David 26-01-2004 320087
15 Dombi Roland Matei 21-08-2003 32088
16 Egeresi Kristof 16-07-2010 32098
17 Elek Barnabas 31431
18 Elekes Kristof 25-09-2002
19 Fazekas Sandor Gyula 08-05-2000 31443
20 Forian Istvan 28-03-1998 24416
21 Gabor Richard 10-01-2010 32093
22 Gergely Alexander 22-07-2000 26355
23 Godja David Gheorghe 29-04-1998 30543
24 Hendre Zsolt Valentin 03-03-2003 31683
25 Ieremias Szabolcs David 09-03-2002 31054
26 Juhasz Gyorgy 28-12-1976 27662
27 Kaszoni Akos 02-03-1999 29463
28 Kereszturi Adam 15-10-1990 29207
29 Keri Gabriel 03-05-1998 27250
30 Koncz Roland Sandor 08-07-1994 30344
31 Kopis Arnold Roland 01-06-1999 31438
32 Kozma Iuliu 32089
33 Lörincz Norberrt 07-04-1994 23264
34 Laslău Bogdan Dănuț 27-08-1995 22195 A
35 Letai Levente Robert 12-07-1989 29808
36 Lukacs Jozsef 03-02-1998 29643
37 Mare Vlad Horea 08-12-1993 20483
38 Marincaș Cristian 20-06-2002 31051
39 Matyi Krisztian 28-09-1996 29806
40 Matyus Dominik Csaba 08-09-2008 32099
41 Merca Sebastian Călin 17-04-2003 31442
42 Meszaros David Alex 08-11-2000 31440
43 Miclean Robert 31-01-1994 24084
44 Moga Valeriu Georgel 18-03-1998 30351
45 Muranyi Botond 14-01-2009 32101
46 Nagy Botond 26-02-2001 31430
47 Nagy Daniel 31432
48 Okros Roland 15-04-2000 31434
49 Olah Robert Gabor 22-03-1981 27343
50 Otvos Călin Dan 22-07-2001 31439
51 Pal Erik Mark 06-06-1996 23912
52 Pal Robert 05-09-1996 23913
53 Pap Alexandru 13-03-1971 21956
54 Perecsenyi Balazs 19-11-1994 23681
55 Rabatin Robert 11-09-2000 32028
56 Racz Gyorgy David 20-02-1998 29809
57 Racz Ioan Barna 07-12-1981 27670
58 Sarkany Tamas 11-06-2008 32100
59 Sas Christopher 21-06-1996 5046
60 Selmeczi Adam 18-09-2002 31830
61 Selmeczi Dezso Robert 06-12-2000 31829
62 Szalkai Zsolt Mate 08-03-2010 32094
63 Szilagyi Mark 17-10-2008 32092
64 Szucs Janos 01-08-1999 23685
65 Toth Gardo Nimrod 28-04-2009 32097
66 Varga Daniel 08-04-2000 31223
67 Varga Patrick Cristian 15-01-2001 31441
68 Vig Szabolcs Mark 12-05-2002 31052
69 Ştefan Daniel 06-06-2008 32090
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
02-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
15-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
02-09-2018
CS Săcueni
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CS Diosig Bihardioszeg
Juniori E Seria 1 Etapa 3
17-09-2018
CS Atletic Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 2
07-09-2018
CS Săcueni
Juniori E Seria 1 Etapa 1
03-09-2018
LPS Bihor I
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe