Informari si comunicate
14-08-2018
Supercupa Bihorului, miercuri 22 august

Campioana Ligii a IV-a și câștigătoarea fazei județene a Cupei României se vor duela miercuri, 22 august, pentru Supercupa Bihorului.

detalii...
14-08-2018
Retestare arbitri CJA Bihor 21.08.2018

Marti 21.08.2018 ora 17:00 la Universitate.

detalii...
10-08-2018
Teste fizice CJA Bihor 11.08.2018

Sambata 11.08.2018 incepand cu ora 8:30 prezenta, ora 9:00 startul probelor.

detalii...
09-08-2018
Hotărâri ale Comitetului Executiv din 8 august 2018

Comitetului Executiv al AJF Bihor în ședința din data de 8 august 2018 a luat următoarele hotărâri.

detalii...
08-08-2018
Testare observatori AJF - 20 august

Pe data de 20 august va avea loc testarea observatorilor din cadrul AJF Bihor.

detalii...
08-08-2018
Curs prevenție si intâlnire cu echipele afiliate la AJF Bihor

Sâmbătă, 11 august 2018, de la orele 9.00, la Hotel Impero din Oradea va avea loc cursul intitulat ”Prevenția corupției în fotbal, categorie predispusă”.

detalii...
05-08-2018
In atentia echipelor care solicita arbitri la jocurile amincale

Delegari arbitri la jocurile amincale 6 august - 19 august.

detalii...
05-08-2018
In atentia echipelor care solicita arbitri la jocurile amincale

Delegari arbitri la jocurile amincale 6 august - 19 august.

detalii...
01-08-2018
Vineri, 3 august, termen limita pentru inscrieri

Reamintim echipelor afiliate la AJF Bihor ca vineri, 3 august 2018, orele 12.00, expira termenul pentru inscrierea in campionatele organizate de AJF Bihor (Liga 4, Liga 5, copii si juniori).

detalii...
30-07-2018
Comunicat modificare ora sedinta si antrenament (joi)

Joia, sedintele vor incepe la 18:30, antrenamentul va incepe la ora 20:00

detalii...
toate comunicatele
Membri afiliati
1. Academic Cihei
2. ACS FC Cormoranii
3. ACS Luceafărul Oradea
4. ACS Progresul Sîniob
5. ACS Zenit Fotbal Oradea
6. AS Sportul 2008 Oradea
7. AS Vadu Crișului
8. Asociaţia Sportivă Cefa
9. Bayern Oradea
10. Biharea Marmogranit Vaşcău
11. Cetatea Biharia
12. Cetatea Finiş
13. Cetatea Valea lui Mihai
14. CF Liberty Oradea
15. Crişul Aleşd
16. CS 2 Osorhei
17. CS Bihorul Beius
18. CS Cetate Biharia
19. CS Dinamo Leonardo
20. CS Diosig Bihardioszeg
21. CS Inter Oradea
22. CS Phoenix Diosig
23. CS Săcueni
24. CS Soimii Oradea
25. CS Unirea Valea lui Mihai
26. CS Viitorul Borş
27. CS Viitorul Marghita
28. CSC Crişul Sântandrei
29. CSC FC Hidişel
30. CSC Sânmartin
31. CSM Olimpia Salonta
32. CSM Oradea
33. CSO Ştei
34. CSS Salonta
35. CSU Partium Oradea
36. Dacia Gepiu
37. Electric Star Marghita
38. FC Bihor II Oradea
39. FC Universitatea II
40. FC Universitatea Oradea
41. Foresta Tileagd
42. Frontiera Oradea
43. Gloria Căbeşti
44. Inter Aştileu
45. Inter Crişul Batăr
46. Izvorul Cociuba Mare
47. Kinder Junior
48. Locadin Ţeţchea
49. Minerul Şuncuiuş
50. Minerul Voivozi-Popesti
51. Partizanul Sânnicolau Român
52. Poiana Budureasa
53. Progresul Saniob
54. Sageata Brusturi
55. Sporting Lugaş
56. Stânca Vadu Crişului
57. Toldy Sannicolau de Munte
58. Unirea Bratca
59. Unirea Roşia
60. Victoria Avram Iancu
61. Victoria Tulca
62. Vida Pomezeu
63. Viitorul Cauaceu
64. Viitorul Josani
65. Viitorul Oradea Negru
66. Viitorul Oradea Rosu
67. Voinţa Cheresig
68. Voinţa Ciumeghiu
69. Voinţa Suplac
70. Vulturul Dobreşti
71. Zorile Buntesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
PARTENER PRINCIPAL
Team Sport Oradea

Team Sport Oradea

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe