Luni, 21-05-2018

1 CS Unirea Valea lui Mihai - Clubul Sportiv Oşorhei Unirea / Valea lui Mihai Juniori D, etapa 29 18:00

Marti, 22-05-2018

niciun meci

Miercuri, 23-05-2018

1 CSM Olimpia Salonta - CS Diosig Bihardioszeg Municipal/Liberty / Salonta Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 16:00
2 CSC Sânmartin - CS Unirea Valea lui Mihai Comunal / Sântion Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 5 17:00
3 CSM Olimpia Salonta - CS Diosig Bihardioszeg Municipal/Liberty / Salonta Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 18:00

Joi, 24-05-2018

niciun meci

Vineri, 25-05-2018

1 Sta - LPS Bihor III Crişul / Aleşd Juniori D, etapa 30 17:00
2 CSS Salonta - ACS Luceafărul Oradea Victoria / Avram Iancu Juniori D, etapa 30 17:00

Sambata, 26-05-2018

1 CS Bihorul Beius - CS Unirea Valea lui Mihai Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 11:00
2 CSC Sânmartin - Crişul Aleşd Comunal / Sântion Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 11:00
3 CS Bihorul Beius - CS Unirea Valea lui Mihai Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 13:00
4 CSC Sânmartin - Crişul Aleşd Comunal / Sântion Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 13:00
5 CS Săcueni - CSO Ştei Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 16:00
6 CSO Ştei - CS Bihorul Beius Minerul / Ştei Juniori D, etapa 30 17:00
7 CSC Sânmartin - CS Unirea Valea lui Mihai Nova / Cordău-Sînmartin Juniori D, etapa 30 17:00
8 Clubul Sportiv Oşorhei - Viitorul Oradea Negru Comunal / Oşorhei Juniori D, etapa 30 17:00
9 CSM Oradea - Viitorul Oradea Rosu Iuliu Bodola II iarbă / Oradea Juniori D, etapa 30 17:00
10 LPS Bihor I - CS Soimii Oradea Tineretului Sintetic / Oradea Juniori D, etapa 30 17:00
11 CS Săcueni - CSO Ştei Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 18:00
12 Cetatea Biharia - LPS Bihorul Oradea Cetatea / Biharia Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
13 CS Dinamo Leonardo - Toldy Sannicolau de Munte Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00

Duminica, 27-05-2018

1 CS Mădăras - CSC Crişul Sântandrei Comunal / Mădăras Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 16:00
2 CSC Dacia Gepiu - CS Viitorul Borş Dacia / Gepiu Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 16:00
3 Biharea Marmogranit Vaşcău - FC Universitatea Oradea Biharea / Vaşcău Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 16:00
4 Clubul Sportiv Oşorhei - Unirea Embrak Livada Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 16:00
5 CSC Dacia Gepiu - CS Viitorul Borş Dacia / Gepiu Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 18:00
6 Biharea Marmogranit Vaşcău - FC Universitatea Oradea Biharea / Vaşcău Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 18:00
7 Clubul Sportiv Oşorhei - Unirea Embrak Livada Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 28 18:00
8 CS Mădăras - CSC Crişul Sântandrei Comunal / Mădăras Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 28 18:00
9 ACS Progresul Sîniob - CAO 1910 Oradea Progresul / Sâniob Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
10 AS Vadu Crișului - Voinţa Suplac Stânca / Vadu Crişului Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
11 Foresta Tileagd - Inter Aştileu Foresta / Tileagd Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
12 ACS Slovan Valea Cerului - CSC Viitorul Bratca Voința / Suplacu de Barcău Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
13 Minerul Şuncuiuş - Locadin Ţeţchea Minerul / Şuncuiuş Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 22 18:00
14 Izvorul Cociuba Mare - Victoria Avram Iancu Izvorul / Cociuba Mare Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
15 Vida Pomezeu - Voinţa Cheresig Vida Pomezeu / Coşdeni Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
16 Unirea Roşia - Vulturul Dobreşti Unirea / Roşia Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
17 ACS Voința Ciumeghiu - Gloria Căbeşti Voinţa / Ciumeghiu Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
18 AS Unirea Oşorhei 2016 - Victoria Tulca Comunal / Oşorhei Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
19 Viitorul Tărian - Zorile Buntesti Viitorul / Girişu de Criş Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 20 18:00
oferta portal echipe