Informari si comunicate
21-09-2018
Verificare delegari

Verificare delegari pe profil nominal

detalii...
21-09-2018
Lectie practica pentru arbitrii stagiari

Marti 25.09.2018 incepand cu ora 18:00

detalii...
19-09-2018
Buletin informativ nr. 4 din 19 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 18 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Teste fizice arbitri lot judetean

Marti 18.09.2018 ora 17:00 (startul probelor) la Universitate ...

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
05-09-2018
Modificare locatie sedinta 6.09.2018

Amanare lectie practica, sedinta se tine in locatia obisnuita, amfiteatru...

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
toate comunicatele

CS Unirea Valea lui Mihai


CS Unirea Valea lui Mihai

Localitatea Valea lui Mihai

Informatii generale
Teren Unirea / Valea lui Mihai ( 1000 locuri )
Email primaria@valealuimihai.ro
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Fele Attila
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Fele Sandor
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CSC Sânmartin 4 4 0 0 10-2 12p +6
2Unirea Embrak Livada43109-310p+4
3 CS Mădăras 5 3 0 2 14-11 9p +3
4CSM Olimpia Salonta53026-69p0
5 CS Bihorul Beius 5 2 2 1 3-3 8p -1
6ACS CAO 1910 Oradea421116-37p+1
7 CS Diosig Bihardioszeg 4 2 1 1 13-6 7p +1
8FC Universitatea Oradea52126-57p+1
9 CS Viitorul Borş 4 2 0 2 14-7 6p 0
10CSC Crişul Sântandrei42026-56p0
11 Clubul Sportiv Oşorhei 4 2 0 2 7-7 6p 0
12CS Unirea Valea lui Mihai42026-116p0
13 Crişul Aleşd 4 1 0 3 5-9 3p -3
14CS Săcueni40134-121p-5
15 CSO Ştei 4 0 1 3 0-16 1p -5
16CSC Dacia Gepiu40044-170p-6
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Ion 09-04-1996 27569
2 Bacso Attila 07-06-1999 26254
3 Balaj Ricsi Norbert 23-11-2003 31622
4 Balajti Attila Gergo 20-09-1997 22535
5 Banyai Zalan 31405
6 Belenyesi Istvan 15-02-2008 32355
7 Berei Gergo 01-09-2008 32358
8 Beri Erno-Zoltan 03-05-1994 27572
9 Bersenszki Eduard 25-09-1999 26962
10 Bersenszki Patrick Mark 30189
11 Bertalan David 30195
12 Birtas Oliver Zsigmond 31399
13 Bodnar Patrik 09-10-2008 32350
14 Bodo Jacint David 30885
15 Bodo Patrick Csongor 30186
16 Bodo Zoltan 30190
17 Boldog Alen Gabriel 31402
18 Crisan Roland 01-10-1991 14155
19 Crăciun Adrian 24-12-1999 26551
20 Crăciun Richard 24-07-2000 26434
21 Csiri Zoltan 29-07-1990 29208
22 Dande Erik 30890
23 David Joszef 06-11-1992 22886
24 David Tibor 10-11-1994 27579
25 Derşidan Patrick 06-05-2008 32349
26 Dobre Kevin Zsolt 23-06-2009 32352
27 Dorogi Sandor 14-01-2003 27518
28 Erdei Robert 30191
29 Fekete Zsolt 17-07-2002 31216
30 Fele Szabolcs 13-09-1980 1616
31 Forian Csaba 18-12-1995 24422
32 Forizs Vasile Bogdan 15-11-1994 22090
33 Gabor Adam Romeo 27-07-2005 31844
34 Gabor Gabriel 26-05-1980 16428
35 Gabor Istvan Adam 30888
36 Gabor Jozsef 10-01-1996 3978
37 Gacsardi Erik Kevin 13-09-2001 32232
38 Gal Sandor Bene 05-07-2003 29407
39 Gego Alexandru 12-12-1983 18129
40 Gergely Janos 20-12-2000 29991
41 Geszti Richard 02-04-2000 27306
42 Gombasi Adam 30893
43 Gyula Lehel 06-08-1982 16540
44 Hagymasi Norbert 31398
45 Horvath Attila 15-03-1991 22206
46 Hosu Andrei 10-06-1987 18485
47 Illes Istvan 24-10-1993 24424
48 Istvandi Mark 07-04-1999 29462
49 Jude Dorin Marius 09-04-1987 L776
50 Jurca Dorin Cristian 10-07-1994 20175
51 Jurca Ovidiu Leontin 21-01-1993 4453
52 Kanalas Imre 10-09-2001 29675
53 Kardos Cristofer 27-01-2010 32351
54 Kardos Milan 30187
55 Keresi Krisztian 15-06-1993 26552
56 Kis Mark Laszlo 01-04-1999 26550
57 Kiss Alexandru 18-07-1997 27571
58 Klein Istvan 20-03-1994 23248
59 Koczkas Gabor Armand 30892
60 Kovacs Csaba 06-10-1998 24418
61 Kovacs Lajos-Sandor 10-08-1997 27573
62 Kovacs Robert 06-05-1994 27568
