Informari si comunicate
17-05-2018
Buletin informativ nr. 24

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 15 mai 2018.

detalii...
15-05-2018
Antrenament practic - AMANAT - sedinta incepe mai repede

S-a amanat lectia practica din cauza conditiilor meteo.

detalii...
11-05-2018
Curs de perfectionare antrenori

Luni 14.05.2018, la Arad va avea loc un curs de perfectionare antrenori la Arad pentru posesorii de Licenta A si B.

detalii...
11-05-2018
Buletin informativ nr. 23

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 8.05.2018.

detalii...
09-05-2018
Joc reprogramat in Cupa Romaniei

Semifinala dintre CSC Sinmartin si Unirea Valea lui Mihai va avea loc pe data de 23.05.2018, orele 17.00.

detalii...
04-05-2018
Buletin informativ nr. 22

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina din data de 3 mai 2018.

detalii...
30-04-2018
Ședința Comisiei de Disciplină, în 3 mai!

În această săptămână, ședința Comisiei de Disciplină din cadrul AJF Bihor va fi programată mai târziu decât în mod obișnuit, datorită faptului că 1 mai este zi nelucrătoare.

detalii...
26-04-2018
Buletin informativ nr. 21

Decizii luate de Comisia de Disciplina a AJF Bihor in sedinta din 24 aprilie si 26 aprilie 2018.

detalii...
23-04-2018
19-04-2018
Buletin informativ nr. 20

Decizii luate in sedinta Comisiei de Disciplina a AJF Bihor in sedinta din data de 17.04.2018

detalii...
toate comunicatele

Minerul Şuncuiuş

Localitatea Şuncuiuş

Informatii generale
Teren Minerul / Şuncuiuş ( 300 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a V-a, Seria 1 - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 Minerul Voivozi-Popesti 22 18 3 1 91-12 57p +24
2CS Unirea Valea lui Mihai22173277-1754p+21
3 Sporting Lugaş 22 14 5 3 58-28 47p +14
4Locadin Ţeţchea22142676-3444p+11
5 Voinţa Suplac 22 13 1 8 68-35 40p +7
6AC Bihorul Lugas2294950-5031p-2
7 Minerul Şuncuiuş 22 9 2 11 53-40 29p -4
8Sageata Brusturi22731234-4724p-9
9 Toldy Sannicolau de Munte 22 6 2 14 40-73 20p -13
10Stânca Vadu Crişului22441416-5116p-17
11 Inter Aştileu 22 4 4 14 28-70 16p -17
12Electric Star Marghita2201219-1431p-32
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ambru Ionel Mihai 27-04-1987 18496
2 Bodea Alin Claudiu 04-06-2001 30578
3 Bot Andrei Dumitru 05-02-1999 30064
4 Brândaș Sergiu 09-05-1991 25879
5 Coboc Alin Casian 21-09-1999 29794
6 Cozma Ionut George 23-04-1993 25590
7 Cozma Ovidiu Dumitru 27-10-1995 26887
8 Czine Daniel Ionel 04-12-1986 26411
9 Dobai Ștefan 28-11-1974 14579
10 Dungău Mădălin 03-05-1999 30063
11 Erdei Denis Antonio 26-05-2001 30173
12 Șvab Dumitru Dan 19-08-1992 24948
13 Faur Marcel Sebastian 21-01-1996 27755
14 Fărcuța Florin 15-02-1990 24351
15 Iancu Bogdan Ovidiu 11-08-2001 31349
16 Iuhasz Radu Nicolae 13-10-1987 31246
17 Mechenici Petru Adrian 06-03-1994 19351
18 Motoșan Adelin 22-07-2002 30072
19 Mărușca Florin Claudiu 29-07-1999 30060
20 Oroth Levente Attila 22-08-1983 18375
21 Petricaș Teodor 16-05-1991 26885
22 Popa Cosmin 09-06-1991 23586
23 Rusu Ionuț 08-09-1999 29924
24 Tarr Alexis 02-11-1991 23588
25 Toderaș Florin Gabriel 15-05-1987 19750
26 Toderaș Paul 18-01-1996 26667
27 Ungur Sergiu 05-12-1988 20739
28 Voinea Iulian Vlad 02-02-1996 30061
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 21
20-05-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 20
13-05-2018
CAO 1910 Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 19
05-05-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 18
29-04-2018
LPS Bihorul Oradea
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 17
21-04-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 16
15-04-2018
AS Vadu Crișului
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 15
07-04-2018
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 14
31-03-2018
CS Dinamo Leonardo
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 13
19-11-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 12
11-11-2017
ACS Slovan Valea Cerului
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 11
05-11-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 10
28-10-2017
CSC Viitorul Bratca
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 9
22-10-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 8
14-10-2017
Toldy Sannicolau de Munte
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 7
07-10-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 6
30-09-2017
Voinţa Suplac
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 5
24-09-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 4
16-09-2017
Cetatea Biharia
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 3
10-09-2017
Minerul Şuncuiuş
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 2
03-09-2017
ACS Progresul Sîniob
Liga a V-a, Liga V Seria 1 Etapa 1
26-08-2017
Minerul Şuncuiuş
Cupa Romaniei faza pe judet Etapa 2
27-03-2018
Crişul Aleşd
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe