Sambata, 22-09-2018

1 CS Bihorul Beius - FC Universitatea Oradea Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 10:00
2 Asociatia NAC Oradea - LPS Bihor II Baza Sportivă Comunală / Paleu Juniori D Seria 1, etapa 7 10:00
3 Voinţa Suplac - Foresta Tileagd Voința / Suplacu de Barcău Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 11:00
4 Cetatea Biharia - CSC Viitorul Bratca Cetatea / Biharia Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 11:00
5 CSM Olimpia Salonta - CS Mădăras Municipal/Liberty / Salonta Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 11:00
6 CS Viitorul Borş - CSC Crişul Sântandrei Comunal / Borş Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 11:00
7 CS Viitorul Marghita - CS Phoenix Diosig Orăşenesc / Marghita Juniori D Seria 1, etapa 7 11:00
8 CS Bihorul Beius - FC Universitatea Oradea Francisc Matei / Beiuş Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 12:00
9 Electrica Baia Mare U16 - LPS Satu Mare U16 / Turneu Regional U16, etapa 3 12:00
10 Primavera Satu Mare U16 - Viitorul Arad U16 / Turneu Regional U16, etapa 3 12:00
11 Viitorul Oradea U16 - Viitorul Cluj U16 / Turneu Regional U16, etapa 3 12:00
12 CSM Olimpia Salonta - CS Mădăras Municipal/Liberty / Salonta Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 13:00
13 CS Viitorul Borş - CSC Crişul Sântandrei Comunal / Borş Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 13:00
14 CS Diosig Bihardioszeg - ACS CAO 1910 Oradea Baza Sportivă Comunală / Paleu Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 15:00
15 CS Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei Unirea / Valea lui Mihai Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 15:00
16 CS Săcueni - Unirea Embrak Livada Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 15:00
17 CS Bihorul Beius - LPS Bihor II Francisc Matei / Beiuş Juniori E Seria 2, etapa 4 15:00
18 CS Săcueni - Unirea Embrak Livada Orăşenesc / Săcueni Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 17:00
19 CS Diosig Bihardioszeg - ACS CAO 1910 Oradea Baza Sportivă Comunală / Paleu Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 17:00
20 CS Unirea Valea lui Mihai - CSO Ştei Unirea / Valea lui Mihai Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 17:00

Duminica, 23-09-2018

1 CS Atletic Oradea - CS Phoenix Diosig Tineretului Sintetic / Oradea Juniori E Seria 1, etapa 4 10:00
2 Toldy Sannicolau de Munte - ACS Slovan Valea Cerului Toldy / Sânnicolau de Munte Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 11:00
3 Partizanul Sânnicolau Român - ACS Voința Ciumeghiu Regiana / Cefa Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 13:00
4 Minerul Şuncuiuş - Locadin Ţeţchea Minerul / Şuncuiuş Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 15:00
5 Voinţa Cheresig - Victoria Avram Iancu Voinţa / Cheresig Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 15:00
6 Clubul Sportiv Oşorhei - CSC Sânmartin Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 15:00
7 CSC Dacia Gepiu - Crişul Aleşd Dacia / Gepiu Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 15:00
8 CSC Sânmartin - ACS Progresul Sîniob Nova / Cordău-Sînmartin Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 17:00
9 LPS Bihorul Oradea - Inter Aştileu Tineretului / Oradea Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 17:00
10 AS Vadu Crișului - Sta Stânca / Vadu Crişului Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 5 17:00
11 Gloria Căbeşti - Vulturul Dobreşti Gloria / Căbeşti Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 17:00
12 Biharea Marmogranit Vaşcău - Viitorul Tărian Biharea / Vaşcău Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 17:00
13 Zorile Buntesti - Unirea Roşia Zorile / Poieni de Jos Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 17:00
14 Victoria Tulca - Izvorul Cociuba Mare Victoria / Tulca Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 17:00
15 Vida Pomezeu - AS Unirea Oşorhei 2016 Vida Pomezeu / Coşdeni Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 5 17:00
16 CSC Dacia Gepiu - Crişul Aleşd Dacia / Gepiu Liga a IV-a, Liga a IV-a Seniori, etapa 5 17:00
17 Clubul Sportiv Oşorhei - CSC Sânmartin Tricolorul / Alparea Liga a IV-a, Liga a IV-a Juniori, etapa 5 17:00

Luni, 24-09-2018

1 Viitorul Oradea Negru - Izvorul Cociuba Mare Universitate / Oradea Juniori E Seria 2, etapa 4 15:00
2 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Viitorul Marghita Unirea / Valea lui Mihai Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1, etapa 8 16:00
3 CSC Sânmartin - CS Viitorul Oradea Universitate / Oradea Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3, etapa 8 16:00
4 CSM Oradea - CSM Olimpia Salonta FC Bihor sintetic / Oradea Juniori E Seria 2, etapa 4 16:00
5 LPS Bihor III - CSM Oradea Tineretului Sintetic / Oradea Juniori D Seria 1, etapa 7 16:30
6 CSC Sânmartin - CF Liberty Oradea Nova / Cordău-Sînmartin Juniori E Seria 2, etapa 4 17:00

Marti, 25-09-2018

1 LPS Bihor II - CS Unirea Valea lui Mihai Tineretului Sintetic / Oradea Juniori D Seria 1, etapa 8 16:30

Miercuri, 26-09-2018

1 CS Viitorul Oradea - LPS Bihor III Universitate / Oradea Juniori D Seria 1, etapa 8 16:00
2 CSM Oradea - CS Dinamo Leonardo Iuliu Bodola II iarbă / Oradea Juniori D Seria 1, etapa 8 16:00
3 ACS CAO 1910 Oradea - Clubul Sportiv Oşorhei Stadion Iuliu Bodola / Oradea Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4 16:30
4 CSO Ştei - CSC Sânmartin Minerul / Ştei Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4 16:30
5 CS Săcueni - FC Universitatea Oradea Orăşenesc / Săcueni Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4 16:30
6 CS Mădăras - Unirea Embrak Livada Comunal / Mădăras Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 4 16:30
7 CS Phoenix Diosig - Asociatia NAC Oradea Baza Sportivă Comunală / Paleu Juniori D Seria 1, etapa 8 16:30

Joi, 27-09-2018

1 ACS CAO 1910 Oradea - CS Unirea Valea lui Mihai Stadion Iuliu Bodola / Oradea Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1, etapa 9 16:00

Vineri, 28-09-2018

1 CS Unirea Valea lui Mihai - Viitorul Oradea Rosu Unirea / Valea lui Mihai Juniori E Seria 1, etapa 5 15:30
2 CS Viitorul Marghita - ACS Luceafărul Oradea Orăşenesc / Marghita Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 1, etapa 7 16:00
3 CS Viitorul Oradea - CSO Ştei Universitate / Oradea Juniori C - tur preliminar, Juniori C Seria 3, etapa 7 16:00
4 CS Dinamo Leonardo - CS Viitorul Oradea Episcopia / Oradea-Episcopia Bihor Juniori D Seria 1, etapa 9 16:00
5 ACS Luceafărul Oradea - Crişul Aleşd Iuliu Bodola II iarbă / Oradea Juniori D Seria 2, etapa 5 16:00
6 CSM Olimpia Salonta - Crişul Aleşd Municipal Liberty Sintetic / Salonta Juniori E Seria 2, etapa 5 16:00
7 CSS Salonta - Viitorul Oradea Negru Comunal / Mădăras Juniori E Seria 2, etapa 5 16:00
8 CS Unirea Valea lui Mihai - CS Phoenix Diosig Unirea / Valea lui Mihai Juniori D Seria 1, etapa 9 16:30
9 CSM Olimpia Salonta - CS Bihorul Beius Municipal Liberty Sintetic / Salonta Juniori D Seria 2, etapa 5 17:00
10 CSS Salonta - CSC Sânmartin Comunal / Mădăras Juniori D Seria 2, etapa 5 17:00
11 LPS Bihor II - CSM Oradea Tineretului Sintetic / Oradea Juniori E Seria 2, etapa 5 17:00
oferta portal echipe