63 Kovacs Szabolcs 23-08-2001 27372
64 Kupas David 29-03-2003 29719
65 Kupas Krisztian 05-01-2001 31406
66 Lajter Ferenc 23-01-1994
67 Lakatos Janos 16-01-1990 20315
68 Laposi Krisztian 18-06-2002 26966
69 Lazăr Florin Aurel 25-07-1983 18007
70 Letai Gabor 20-11-1992 22883
71 Lorincz Krisztian Sandor 31400
72 Magyar Adam 30891
73 Marjan Csaba 19-03-2004 31214
74 Marjan Tibor 08-08-2005 31843
75 Martin Kevin Istvan 20-03-2008 32347
76 Mate Ruben Csaba 30889
77 Meszaros David Alex 08-11-2000 29992
78 Mezei Rajmond 08-07-1998 29928
79 Mihai Vlad Lucian 09-06-2009 32356
80 Mihele Claudiu 27-12-2000 26837
81 Milak Samuel 14-12-1998 29993
82 Mureșan Attila 29405
83 Mureșan Roland 03-02-2002 27517
84 Nagy Abel 02-031998 23684
85 Nagy David 07-07-2008 32354
86 Nagy Krisztian Gabor 30640
87 Nagy Sandor-Gabor 03-09-1997 27570
88 Nagy Zsolt 22-08-1992 23837
89 Nyeki Valentin Patrik 31404
90 Otvos Gabor 29408
91 Otvos Roland 23-08-2004 27514
92 Palanki 31403
93 Pap Mark Szebasstian 27-05-2001 29717
94 Patai David 08-09-1998 26251
95 Perenyi Szilard Jozsef 21-11-1986 2178
96 Pop David Akos 30886
97 Potor Hunor 04-11-2009 32357
98 Racz Szabolcs 22-12-2000 31621
99 Rebeles George 30884
100 Reder Laszlo 19-07-2003 29406
101 Rezmuves Richard 20-02-1996 26248
102 Roghină Bogdan Ionuţ 06-01-1994 22880
103 Safta Cristian Călin 31401
104 Sandor Cristian-istvan 18-04-1995 27990
105 Sandor Filip-Cristian 31-10-1993 22875
106 Sass Adam 21-07-1998 29927
107 Sinai Devid 30-04-2004 31409
108 Sinai Gabor 21-10-2002 31408
109 Solti Laszlo 15-11-1984 18188
110 Solymosan Ferenc 15-04-2000 26835
111 Stancz Adam 03-05-2001 27516
112 Suta David 13-04-2003 27988
113 Suto Sandor 16-05-1992 22884
114 Szabo Bence 31217
115 Szabo Remusz 22-09-1994 22876
116 Szabo Zalan 30192
117 Szalai Laszlo 21-11-1979 16176
118 Szasz Alex Milan 30887
119 Szasz Attila 20-05-1977 4051
120 Szasz Attila Kristof 30196
121 Szeles Tibor 22-05-1982 20680
122 Szilagy Raul 21-02-2008 32346
123 Talpos Jozsef 27-04-2004 31215
124 Talpos Zsolt 24-06-2004 30194
125 Tanko Laszlo 22-04-1996 24414
126 Tanko Roland 22-11-2001 29206
127 Tatai Gabor-Norbert 05-10-1997 24089
128 Tokes Szabolcs 15-09-2000 32231
129 Toth Balazs 30883
130 Toth Mark 20-08-1997 24417
131 Truszkai Cristian Alin 16-06-2008 32353
132 Ursu Csaba 08-06-1996 27526
133 Vadkerti Nandor Jozsef 27-10-1996 23689
134 Varga Erik 30188
135 Zohorak Noel 32359
136 Şerban Denis-Gabriel 02-07-1998 26549
137 Şerban Răzvan-Mihai 02-07-1998 26548
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 3
05-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
18-08-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 3
08-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 4
16-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 3
08-09-2018
Unirea Embrak Livada
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 2
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori Etapa 1
25-08-2018
CSC Sânmartin
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 5
04-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 4
10-09-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 3
31-08-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1 Etapa 1
17-09-2018
ACS Luceafărul Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 6
19-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 5
14-09-2018
CS Dinamo Leonardo
Juniori D Seria 1 Etapa 4
12-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori D Seria 1 Etapa 2
05-09-2018
Asociatia NAC Oradea
Juniori D Seria 1 Etapa 1
01-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori E Seria 1 Etapa 3
14-09-2018
ACS Zenit Fotbal Oradea
Juniori E Seria 1 Etapa 2
10-09-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe