Informari si comunicate
19-09-2018
Buletin informativ nr. 4 din 19 septembrie

Deciziile Comisiei de Disciplină din data de 18 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Buletin informativ nr. 3 din 13 septembrie

Deciziile luate de Comisia de Disciplin[ din data de 11 septembrie.

detalii...
13-09-2018
Teste fizice arbitri lot judetean

Marti 18.09.2018 ora 17:00 (startul probelor) la Universitate ...

detalii...
06-09-2018
Buletin informativ nr. 2 din 6 septembrie

Decizii ale Comisiei de Disciplină după etapa a doua din Liga 4 și Liga 5.

detalii...
05-09-2018
Modificare locatie sedinta 6.09.2018

Amanare lectie practica, sedinta se tine in locatia obisnuita, amfiteatru...

detalii...
30-08-2018
Buletin informativ nr. 1 sezon 2018-2019. Update

Programarea jocurilor din etapa a 2-a a Ligii a 4-a si Ligii a 5-a, respectiv a rundei inaugurale la juniori, C, D si E.

detalii...
28-08-2018
Debutează și campionatele de juniori

Începând de joi, 30 august 2018, la nivelul județului Bihor vor debuta campionatele de juniori organizate de AJF Bihor.

detalii...
24-08-2018
Faza a III-a a Cupei României în 5 septembrie

Cele 16 echipe calificate în turul III judeţean al Cupei României au fost împerecheate şi se vor duela în 5 septembrie.

detalii...
23-08-2018
Liga 4 si Liga 5, la startul sezonului 2018-2019

Vineri va debuta ediția 2018-2019 a Campionatelor de seniori organizate de AJF Bihor. În primul joc al Ligii a 4-a se vor duela CSO Ștei și Crișul Sântandrei.

detalii...
22-08-2018
Retestare teoretica joi 23.08.2018

Lista arbitrilor care vor sustine retestarea teoretica

detalii...
toate comunicatele

LPS Bihorul Oradea


LPS Bihorul Oradea

Localitatea Oradea

Informatii generale
Teren Tineretului / Oradea ( 1000 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a V-a, Liga V Seria 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS CAO 1910 Oradea 26 24 1 1 146-21 73p +34
2CS Dinamo Leonardo261844119-4958p+19
3 Foresta Tileagd 26 15 3 8 93-41 48p +9
4Voinţa Suplac26145778-5447p+8
5 Cetatea Biharia 26 14 4 8 64-55 46p +7
6Inter Aştileu26127762-5543p+4
7 Minerul Şuncuiuş 26 13 2 11 72-58 41p +2
8ACS Slovan Valea Cerului261041249-5934p-5
9 CSC Viitorul Bratca 26 10 3 13 49-62 33p -6
10Locadin Ţeţchea261031364-7933p-6
11 AS Vadu Crișului 26 8 3 15 41-76 27p -12
12LPS Bihorul Oradea26721755-11123p-16
13 Toldy Sannicolau de Munte 26 2 4 20 42-132 10p -29
14ACS Progresul Sîniob26052122-1045p-34
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alzbin Samyr 30581
2 Andru Mihnea 31791
3 Antoci Patrick Răzvan 30499
4 Antoci Raul Adrian 30498
5 Antonucci Michele 31561
6 Balașco Alexandru 31781
7 Balașco Lucian 31782
8 Balint Ayan Andrei 17-07-2007 30929
9 Balmos Victor 29557/A
10 Bar Alexandru 31528
11 Bâtea Matei Cantemir 07-03-2005 31117
12 Berinde Andrei David 25-10-2006 30930
13 Berinde Darius 31205
14 Birou Darian Florin 13-11-2008 31087
15 Birău Luca Andrei 31199
16 Bocșan Emanuel Cezar 30864
17 Bochiș Tudor 29459
18 Bochis Rares-Mihai 31860
19 Bocuț Alexandru 18-09-2007 30923
20 Bodea Robert 31529
21 Bodog Matei Elias 22-07-2008 31917
22 Boțoc Mihai 29539
23 Bohuș Tudor 30432
24 Boiț Răzvan Cătălin 31784
25 Borza Denis Luca 30873
26 Bota Noris Ioan 26730
27 Botnaru Alexandru 31859
28 Brege Lucas 31558
29 Bulzan Christian 308
30 Butiri Andrei 30751
31 Catana Albert 31789
32 Catriscau Rares 29696
33 Cârgea Teodor Andrei 31794
34 Chircea Gabriel 03-11-2008 30937
35 Ciuciu Carol 30579
36 Ciucur Alex 30610
37 Ciucur Antoniu David 30611
38 Clemeniuc Raul Mihai 29575/A
39 Climpe Alexandru 31200
40 Cociuba Denis 30868
41 Coșeri Iannis 31559
42 Constandache Darius Raul 28035
43 Cora Răzvan Andrei 25-04-2006 31074
44 Costea David 30665
45 Covrig Gheorghe 29348
46 Crainic Denis 29858
47 Creț Bogdan Răzvan 29-05-2006 30918
48 Criste Razvan 29857
49 Călinescu Dominique David 31280
50 Călinescu Victor Matei 31281
51 Dumea David Casian 30823
52 Dunai Raul Ștefan 31778
53 Eberst Vieira Christopher 31556
54 Șereș George Darius 31792
55 Țîrtea Darius 13-07-2006 30526
56 Țenț Andrei Mihai 26-03-2006 30920
57 Farkas Kristoff Noel 31557
58 Ficuț David Ionuț 26-08-2007 30939
59 Fodor Denis David 15-02-2008 31306
60 Gal Răzvan Cristian 02-10-2006 29600a
61 Gavriș Luca 31780
62 Gheorgheș Raul Ioan 30865
63 Ghiulan Darius 29563/A
64 Gitye Gelu 30748
65 Gordan Ianis Cristian 31644
66 Gurzău Matei 31786
67 Hadadea Marius Luca 30866
68 Haiduc Raul 30774
69 Halasz Balazs 31554
70 Heneș Dominik - Patrik 30515
71 Iambor Ianis Bogdan 29567/A
72 Ianc Denis 31788
73 Judei Eugen Mihai 30494
74 Kozak Adrian Mark 31196
75 Lazar Dragoș 26-05-2006 30924
76 Leucuța Teodor Mihai 31464
77 Lincar Ianis Gabriel 31777
78 Lucaciu Alex 29559/A
79 Macra Andrei 28-04-2007 30935
80 Mada Denis Florin 30870
81 Maghiar David Florin Pavel 30872
82 Mailinger David Dominic 31771
83 Marcu Gabriel 31679/B
84 Marian Rareș David 30497
85 Matei Andrei 30093
86 Matei Rareș Adrian 31565
87 Medesan Darian 29455
88 Meșter Ovidiu 15-06-2002 26739
89 Micula Alex 29562/A
90 Moș Mihnea George 30869
91 Moșut Noris 12-02-2006 30926
92 Morar David 29552
93 Morar George Eduard 29434
94 Morar Ilie Cristian 30500
95 Muntean Ianis Rares Nicolae 06-12-2007 31742
96 Murău Darius Mihai 30664
97 Mutiu Iulius 29556/A
98 Măgureanu Cristian 11-07-2002 29306
99 Mărcuțiu David 30493
100 Nagy Gabriel Ionuț 31776
101 Negrut Ianis 30749
102 Nicorut Luca 29550/A
103 Oșvat Darius 31298
104 Orszag Kristopher 09-02-2007 30938
105 Pașcalău Ianis 26-08-2006 30925
106 Pal Denis Ioan 31793
107 Panc Alex Andrei 30861
108 Pereș Darius Ioan 30689
109 Pereș Paul 30871
110 Petcovici Ianis 31202
111 Petrașca Raul Andrei 30874
112 Petrescu David Alexandru 30863
113 Petrica Sebastian 28074
114 Petrușan Armin Arian 23-01-2006 30917
115 Pintea Andrei Cristian 30580
116 Pit George 08-03-2008 31916
117 Plisco Alexis 30516
118 Plugar-Nengono Acacio Daniel Eman 30840
119 Pop Darius Andrei 30862
120 Pop David Adrian 17-09-2006 30944
121 Pop Dragos 29561
122 Popa Cătălin Andrei Constantin 30772
123 Popa David 15-02-2007 30936
124 Popa Matei Alexandru 29-04-2007 30919
125 Popoviciu Iulian 31560
126 Precup Antoniu 31523
127 Pustea Eduard Antony 29570/A
128 Păruș Ștefan 31563
129 Rad Hercuț Dragoș 31790
130 Ratz Alexandru 31787
131 Rosu Dacian 30752
132 Ruge Denis 31213
133 Rugea George Leontin 17-07-2004 30945
134 Rus Allenn Isac 31643
135 Sala Denis Iosif 29574A
136 Secara Luca 30518
137 Secară Marian Florin 31562
138 Seichei Raul 29341
139 Sescu Rafael Gabriel 30666
140 Silaghi Mario 02-09-2007 30932
141 Siminicaru Răzvan 30517
142 Simon Antonio 29558
143 Soponar Ianis George 29566/A
144 Szakacs Roberth 31201
145 Szakacs Tasian 31785
146 Szasz Bogdan 31555
147 Săvianu Emanuel Rareș 11-05-2000 31347
148 Tanc Vlad Gabriel 30492
149 Tifra Luca 29329
150 Toderici Andrei 29549
151 Todinca Elisei 30875
152 Tripe Todea Cristian 31197
153 Turlea Florin 27-03-2001 31887
154 Urs David Constantin 06-10-2007 30934
155 Vlad Catalin 30750
156 Vlădica Raul 01-10-2003 31603
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 1
11-08-2018
LPS Bihorul Oradea
Observatii: Nu se dispută
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
16-09-2018
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
09-09-2018
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
02-09-2018
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2018
AS Vadu Crișului
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe