Informari si comunicate
12-12-2018
Sarbatori Fericite !

... din partea CJA Bihor

detalii...
10-12-2018
Buletin informativ nr. 15, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 4 decembrie.

detalii...
28-11-2018
Buletin informativ nr. 14, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 27 noiembrie 2018.

detalii...
28-11-2018
Inscrieri la cursul de instructor Licenta C UEFA

AJF Bihor va organiza, cu sprijinul Comisiei Tehnice din cadrul Federaţiei Române de Fotbal, un nou curs de formare instructor sportiv fotbal, Licenţa C UEFA.

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
23-11-2018
Gala Arbitrajului Bihorean

CJA Bihor organizeaza Gala Arbitrajului Bihorean

detalii...
22-11-2018
Buletin informativ nr. 13, sezon 2018-2019

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 20 noiembrie.

detalii...
15-11-2018
Buletin informativ nr. 12 sezon 2918-2019

Deciziile Conisiei de Disciplină din data de 13 noiembrie.

detalii...
14-11-2018
Programul Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene"

Duminică, 18 noiembrie, de la ora 10.00, pe terenul sintetic de la Stadionul "Iuliu Bodola" este programată faza județeană a Interligii de Iarnă "Gheorghe Ene".

detalii...
07-11-2018
Buletin informativ nr. 11 sezon 2018-2019

Deciziile Comisie de Disciplină din data de 6 noiembrie 2018.

detalii...
toate comunicatele

Foresta Tileagd

Localitatea Tileagd

Informatii generale
Teren Foresta / Tileagd ( 300 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a V-a, Liga V Seria 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS CAO 1910 Oradea 26 24 1 1 146-21 73p +34
2CS Dinamo Leonardo261844119-4958p+19
3 Foresta Tileagd 26 15 3 8 93-41 48p +9
4Voinţa Suplac26145778-5447p+8
5 Cetatea Biharia 26 14 4 8 64-55 46p +7
6Inter Aştileu26127762-5543p+4
7 Minerul Şuncuiuş 26 13 2 11 72-58 41p +2
8ACS Slovan Valea Cerului261041249-5934p-5
9 CSC Viitorul Bratca 26 10 3 13 49-62 33p -6
10Locadin Ţeţchea261031364-7933p-6
11 AS Vadu Crișului 26 8 3 15 41-76 27p -12
12LPS Bihorul Oradea26721755-11123p-16
13 Toldy Sannicolau de Munte 26 2 4 20 42-132 10p -29
14ACS Progresul Sîniob26052122-1045p-34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Balogh Laviniu Carol 30-09-1998 29490
2 Boneac Raul Ionuț 15-10-1996 31864
3 Bora Daniel 09-12-1996 27741
4 Bradea Ioan Tudor 02-01-1998 29640
5 Bronț Florin Adrian 13-07-2002 31700
6 Cătană Radu Ciprian 27-11-2004 31137
7 Danciu Nicolae Ovidiu 16-09-1984 32462
8 Deuts Darius 08-05-1993 26662
9 Ficuț Csaba 10-10-1975 23862
10 Ficuț Vasile Casian 29-03-1993 22129
11 Filip Adrian Ionuț 06-07-1988 26147
12 Gado Ramses 09-05-1982 17011
13 Ghiuro Manase Teofil 23-06-1991 22022
14 Gracziaș Răzvan Iuliu 08-01-2001 32023
15 Hodişan Coriolan 08-11-1992 19382
16 Hosu Florin 21-10-1982 27631
17 Hosu Ovidiu Cristian 30409
18 Ikpe Enem Ibong 02-11-1994 29222
19 Jurcan Ioan 30561
20 Karacsony Gergo Lorant 26-01-1992 23566
21 Karacsonyi Nandor 21-11-1997 25177
22 Lazăr Cristian 10-12-1979 23731
23 Mladin Sebastian 10-06-1996 26221
24 Morgovan Cătălin 30-06-1992 30050
25 Pașcalău Cătălin 12-04-1995 27305
26 Papp Raynold Zoltan 29715
27 Pereț Laurențiu 15-07-1996 25860
28 Peter Tihamer 17-08-1989 19339
29 Popa Adrian 23-06-1989 20988
30 Popa David 31614
31 Popa Sebastian Petru 27-04-1983 26149
32 Praja Bogdan Sebastian 01-08-1994 22057
33 Rezmuves Alex Andrei 29501
34 Roștaș Alex 24-06-2001 29351
35 Roștaș Leontin Maic 15-11-2000 29411
36 Rostas Carlos Andrei 05-08-2005 32413
37 Rostas Ionut 28-01-2005 32414
38 Sala Fabian Robert 18-04-2002 32024
39 Soane Alex Viorel 01-11-2003 31925
40 Sărac Alexandru Adrian 12-11-2003 31924
41 Terics Ioan 31228
42 Turbatu Ilie Viorel 13-12-1994 14049
43 Tuss Mark Richard 30410
44 Tătar George Daniel 15-03-1996 29516A
45 Ungur Raul 31613
46 Vaida Ionuț 31138
47 Varga Bujor Aurel 25-10-1998 26520
48 Vențel Daniel Abel 31612
49 Vese Rareș Cătălin 30415
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
19-08-2018
ACS CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
18-11-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
11-11-2018
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
04-11-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
28-10-2018
Cetatea Biharia
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
21-10-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
14-10-2018
CSC Sânmartin
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
07-10-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
30-09-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
22-09-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
09-09-2018
Locadin Ţeţchea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
02-09-2018
Foresta Tileagd
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2018
ACS Progresul Sîniob
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 10
27-09-2018
CS Atletic Oradea
Observatii: Se reprogrameaza
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 9
01-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 8
08-09-2018
LPS Bihor I
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 6
06-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 5
06-09-2018
Foresta Tileagd
Observatii: Se reprogrameaza
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 4
03-10-2018
Crişul Aleşd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 3
27-09-2018
Foresta Tileagd
Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 2 Etapa 1
15-09-2018
LPS Bihor II
Juniori C local Etapa 7
23-11-2018
Foresta Tileagd
Juniori C local Etapa 6
19-11-2018
CS Unirea Valea lui Mihai
Juniori C local Etapa 5
12-11-2018
CSO Ştei
Juniori C local Etapa 4
05-11-2018
Foresta Tileagd
Juniori C local Etapa 3
27-10-2018
LPS Bihor II
Juniori C local Etapa 2
19-10-2018
Foresta Tileagd
Juniori C local Etapa 1
13-10-2018
ACS Luceafărul Oradea
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe