Informari si comunicate
16-11-2017
Buletin informativ nr. 13 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 14.11.2017

detalii...
16-11-2017
Programul Trofeului "Gheorghe Ene"

Duminică, 19 noiembrie, de la ora 09.30, în sala de sport din Sânmartin va avea loc faza judeţeană a Trofeului "Gheorghe Ene", competiţie rezervată copiilor născuţi în 2009 şi mai tineri.

detalii...
13-11-2017
09-11-2017
Buletin informativ nr. 12 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 7 noiembrie 2017.

detalii...
02-11-2017
Buletin informativ nr. 11 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din 31.10.2017.

detalii...
26-10-2017
Buletin informativ nr. 10 sezon 2017-2018

Decizii luate în ședința Comisiei de Disciplină de marți, 24 octombrie, 2017.

detalii...
19-10-2017
Buletin informativ nr. 9 sezon 2017-2018

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 17.10.2017.

detalii...
18-10-2017
TINERE TALENTE

SELECTIE TINERE TALENTE

detalii...
13-10-2017
Înscrieri la Gheorghe Ola și Gheorghe Ene

Cluburile de copii și juniori care doresc să participe la Trofeul Gheorghe Ola și Trofeul Gheorghe Ene trebuie să depună o cerere de înscriere la sediul AJF Bihor sau să o trimită pe adresa ajfbihor@yahoo.com până joi, 19 octombrie, ora 12.

detalii...
12-10-2017
Buletin informativ nr. 8 sezon 2017-2018

Decizii luate in seditna Comisiei de Disciplină din data de 10.10.2017.

detalii...
toate comunicatele

CS Dinamo Leonardo

Localitatea Oradea

Informatii generale
Anul infiintarii 2008
Culori Rosu-Alb
Teren Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor ( 200 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Zima Stefan
Secretar
Vicepresedinte Zima George
Organizator de competitii
Antrenor Zima George
Liga a V-a, Liga V Seria 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS CAO 1910 Oradea 13 13 0 0 70-10 39p +18
2CS Dinamo Leonardo13102170-2132p+14
3 Inter Aştileu 12 9 1 2 39-21 28p +10
4Minerul Şuncuiuş1280443-2224p+9
5 Foresta Tileagd 13 6 3 4 40-26 21p +3
6Voinţa Suplac1262437-2320p+2
7 Locadin Ţeţchea 13 6 1 6 38-38 19p -2
8Cetatea Biharia1361625-3219p-2
9 AS Vadu Crișului 13 5 1 7 22-33 16p -2
10CSC Viitorul Bratca1341825-3913p-8
11 LPS Bihorul 13 4 0 9 30-62 12p -9
12AS Slovan Valea Cerului1222815-328p-10
13 Toldy Sannicolau de Munte 13 2 1 10 21-70 7p -14
14ACS Progresul Sâniob13011210-561p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ember Raul Gheorghe 23-01-1988 20026
2 Gado Ramses 09-05-1982 17011
3 Hodişan Coriolan 08-11-1992 19382
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
18-11-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
11-11-2017
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
05-11-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
28-10-2017
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
22-10-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
14-10-2017
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
07-10-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
30-09-2017
LPS Bihorul
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
23-09-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
16-09-2017
AS Vadu Crișului
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
10-09-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
02-09-2017
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2017
Minerul Şuncuiuş
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe